Jump to content
Dwiz

Novi članovi

Recommended Posts

... i ja bi prijatelju krenuo u lov na pare samo trebam napraviti jos postova :-) prilicno sam novi ovdje i mislim da je dobra ideja da korisnik treba imati bar 20 postova da bi ucestvvao u igrama. Sve najbolje o Forumu i bet-clubu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima koliko vas ima..

 

Ja sam evo novi na ovom forumu mada vjerujem da me veliki broj clanova foruma vec poznaje sa razlicitih stranica i foruma...Svratih sasvim slucajno da vidim sta ima na ovom forumu i kolika je ozbiljnost....

 

 

Sretno i pisemo se....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošao!

 

Možda se i na

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja sam novi ovdje..pozz svima..

Dobrodošao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

 

Ja sam Sector poznati kladionicar. Na ovaj forum sam se registorvao jos 10. meseca 2007 ali nisam nista objavljivao.Evo sada igrom slucaja opet sam naleteo na njega i resio sam da vam se pridruzim u takmicenju.

 

Moj cilj na ovom forumu je da Vam pokupim lovu od nagrada i zato gospodo pripremite se jer ste dobili opasnu konkurenciju.

 

Glavna faca je stigla... hehe.... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OBAVESTANJE ZA MOREDATORE I ADMINE:

 

Greskom sam se registrovao 2 puta. Danas sam napravio jednu registraciju sa nickom: Sector GTA, jer sam zaboravio da sam vec bio registrovan ovde kod Vas jos od 10-11 meseca 2007.

 

Izvinjavam se ovom prilikom i zamolio bih moderatore da obrisu ovaj nick: Sector GTA

 

 

Ja cu da koristim nick: Sector

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošao!

 

Očekujem da ćeš spojiti ugodno s korisnim, a za početak zamolba za uklonom sličice iz potpisa jer u potpisu mogu biti samo userbarovi pobjednika natjecanja.

 

Lijep pozdrav i sretno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam vas novi clan iako sam odavno posjecivao ovaj forum nisam ucestovao u raspravama nadam se da cemo imati obostranu korist i ja od vas i vi od mene eto toliko za pocetak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam vas novi clan iako sam odavno posjecivao ovaj forum nisam ucestovao u raspravama nadam se da cemo imati obostranu korist i ja od vas i vi od mene eto toliko za pocetak.

Za početak - dobrodošao.

 

Za početak bih te molio da ukloniš sliku iz potpisa, jer na ovom forumu u potpisu može biti samo userbar (slika) pobjednika jednog od natjecanja na forumu.

 

Lijep pozdrav i ugodno druženje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...