Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

12.12.2012

Recommended Posts

01:00, Ind. Medellin - Millonarios tip X2 @ 1.44, Bet365 , 8/10Finale prvenstva kolumbije u kome se u prvom mecu sastaju domaci Independiente iz Medellina i gost Millonariosvec sam par puta pisao da je Millonarios najkvalitetniji tim u Kolumbiji ali da zbog ucesca u copa sudamericana gde su dospeli do polufinala malo su zapostavili prvenstvo i play off ali na kraju ipak iako su cestyo igrali sa drugim timom uspeli su da osvoje prvo mesto u A grupi a zadnji mec sa Junioron na svom terenu gde su igrali 0-0 sto im je bilo dovoljno da budu prvi sam gledao i moram recu da su imali jako puno sansi ali daq nisu imali srece da postignu gol , cak su i precku pogodili i nekoliko puta je bilo teze promasiti nego dati gol ali nazalost nisu imali srece da postignu gol za pobedu medjutim i to im je bilo dovoljno da osvoje prvo mesto a gledajuci mec pre toga kada su pobedili sa 2-1 Deportes Tolimu dosao sam do zakljucka da im je lakse da igraju u gostima jer imaju brze igrace koji iz kontre mogu lakse da daju gol nego kad se rival brani i kad je gust raspored igraca pred golom i treba probiti bunker.Sto se tice Independientea njih nisam gledao u zadnje vreme ali se uzdam u Millonarios i da nece izgubiti ovaj mec jer su najkvalitetniji tim u Kolumbiji a Independiente je u 6 meceva play offa izgubio samo 1 mec od La Equidad sa 3-0 u gostimau medjusobnim mecevima u zadnjih 5 meceva po 1 pobeda za svaku ekipu i 3 remija sto mi je nekako i najrealnije ali za svaki slucaj ipak necu sa toliko rizika vec cu pokusati sa X2

Share this post


Link to post
Share on other sites
00:50, Sao Paulo (-1.0) - Tigre, tip H1  @ 2.10, Expekt, 8/10
 
U ovom mecu se u Brazilu sastaju domaci Sao Paulo i gost iz Argentine Tigre,
radi se o revansu finala copa sudamericana  .
U prvom mecu je bilo 0-0 a Sao Paulo je bio bolji iako je i Tigre imao svojih sansi medjutim sad je sasvim druga stvar, na svom terenu Brazilci ce igrati mnogo ofanzivnije i noseni podrskom publike ocekujem sigurnu pobedu jer imaju mnogo kvalitetnije pojedince predvodjenje iskusnim liscem Rogerio Cenom na golu koji je ujedno i izvrstan golgeter kada nu se ukaze prilika iz penala ili slodobodnih udaraca.
Oba tima ce biti oslabljeni jer u prvom mecu su iskljuceni Luis Fabiano za Sao Paulo i Donnati za Tigre ali mislim da to nece uticati na Sao Paulo jer je tim sastavljen od mnogo igraca koji sami mogu resiti mec poput Lucasa Moure, Gansa, Wellingtona, Denilsona Jadsona... 
Sao Paulo je i u prvensatvu Brazila pokazao mnogo bolju formu gde je bio u vrhu tabele a i u copa sudamericana jew bio ubedljiv iako se istovremeno borio za vrh tabele u prvenstvu Brazila 
 Tigre je u prvestvu Argentine bio na dnu tabele a u gostima je bio slab medjutim posto se prvestvo igra iz dva dela oni nisu bili ugrozeni za opstanak tako da se nisu previse trudili medjutim u  copa sufdamericqana su se provlacili i vise zahvaljujuci sreci nego kvalitetu dosli do finala i u cetvrtfinalu sa Cerom su imali srecu u oba meca jer u prvom su izgubili samo sa 1-0 iako je trebalo da bude bar 2 ili 3-0 dok su u revansu pobedili sa 4-2 iako su do kraja strepeli za prolaz 
U polufinalu sa Millonariosom su takodje imali srecu jer nakon 0-0 na svom terenu u gostima su uspeli nekako da daju gol iako su Kolumbijci bili bolji i tek pred kraj su uspeli da daju gol za 1-1 sto je Argentincima bilo dosta zbog gola u gostima.
Svakoj sreci dodje kraj pa zato mislim da ce Sao Paulo mnogo ranije resiti stvar i da ce pobediti ubedljivo pouceni iskustvom Tigreovih rivala 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...