Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

28.11.2012

Recommended Posts

sad malo klasike

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=PLyFpcFOsmc

 

uh gdje me nadje :48thumbsup:

 

napokon da neko postavlja muziku, a ne ko Almiri neke cece, mece, baje... :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno znam dosta pjesama, ali nikad se ne bih sjetio ovog benda.... old school, ovo se nikad ne smije zaboraviti, a ni prestati slusati... :48thumbsup:

 

ovo se odnosi Jethro Tull

 

ja sam baš u aquarius records prošle godine kupio čitava reizdanja po nekih desetak eura, jethro tulla, elp, king crimsona, etc..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam baš u aquarius records prošle godine kupio čitava reizdanja po nekih desetak eura, jethro tulla, elp, king crimsona, etc..

 

To nikad ne umire.... naredne generacije i generacije ce to slusati :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nikad ne umire.... naredne generacije i generacije ce to slusati :48thumbsup:

 

koje budu imale sluha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam zaredao po you tube black sabbath, ne popustam..... nisam ovo bas odavno slusao, a uvijek dobro sjedne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam zaredao po you tube black sabbath, ne popustam..... nisam ovo bas odavno slusao, a uvijek dobro sjedne...

 

ja imam sve albume na mobu pa ih pustim na random kad idem na posao

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh gdje me nadje :48thumbsup:

 

napokon da neko postavlja muziku, a ne ko Almiri neke cece, mece, baje... :icon_biggrin:

 

Samo sto me nema par sati i odmah prozivanje...odmah se se zlocina prebacuje lopta (doduse na jos veci zlocin) ;) odoh sada da vidim sa kojeg si foruma iskopirao ovo cece, mece, baje, zvuci mi poznato :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam sve albume na mobu pa ih pustim na random kad idem na posao

 

Prava stvar za budjenje :icon_biggrin:

 

Bio sam prije 10ak dana na Brit Floydu.... jebo te isto Pink Floyd, ne znam jesi li ih imao priluku slusati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sto me nema par sati i odmah prozivanje...odmah se se zlocina prebacuje lopta (doduse na jos veci zlocin) ;) odoh sada da vidim sa kojeg si foruma iskopirao ovo cece, mece, baje, zvuci mi poznato :50yes:

 

Almire ne kvari nam ugodjaj... ili se uklopi u rock vece ili idi spavaj :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je moja pjesma...iako je to soft za dinnosov ukus....:)

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=1EBw_da7BZk

 

To je klasika, a to se cijeni :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...