Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

28.11.2012

Recommended Posts

Dobar vam dan!

 

Mogu da kazem , da su okrivljeni dobro prošli. Ja sam očekivao da će biti proterani na Goli Otok. .

Mada mislim da mogu da podnesu žalbu, jer presuda nije validna - nigde ne piše da je presuda donesena U Ime Naroda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

on mi morao na sudu za maloletne delikvente!!!

 

prvi put mu je...nemojte ga, znate kakav je to osjecaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar vam dan!

 

Mogu da kazem , da su okrivljeni dobro prošli. Ja sam očekivao da će biti proterani na Goli Otok. .

Mada mislim da mogu da podnesu žalbu, jer presuda nije validna - nigde ne piše da je presuda donesena U Ime Naroda!

 

Svaka je presuda u Ime naroda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uparvo čitam da je Upravik VP doma U Kruševcu ( poznatijeg kao Kruška ili Sivi dom), dao izjavu da su spremni da ako je potrebno prime Stefana CZV , ako presuda bude tako zahtevala. Čak su i jedan ceo paviljon renovirali za tu potrebu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi put mu je...nemojte ga, znate kakav je to osjecaj :)

 

volio bih kad bi bilo neka anketa za mene tipa da li sam zasluzio izbacivanje iz takmicenja ili nesta slicno posto vidim da bi me neki ovde i na sud,dok me neki razumiju....oni koji ne razumiju verovatno nisu tu dob od 12-16 godina preskocili ili nisu bili zainteresovani za stvari koje ja volim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uparvo čitam da je Upravik VP doma U Kruševcu ( poznatijeg kao Kruška ili Sivi dom), dao izjavu da su spremni da ako je potrebno prime Stefana CZV , ako presuda bude tako zahtevala. Čak su i jedan ceo paviljon renovirali za tu potrebu.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=4v4pVu6ASHQ

 

Evo snimili Stefana pred odlazak na sud :):):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

volio bih kad bi bilo neka anketa za mene tipa da li sam zasluzio izbacivanje iz takmicenja ili nesta slicno posto vidim da bi me neki ovde i na sud,dok me neki razumiju....oni koji ne razumiju verovatno nisu tu dob od 12-16 godina preskocili ili nisu bili zainteresovani za stvari koje ja volim

 

Fanste, samo se salimo...pogledaj kako Dinnos reaguje na salu, to ti dolazi sa predjenim kilometrima...nemoj da se ljutis, u svakoj pravoj raji zezancija je na prvom mjestu, a mi korisncii ovo portala smo ipka neka online raja :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema tu sale.moze i u zatvor za takva ( ne )dela! :spank:

 

Ma kakvi Sale!? Dino i Stefan su u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i malo video zapisa :)

 

Samo ih nemoj ti postavljati molim te... ako ih vec postavljas daj drugu melodiju, neki rock-metal-punk :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...