Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

25.11.2012.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport

Broj para iz kladionice: 161

Vrijeme odigravanja: 17:00

Naziv para: Chelsea(PiK)-ManCity(super poluvrijeme ili kraj)

Tip para: 2

Tečaj: 2.300

 

Benitez ga prima u ejnus od cityja

Share this post


Link to post
Share on other sites

je*o ja real sinoć da ga j**em i želim svima dobar dan

 

Pridruzujem se zeljama..... sugavi real ne moze Betisa da pobijedi.... koji jadovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pridruzujem se zeljama..... sugavi real ne moze Betisa da pobijedi.... koji jadovi...

 

a grbava sevilla im uvalila pet komada..sramotno. ja još prek moba ubacio da realovci daju više od 2.5 gola..pa da okreću rezultat..ne pitaj koliko sam bacio Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Vrijeme odigravanja: 19:00

Naziv para: NK Zagreb-Dinamo Zagreb

Tip para: 2

Tečaj: 1.500

 

ćiro vs maminjo. iskre frcaju na sve strane

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

a grbava sevilla im uvalila pet komada..sramotno. ja još prek moba ubacio da daju više od 2.5 gola..pa da okreću rezultat..ne pitaj koliko sam bacio

 

Mogu misliti :icon_mad:

 

Nisam gledao tekmu, ali da ne uvale frljavom Betisu nijedan, a Sevilla im utrpala peticu....e jebo im ja sve.... zato pa pa titula, nece nista osvojiti jadovi jadni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Vrijeme odigravanja: 15:00

Naziv para: NK Zagreb-Dinamo Zagreb

Tip para: 2

Tečaj: 1.500

 

ćiro vs maminjo. iskre frcaju na sve strane

 

Ciro samo laprda.... ovo je dvica ko kuca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu misliti :icon_mad:

 

Nisam gledao tekmu, ali da ne uvale frljavom Betisu nijedan, a Sevilla im utrpala peticu....e jebo im ja sve.... zato pa pa titula, nece nista osvojiti jadovi jadni...

 

ja sam gledo... real ne bi zabio gola jos tri utakmice da su igrali... usput jebem ga i ja :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam gledo... real ne bi zabio gola jos tri utakmice da su igrali... usput jebem ga i ja :icon_mad:

 

Kada na forumu ima ovoliko jebaca, mogu misliti koliko ih ima od sinoc na svijetu :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam gledo... real ne bi zabio gola jos tri utakmice da su igrali... usput jebem ga i ja :icon_mad:

 

ja sam pratio preko moba, imao sam prijenos prek bet365 mobile i kladio se. retardirani pasovi, nitko na centaršutu. lopte su samo ulijetale u sredinu, nikog nije bilo. tu i tamo pepe zakasnio. golman branio nenormalno onih par šuteva što je real zaprijetio..al ostatak goli kur*c

Share this post


Link to post
Share on other sites

još se i casillas poigravo poput kretena. nisu ličili na sebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ovdje vrijeme leti. vidim da mi je zadnji post bio pred 21 minutu..jbt. bježim. čujemo se kad se čujemo :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam pratio preko moba, imao sam prijenos prek bet365 mobile i kladio se. retardirani pasovi, nitko na centaršutu. lopte su samo ulijetale u sredinu, nikog nije bilo. tu i tamo pepe zakasnio. golman branio nenormalno onih par šuteva što je real zaprijetio..al ostatak goli kur*c

 

ma igra nidje veze... izvodi Ozila koji je pravi razigravac i koji jednim potezom rijesi utakmicu a uvodi Modrica (nek se niko ne uvrijedi) koji loptu daje samo prvom do sebe, nedo bog probat nekom dodati a da je udaljen vise od tri metra... onda nekako i dodju do 16 - 20 metara al neznaju sta dalje i samo bezveze ubacivali visoke lopte u sesnesterac a Betis cistio i izbijo, plus napravili par dobrih kontri pa su mogli jos koji go uvalit... Ozil je za mene nezamjenjiv u Realu al Murinjo ce ga upropastit sa ovim taktiziranjem malo on igra malo Modric.. tako igrac najlakse ispadne iz forme, nesto slicno radi Mancini, stalno mijenja prvu postavu.. ako vec hoce da mu Modric igra nek mu nadje neku drugu poziciju al Ozila ne bi trebo dirat

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam gledo... real ne bi zabio gola jos tri utakmice da su igrali... usput jebem ga i ja :icon_mad:

 

A Mourinho kaže da je kriv raspored, da Real nema uticaj na to ali "neko drugi" ima, pa je Real igrao u sredu i subotu. Tome je dodao i loše sudjenje, čisto da mu ne omanu svi izgovori. Prošle godine, Barcelona igrala u sredu sa Chelsea-em, pa u subotu sa Realom, i opet u utorak sa Chelsea-em. Tada je Mourinho ćutao, a Real je imao obrnut raspored: utorak - Bayern, subota - Barcelona, sreda - Bayern.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci iz Sarajeva ,jel Zeljo danas dobija ili bolje Under odigrati??

 

Potrudit cu se da budem objektivan :50yes:

 

Ja sam igrao na Zelju, ne zato sto navijam za taj klub, vec iz drugih razloga. Atmosfera u timu je vise nego dobra. Zadnje je kolo jesenjeg dijela, sa pobjedom Zeljo ce prezimiti na prvom mjestu, bice dobro popunjen stadion, u boljoj je formi Zeljo od Sirokog, koji u zadnje vrijeme igra dosta dobro, ali na Grbavici se rijetko radovao, pa skoro nikad. Uvjeren sam u pobjedu plavih, a za under ne znam, ja sam igrao keca.

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...