Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

06.11.2012

Recommended Posts

Alex Ferguson će dobiti kip na Old Traffordu

 

Legendarni nogometni trener Alex Ferguson, koji će ovoga mjeseca proslaviti 26 godina na klupi Manchester Uniteda, dobit će na Old Traffordu svoj kip...

 

Skulptura 70-godišnjeg škotskog stručnjaka bit će otkrivena na Old Traffordu 26. studenoga, dan prije ogleda protiv Queens Park Rangersa. Zanimljivo, protiv istog je kluba Sir Alex vodio prvu domaću utakmicu na klupi "crvenih vragova" 22. studenog 1986. godine.

 

"Kip će biti smješten na istaknutom položaju u blizini tribine Sir Alex Ferguson, ranije Sjeverne tribine, koja je preimenovana u čast našeg menadžera prošle godine", priopćio je Manchester United.

 

Ferguson je najuspješniji britanski menadžer. S Manchester Unitedom je, između ostalog, osvojio 12 naslova prvaka Engleske, dvije Lige prvaka, pet naslova pobjednika FA Cupa i četiri u Liga Cupu.

 

Respect!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda dace se jos duuuuugo cuti pjesma pitara u tom geografskom okruzenju..nije to par kola jos...vidjet i cut ces :)

 

A ako pricamo o tme da nas nema cijelu godinu, hajde da malo bacimo pogled na H2H ova dva nasa kluba: (odnosno jednog kluba i jednog klubica) :) :

 

03/11/12 Sarajevo - Zeljeznicar 1:0

12/05/12 Sarajevo - Zeljeznicar 2:2

05/11/11 Zeljeznicar - Sarajevo 1:0

07/05/11 Sarajevo - Zeljeznicar 0:0

24.10.10Zeljeznicar - Sarajevo 0:0

15/05/10 Sarajevo - Zeljeznicar 0:0

07/11/09 Zeljeznicar - Sarajevo 1:2

 

Pa cek sta je ovo: samo jedna pobjeda Zeljeznicara u zadnjih 7 ligaskih duela! a mi ih imamo duplo vise..jednom nas dobili od 2009-e :) heheeheheh moja je pjesma lagana, polagana i tiho se ispija, sasvim lagana i bez pitanja: gdje je mali Zeljo :)

 

vama dvije pobjede, nama dvije titule... daBogda uvijek tako bilo :icon_razz: a nema vas cijelu godinu upravo iz tog razloga, sto nemozete nikako titulu da osvojite pa vam se ova liga i ne prati :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vama dvije pobjede, nama dvije titule... daBogda uvijek tako bilo :icon_razz: a nema vas cijelu godinu upravo iz tog razloga, sto nemozete nikako titulu da osvojite pa vam se ova liga i ne prati :icon_biggrin:

 

:uredu: osvojit cemo ove godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li Dinamo postici prvi gol u LP ov seezone ?

Ja sam to igrao kada su bili domaćini i taj par mi je rušio dobar listić.

 

Večeras će Dinamo dati gol jedino ako PSG sam sebi da gol! :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam to igrao kada su bili domaćini i taj par mi je rušio dobar listić.

 

Večeras će Dinamo dati gol jedino ako PSG sam sebi da gol! :icon_biggrin:

 

Ako bude dosta pogodaka na mecu mogao bi i Dinamo jedan zabit ( 3-1, 4-1....)

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bude dosta pogodaka na mecu mogao bi i Dinamo jedan zabit ( 3-1, 4-1....)

Da budem iskren o zagrebačkom Dinamu ne mislim da će dati gol, sve sam karte danas bacio na kijevski Dinamo i Porto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro, pa pogodi. Nije 6, nego 7.... :77tooth:

 

nisam računao,da ovi Granitas daju gol.....ali svi kladičari koji mogu kladiti na Mozzartu nisu tipovali moj tip onda su piši kuči propalo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrijeme li je i za ovog Mancinija da potrazi novi posao.......20 minuta,a vec 0-2 za Ajax....... :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.. tko danas ruši u Ligi prvaka :icon_biggrin:

 

Ja 100% ne jer nisam ni igrao.....Ja igram samo tamo gdje je 99% sigurno....kao danas Granitas : Žalgiris /hand 1:0/ tip 2.....a konačan rezultat 1:6!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ali svi kladičari koji mogu kladiti na Mozzartu nisu tipovali moj tip onda su piši kuči propalo....

Ja tražio tečaj 1,70 (Granitas : Žalgiris /hand 1:0/ ) ali nigdje ga nije bilo. Kako se tebi posrećilo? :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako stvari na poluvremenu stoje loše se piše domaćinima u LP:

 

Schalke 1 - 2 Arsenal

AC Milan 0 - 1 Malaga

Manchester C. 1 - 2 Ajax Amsterdam

Real Madrid 1 - 2 Borussia Dortmund

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...