Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

06.11.2012

Recommended Posts

Dobar dan

 

 

Žalgiris vodi 1:0 od 3.minute dalje protiv Granitasa.....mislim,da pade barem 6 golova....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan

 

 

Žalgiris vodi 1:0 od 3.minute dalje protiv Granitasa.....mislim,da pade barem 6 golova....

 

Bice tu golova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj nadrealista od tebe nikad kladionicara.... pa bas zato i igram sto je milan u usponu formu, za razliku od Malage + biti ili ne biti za Milan + nisu ista liga + Milan ima tradiciju itd itd.... a sve to nema veze sa onom tvojom teorijom da lose ekipe mora krenuti.... naprotiv Milan je daleko od lose ekipe, cak naprotiv bolji su Malage, trenutno pogotovo.... zadovoljan?????

 

nisam zadovoljan jer skaces sam sebi u stomak :77tooth: kako bolan Milan u usponu forme, jel to zato sto su dobili slabasni Chievo? Milan omjer zadnjih 5 utakmica 2 1 2 a Malaga 3 1 1, pa po cemu je Milan u usponu a Malaga u padu? Jel zato sto je Malaga zadnju izgubila od Vallecana? Mozda su izgubili jer su odmarali glavne igrace za ovu utakmicu... i da dodam, ima i Notingham Forest tradiciju al koji ce mu kurac u trecoj ligi...

slabo mi ti to nesto objasnjavas, jedno pricas drugo radis a trece mislis :icon_biggrin:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=I1KJGtc3ffs

 

:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam zadovoljan jer skaces sam sebi u stomak :77tooth: kako bolan Milan u usponu forme, jel to zato sto su dobili slabasni Chievo? Milan omjer zadnjih 5 utakmica 2 1 2 a Malaga 3 1 1, pa po cemu je Milan u usponu a Malaga u padu? Jel zato sto je Malaga zadnju izgubila od Vallecana? Mozda su izgubili jer su odmarali glavne igrace za ovu utakmicu... i da dodam, ima i Notingham Forest tradiciju al koji ce mu kurac u trecoj ligi...

slabo mi ti to nesto objasnjavas, jedno pricas drugo radis a trece mislis :icon_biggrin:

 

Brkas kruske i jabuke.... ovo je Milanu biti ili ne biti utakmica, a to je velika razlika u odnosu na tvoje misljenje ''moraju i oni dobiti'', kao sto mislis za Southampton, QPR itd, koji imaju 28 utakmica do kraja sezone. Milan ima jednu sansu i to ovu veceras, dok je Malaga vec obezbjedila prolaz 99%. A zasto bi Malaga odmarala igrace, a Milan ne bi? Malaga u ligi prvaka ima 5 bodova vise od Milana i da odmara igrace za ovu utakmicu? Ne kontam. Njima ova tekma skoro pa nista ne znaci, dok Milanu znaci sve. Mislim da je milanu ovo utakmica godine, a ispasti u grupnoj fazi za Milan bi znacilo katastrofu, jer Milan nije NF kao sto ga spominjes, koji nije osvojio ligu sampiona ima 30 godina.....

 

Skreces od poente, a to je da sam ja samo rekao da ti gledas egativan niz ekipa i igras na njih kao vrijem je da dbiju, a to nije slucaj sa vecerasnjom tekmom, jer je u pitanju mec svih meceva.

 

btw Malaga jeste u padu forme, ako si ih gledao zadnjih nekoliko utakmica, znaces o cemu pricam... ali ti ionako samo gledas tabele i rezultate :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrabro. I ludo :icon_biggrin: . Ko zna, možda ti uspe. Schalke je mnogo dobar i što se mene tiče biće mi drago da vidim konačni rezultat 3-0. :tongue:

 

Nemam ja tu emocija...Ja samo mislim da nije bas Arsenal tako slabiji od Schalkea bez obzira na trenutnu formu..ako je uopste slabiji...mislim da je ovo kvota koju treba probati, pa i da padnem nece mi biit zao...vec sma odigrao i singl dvicu i X2 na drugom listicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto ja zakljucujem je da obojica nemate pojma o cemu pricate :icon_surprised:

 

eto ti nam reci pitaru jedan :65ppp: drzi se svog Sarajeva jos ovih nekoliko kola dok je na prvom mjestu pa se pripremaj za pricu kako ovu nasu ligu niko ne prati, da je odron, da je treba ukinut itd itd. da ne nabrajam dalje, ionako napamet znate te vase izgovore kad vam lose krene :77tooth:

 

koja je slicnost izmedju pitara i dijaspore ? Pojave se par sedmica i onda ih nema cijelu godinu :icon_lol:

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zato sto je Malaga zadnju izgubila od Vallecana? Mozda su izgubili jer su odmarali glavne igrace za ovu utakmicu...

 

 

Ne bih rekao da su odmarali glavne igrače:

 

Willy; Jesús Gámez, Demichelis, Weligton, Eliseu; Portillo (Duda 72), Camacho, Iturra (Santa Cruz 46), Joaquín, Isco; Saviola (Buonanotte 72)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se što ulećem u ovu raspravu ( Milan/Malaga ili Željo/Sarajevo) , al samo da vas pozdravim i poželim sreću! :14clover:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan

 

 

Žalgiris vodi 1:0 od 3.minute dalje protiv Granitasa.....mislim,da pade barem 6 golova....

 

Skoro, pa pogodi. Nije 6, nego 7.... :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto ti nam reci pitaru jedan :65ppp: drzi se svog Sarajeva jos ovih nekoliko kola dok je na prvom mjestu pa se pripremaj za pricu kako ovu nasu ligu niko ne prati, da je odron, da je treba ukinut itd itd. da ne nabrajam dalje, ionako napamet znate te vase izgovore kad vam lose krene :77tooth:

 

koja je slicnost izmedju pitara i dijaspore ? Pojave se par sedmica i onda ih nema cijelu godinu :icon_lol:

 

Izgleda dace se jos duuuuugo cuti pjesma pitara u tom geografskom okruzenju..nije to par kola jos...vidjet i cut ces :)

 

A ako pricamo o tme da nas nema cijelu godinu, hajde da malo bacimo pogled na H2H ova dva nasa kluba: (odnosno jednog kluba i jednog klubica) :) :

 

03/11/12 Sarajevo - Zeljeznicar 1:0

12/05/12 Sarajevo - Zeljeznicar 2:2

05/11/11 Zeljeznicar - Sarajevo 1:0

07/05/11 Sarajevo - Zeljeznicar 0:0

24.10.10Zeljeznicar - Sarajevo 0:0

15/05/10 Sarajevo - Zeljeznicar 0:0

07/11/09 Zeljeznicar - Sarajevo 1:2

 

Pa cek sta je ovo: samo jedna pobjeda Zeljeznicara u zadnjih 7 ligaskih duela! a mi ih imamo duplo vise..jednom nas dobili od 2009-e :) heheeheheh moja je pjesma lagana, polagana i tiho se ispija, sasvim lagana i bez pitanja: gdje je mali Zeljo :)

Edited by Almiric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...