Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

04.09.2012.

Recommended Posts

01:05 Washington Nationals-Chicago Cubs 1

 

Kod ovog para,sve je jasno..Gio Gonzales za domace,odlican ove sezone,pogotovo u prvom delu sezone,ali i dalje klasa za gostujuceg Volstada..Cubsi bez takmicarskog znacaja,dok domaci se spremaju za PO,i sve osim pobede domacih bi bila senzacija....Oko 1,50 moze da se nadje na netu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:05 Washington Nationals-Chicago Cubs 1

 

Kod ovog para,sve je jasno..Gio Gonzales za domace,odlican ove sezone,pogotovo u prvom delu sezone,ali i dalje klasa za gostujuceg Volstada..Cubsi bez takmicarskog znacaja,dok domaci se spremaju za PO,i sve osim pobede domacih bi bila senzacija....Oko 1,50 moze da se nadje na netu...

 

Sve to stoi samo da ja malo dodam taj piching mechup je sutra na programu :icon_cool:

 

Večeras su starteri WAS: Jackson (8-9, 3.53) dok za CHC: Rusin (0-1, 1.80)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to stoi samo da ja malo dodam taj piching mechup je sutra na programu :icon_cool:

 

Večeras su starteri WAS: Jackson (8-9, 3.53) dok za CHC: Rusin (0-1, 1.80)

 

Ha,ha,kakva greska,izvinjavam se..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Detroit Tigers - Cleveland Indians - Detroit Tigers - 1.546 :nije:

01:05 - Pittsburgh Pirates - Houston Astros - Houston Astros +1.5 - 1.826 :nije:

01:05 - Washington Nationals - Chicago Cubs - Chicago Cubs +2.5 - 1.556 :nije:

01:07 - Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays +1.5 - 1.571 :nije:

01:10 - Atlanta Braves - Colorado Rockies - Atlanta Braves - 1.526 :nije:

01:10 - Cincinnati Reds - Philadelphia Phillies - Cincinnati Reds - 1.629 :uredu:

01:10 - Miami Marlins - Milwaukee Brewers - Miami Marlins +1.5 - 1.625 :nije:

01:10 - Tampa Bay Rays - New York Yankees - Tampa Bay Rays - 1.719 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

02:10 - Chicago White Sox - Minnesota Twins - Chicago White Sox - 1.725 :nije:

02:10 - Kansas City Royals - Texas Rangers - Texas Rangers - 1.667 :nije:

02:15 - St. Louis Cardinals - New York Mets - New York Mets +1.5 - 1.610 :nije:

04:05 - Oakland Athletics - Los Angeles Angels - Oakland Athletics +1.5 - 1.741 :nije:

04:10 - Los Angeles Dodgers - San Diego Padres - San Diego Padres +1.5 - 1.769 :uredu:

04:10 - Seattle Mariners - Boston Red Sox - Seattle Mariners +1.5 - 1.637 :uredu:

04:15 - San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants +1.5 - 1.500 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejzbol - MLB

04:05h Oakland Athletics - LAA Angels

Tip: LAA Angels

Kvota: 1.781

Pinnacle Sports 5/10

 

Večeras je drugi meč u seriji između domaćih Athleticsa i gostujućih Angelsa...

Sinoć sam bio na Angelsima prilično jako verovao sam u njihov trijumf jel se sinoć pokazalo ono što sam i pominjao da su za bez puno preterivanja za klasu kvalitetniji tim od Oaklanda.

Mislim da su Athleticsi dotakli svoj zenit ove sezone i da će polako padati u formi no videćemo !!!

Večeras na moundu za OAK: Parker (9-7, 3.72) dok za LAA: Greinke (12-5, 3.82) i ovde bi malu prednost dao Greinkeu iz više razloga iako je Parker dosta solidan ove sezone čak šta kući baca dosta dobro 4-4 2.48 ERA ali ono što upada u oči pored sjajne ere ima čak 4 poraza a to je zbog katastrofalnog suporta batera što bi poput sinoć moglo i večeras da se desi. U karijeri protiv Angelsa na dva meča ima 0-1 3.29.

Sa druge strane Greinke iako u sezoni ima malo lošiju eru ima neuporedivo bolji skor zbog sjajnog suporta batera što se nadam da će i večeras imati. Dok on u karijeri ima sjajnu statistiku protiv Oakl. 5-1 3.31 ERA baca dosta dobro i na gostovanjima posle serije lošijih partija u zadnje vreme je mnogo popravio formu i nadam se i večeras njegovom dobrom izdanju.

Što se napada tiče netreba tu puno da trošim reči ogromna prednost na strani Angelsa.

Uzimam pobedu Angelsa na meču...

Share this post


Link to post
Share on other sites
04:10 LADodg(1.in.)-San Diego tip: X @1.75 Super Sport 5/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...