Jump to content
Sign in to follow this  
@kelner

Kelnerovi listici

Recommended Posts

Fudbal - Serija A

20:45h Roma - Torino

Tip: x

Kvota: 4,52

Pinnacle Sports

 

Roma igra ocajno ove sezone.Nakon sto je propao projekat ''tika-taka'' igre sa Luisom Enrique-om na klupu je doveden stari lisac,Zdenek Zeman medjutim ni on nije uspio da poslozi ekipu koja se trenutno nalazi na 8 mjestu prvenstvene tabele,sa 17 bodova,cak 15 manje od prvoplasiranog Juventusa,a potajno se iz Rima najavljivao pohod na Skudeto.

S druge strane je ekipa Torina koja igra sjajno u gostima ove sezone,na 6 meceva jos nemaju poraza uz 5 remija te jednom pobjedom(Atalanta 1-5)

Roma je veceras oslabljena,Stekelnburg i De Rossi nisu u kombinacijama,mislim da Torinezi mogu do boda

 

 

 

Fudbal - Rusija

15:30h Torpedo - Ural

Tip: 1

Kvota: 5,00

Bet365

 

Nekada sasvim solidan klub Torpedo iz Moskve je pao na veoma niske grane.''Tavore'' u drugoj ligi rusije,negdje po sredini tabele.U 19 utakmica su osvojili 20 bodova.Danas im na noge dolazi drugoplasirani tim lige,Ural iz Ekaterinburga.

Ural je na tabeli odma iza Tom Tomska,imaju 42 boda medjutim ono sto me navodi da igram ovaj tip je da gostimanedostaje cak 7 standardni igraca(Komplet vezni red,2 branica te jedan napadac)

Prizeljkujem iznenadjenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal - Liga Prvaka

20:45h Porto - Dinamo

Tip: ZG-Over 4,5

Kvota: 4

SportingBet

 

Ocekujem veceras novu sramotu Dinama,protiv jednog od najredovniji ucesnika grupne faze lige prvaka i nekadasnjeg sampiona ovog natjecanja.Dinamo ce veceras u portugal bez Rukavine i Ibaneza,a najvjerovatnije ce izostati i Domaoj Vida,mozda i najbolji branic u Dinamu.

S druge strane,portugalci neznaju igrati na rezultat,njihove utakmice nerijetko obiluju golovima pa se moze ocekivati otvorena utakmica.Uostalom i Cacic je najavio da veceras nece biti Bunkera pred vratima Kelave.

Teoretski,Dinamo jos nie izgubio nade za prolazak u narednu rundu Europa lige,ako bi veceras izvukli pozitivan rezultat te ukoliko se jos neki rezultati poklope uz trijumf kuci nad Kyevom,mogli bi Modri prezimiti u europi,ali definitivno su vece sanse da ja pogodim ovaj veliki over nego da se to desi.

Sta ocekivati od ekipe koja jos nikome nije kako treba ni zaprijetila u ovom natjecanju,a kamoli postigla pogodak,u 4 utakmice.A primili su cak 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 19:00

Naziv para: Rijeka-Zadar

Tip para: 1

Tečaj: 1.600

 

Ev. dobitak: 6.600

Ev. gubitak: 1.600

Share this post


Link to post
Share on other sites

Villareal-Luqo 1 1,55

 

Villarreal u posljednje vrijeme igra odlično, a protiv Racinga su uspjeli konačno naplatiti tu dobru igru i golovima. Nedostajalo je u utakmicama s Murciom i Numanciom napadački učinak, koji je i bio pod kritikama, no sada to sve izgleda puno ozbiljnije i ja sam uvjeren kako im se neće ponoviti Murcia. Domaći je travnjak teško osvojiti, ali na njemu još uvijek nisu odigrali pravu utakmicu kojom bi navijači s ogromnim zadovoljstvom napustili El Madrigal. Lugo je po meni idealna momčad za takvu utakmicu. Bez podcjenjivanja, oni ove sezone izgledaju dosta dobro, no njihova glavna snaga su utakmice kod kuće. Na strani se nisu naigrali protiv "boljih" ekipa, a uvjeren sam kako neće niti sada. Villarrealu se vratio Melberg, stup obrane i to će donijeti više sigurnosti cijeloj momčadi. Lugo i dalje ima problema s izostancima i kao takav po meni nema što tražiti u ovoj utakmici. Očekujem reprizu utakmice s Racingom i učinkovit domaći napad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 19:00

Naziv para: Rijeka-Zadar

Tip para: 1

Tečaj: 1.600

 

Ev. dobitak: 6.600

Ev. gubitak: 1.600

 

:uredu: :uredu: :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Villarreal u posljednje vrijeme igra odlično, a protiv Racinga su uspjeli konačno naplatiti tu dobru igru i golovima. Nedostajalo je u utakmicama s Murciom i Numanciom napadački učinak, koji je i bio pod kritikama, no sada to sve izgleda puno ozbiljnije i ja sam uvjeren kako im se neće ponoviti Murcia. Domaći je travnjak teško osvojiti, ali na njemu još uvijek nisu odigrali pravu utakmicu kojom bi navijači s ogromnim zadovoljstvom napustili El Madrigal. Lugo je po meni idealna momčad za takvu utakmicu. Bez podcjenjivanja, oni ove sezone izgledaju dosta dobro, no njihova glavna snaga su utakmice kod kuće. Na strani se nisu naigrali protiv "boljih" ekipa, a uvjeren sam kako neće niti sada. Villarrealu se vratio Melberg, stup obrane i to će donijeti više sigurnosti cijeloj momčadi. Lugo i dalje ima problema s izostancima i kao takav po meni nema što tražiti u ovoj utakmici. Očekujem reprizu utakmice s Racingom i učinkovit domaći napad.

