Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

02.11.2012.

Recommended Posts

Treba ti puno znanja iz istorije i kilometara u bijatlonu :icon_biggrin:

 

 

 

jedva cekam da pocne sezona kad se samo sjetim prosle zime i ludnice od snijega a pogotovo ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar ti je onaj link :48thumbsup:

 

Frajer baš zanimljivo piše o NBA-u.

Svkako vrijedi potrošiti nekoliko minuta i pročitati taj tekst.

Vrlo realno se osvrnuo na najavu sezone i mogu reći da se uglavnom slažem s njegovim poretkom za Istočnu konferenciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo realno se osvrnuo na najavu sezone i mogu reći da se uglavnom slažem s njegovim poretkom za Istočnu konferenciju.

 

Videćmo da li će imati volje za Zapad. Svako ko prati američki sport zna da sezona često pokaže nešto sasvim drugo od očekivanja. Igra se skoro svaki dan, veliki napori su u pitanju i neka povreda može sve da baci u vodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videćmo da li će imati volje za Zapad. Svako ko prati američki sport zna da sezona često pokaže nešto sasvim drugo od očekivanja. Igra se skoro svaki dan, veliki napori su u pitanju i neka povreda može sve da baci u vodu.

 

Tako je.

Recimo, ozljeda LeBrona bi pokopala Miami, ozljeda Rosea ( sjetite se prošle sezone ) bi pokopala Chicago ...

Sve u svemu, NBA mi je odličan sport za klađenja ali treba svakodnevno pratiti najave utakmica ( ozljede, insidere, formu ... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam pogodio tip.....a od sutra prvi puta pišem na novo analize u nekoj novoj stranici gdje sam(????) prošli mjesec napisao 1 put....Kada, tko i kako???

Nikada još nisam pisao analize po "Dwizu"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam pogodio tip.....a od sutra prvi puta pišem na novo analize u nekoj novoj stranici gdje sam(????) prošli mjesec napisao 1 put....Kada, tko i kako???

Nikada još nisam pisao analize po "Dwizu"....

 

Pročitaj ovo ovdje:

http://www.bet-club.com/forum/topic/24308-analize/

 

Prošli mjesec sam ja u par navrata na početku prijavio analize za druge, pa zato imaš taj bod.

 

Kada napišeš analizu možeš je prijaviti. Upute imaš na linku koji sam dao. Na taj način dobivaš više bodova iz aktivnosti.

 

Nadam se da je sada jasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...