 

:uredu: :uredu: :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Colo Colo-U.Espanola over 2,5

 

Ove i prosle godine,Colo Colo i U.Espanola su odigrali ukupno 5 meceva i na svim je doslo vise od 2,5 golova

28.11.12. P Union Espanola - Colo Colo 3:1

23.9.12. P Colo Colo - Union Espanola 3:0

7.4.12. P Union Espanola - Colo Colo 4:2

11.9.11. P Colo Colo - Union Espanola 3:2

6.3.11. P Union Espanola - Colo Colo 1:2

Obje ekipe gaje napadacki stil igre,pa se i veceras ocekuje golijada.U zadnjih 5 utakmica samo protiv Audax Italiana nije bilo vise od 3 gola,

Sto se Espanole tice u zadnjih 8 utakmica,samo protiv U.De Chile-a je bilo 0-0,na ostalim je bilo over 2,5

Sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hajduk-Zelina  -2,5(Hajduk) 2,30

Iako Hajduk igra prilicno lose i ove sezone,kup im je jedina nada da se domognu trofeja.Dinamo je vec prilicno odmakao,a pitanje mogu li izboriti i evropu kroz ligasko natjecanje,Lokomotiva,Split,Slaven Belupo a posebo Rijeka,su odlicni ove sezone.U prvoj utakmici gostima kod Zeline,bilo je 1-1.Losa predstava s obje strane je opravdavana ocajnim terenom,veceras Splicani nemaju prava na kiks,u subotu su dobili Zapresic,vjerovatno se napunili samopouzdanjem,pa ovdje ocekujem do vrha napunjenu mrezu gostiju iz druge lige
Posted Image
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juventus-Calgari 1 1,23 bet365Juventus igra sjajno i ove sezon,menadzer Antonio Conte se vratio na klupu nakon odsluzene suspenzije i rezultat toga je pobjeda u gostima protiv uvijek neugodnog Palerma.Iako nastupaju i u Ligi prvaka,juventus ce i u Kupu ici na titulu,pa tako veceras ocekujem lagan posao protiv ocajnog Calgarija.Ono sto je prosle sezone bila bolna tacka,utakmice sa manjim ekipama,ove godine je konacno doslo na svoje,pa se ovakve utakmice rjesavaju sa pola snage.Problem sada predstavljaju derbiji gdje su porazeni i od Intera i od Milana.Conte ce veceras na teren poslati izmjesani sastav,ali i kao takav,mislim da nece imati problema sa Calgarijem

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
Posted Image
 
 

 

Zahuktava se Ludnica zvana ATP Tour
 
Bachinger-Robert 1 1,50 Bet365
 
 
Matias Bachinger,njemacki teniser,25 godina,voli igrati na svim brzim podlogama,zemlja mu bas i nije jaca strana,iako je i tu znao do dobri rezultata.
Trenutno se nalazi na 125 mjestu po ATP poretku,i vjerujem da moze daleko bolje od toga.
S druge strane je covjek o kome su u ljeto 2011 pisali gotovo svi svjetski mediji,zbog pobjede na French Openu protiv velikog favorita,Ceha Berdiha,i to nakon 0-2 u setovima,nakon sto su ga svi otpisali,pa vjerovatno i on sam sebe.Medjutim,to je sada pproslost,ovo je neki novi,nikad losiji Robert,koji ni na omiljenoj mu zemlji prosle sezone nije mogao napraviti nista,a Hard mu nikada nije posebno ni odgovarao,vec su mu 32 godine na ledjima,povrede su sve ucestalije,i mislim da me ovdje od prolaza tipa moze odvojiti jedino predaja nekog od tenisera
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kudrstayeva-Jugic Salkic 1 1,60 UnibetMervana Jugic Salkic je BH teniserka,ima 32 godine i u poslednje vrijeme nastupa veciinom u dublu.Ovdje je imala renking dovoljan za kvalifikacije iako je u posljednji cas upala zbog mnogobrojni otkaza.U prvom kolu ce snage odmjerit sa ruskom teniserkom 25-godisnjom Allom Kudrstyevom,trenutno 211 teniserkom na svijetu koja je nekada osvajala WTA titule,igrala finala i bila konkurentna najboljim.Ovdje joj sve ide na ruku,protivnica koja ni sama nezna sta radi u kvalifikacijama,omiljena podloga,iskustvo i mislim da lagana pobjeda ne bi trebala doci u pitanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...