Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

04.01.2013.

Recommended Posts

reci cu i tebi sto sam reko mom drugu almiricu... dabogda mi uvijek imali frustracije od njegovih golova i driblinga a vi od nasih titula

 

usput receno nemoj da postavljam klipove od Beslijinih golova il od Dzele Muharemovica samo sto je razlika i to velika da smo mi tad i titule uzimali a vi od ovih poteza necete imat ama bas nikakve koristi :50yes:

Opet se malo udavaljavaš... Dželo Muharemović se jeste nazabijao golova, ali nikad mi nismo imali njegov kompleks. Ovaj Husejinović vas je uzeo na zub, provocirao pred derbi, navukao vas i onda vam ga složio. E u tome je fazon, a da ne govorim o piskaranju papka Hasanbegovića po Indexu gdje kaže:"Željo je moja mušterija", neprestano je ponavljao Husejinović razočaran što je trener Želje Amar Osim rekao da nema mjesta u njegovoj momčadi. U debitantskom gradskom derbiju postigao je pogodak, a zatim povraćao na poluvremenu zbog loše fizičke spreme.Nikad nisama volio generalizovati stvari i na osnvou jednog članka i novinarskog mišljenja poistovjećivati ga sa cijelom jednom navijačkom skupinom, ali sam ovakva mišljenja čuo dosta iz vaših redova, kako po forumima tako i privatno. Jednostavno ste nasjeli na Saidove provokacije.

 

Dino, što se tiče titule, to je već gotovo. Neće Osim prepustiti ništa slučaju, mada ako odu Svraka i Adilović ništa to neće biti posebno bolje na igračkom planu, ali... ima nešto i u logistici. :smile:Svi će ovi proći, Sarajevo će ostati. Ovaj iznos obeštećenja (Konj na početku napisa da je 100.000€, da je bogdo toliko) je sraman i ne znam kako da ga nazovem. O poslovanju ne moraju ići u Zagreb kod Mamića, mogu otići do Tuborga par trolejbuskih stanica niže i učiti. Nemamo ljude koji to znaju odraditi i jebeš ga. Bit će valjda bolje, mada mnogo je struja kod nas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opet se malo udavaljavaš... Dželo Muharemović se jeste nazabijao golova, ali nikad mi nismo imali njegov kompleks. Ovaj Husejinović vas je uzeo na zub, provocirao pred derbi, navukao vas i onda vam ga složio. E u tome je fazon, a da ne govorim o piskaranju papka Hasanbegovića po Indexu gdje kaže:"Željo je moja mušterija", neprestano je ponavljao Husejinović razočaran što je trener Želje Amar Osim rekao da nema mjesta u njegovoj momčadi. U debitantskom gradskom derbiju postigao je pogodak, a zatim povraćao na poluvremenu zbog loše fizičke spreme.Nikad nisama volio generalizovati stvari i na osnvou jednog članka i novinarskog mišljenja poistovjećivati ga sa cijelom jednom navijačkom skupinom, ali sam ovakva mišljenja čuo dosta iz vaših redova, kako po forumima tako i privatno. Jednostavno ste nasjeli na Saidove provokacije.

 

Dino, što se tiče titule, to je već gotovo. Neće Osim prepustiti ništa slučaju, mada ako odu Svraka i Adilović ništa to neće biti posebno bolje na igračkom planu, ali... ima nešto i u logistici. :smile:Svi će ovi proći, Sarajevo će ostati. Ovaj iznos obeštećenja (Konj na početku napisa da je 100.000€, da je bogdo toliko) je sraman i ne znam kako da ga nazovem. O poslovanju ne moraju ići u Zagreb kod Mamića, mogu otići do Tuborga par trolejbuskih stanica niže i učiti. Nemamo ljude koji to znaju odraditi i jebeš ga. Bit će valjda bolje, mada mnogo je struja kod nas. 

 

nisam Dzelu spomenuo zbog kompleksa nego zbog ljepote njegovih golova u derbijima kao i od Beslije... i da se razumijemo Said je dobar igrac, najbolji kojeg ste imali u zadnje vrijeme jos od doba Zeke Turkovica al sto se mene tice i ljudi koje znam nismo imali kompleks od njega nit me je ikad bilo strah (sve i da je osto u Sarajevu) da on moze Sarajevu donijeti titulu, pa nije Mesi... treba vama jos mnogo toga u klubu pored  Saida da bi mogli uzeti titulu a neke stvari si vec napiso koje vam trebaju  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobar igrac. Nije on dzabe bio godinama u Werderu. Samo da jos smrsa, jer je imalo malo kg viska. Jeste da je igrao za one smradove bordo boje, ali je dobar igrac i ako bude ozbiljno radio, mislim da ce u Dinamu biti jedan od boljih, ako ne i najbolji...
 Cantona, necu ga nista pretjerano hvaliti, ali najbolji ej igrac ove nase lige, kakva je da je, on je opet najbolji...ima zaista zavidnu tehniku, sut takodje, i skolovan je u Werderu...samo ima malo vise kila, ako smrsa bit ce odlican za Dinama...e sad ovo sto ga Dino okaraktrisa da je igrao za one smradove bordo boje, pa vidi ova ga govna plave boje odlicno pamte, radio im je sta je htio, gotovo da se to moze nazvati seksualnim cinom...zato i imaju frustraciju....

U svakom slučaju momci, Dinamo će mu doć ko odskočna daska. Nadam se da će mu krenut dobro u HNLu

 

A vidi ovo Cantona, protiv puno ozbiljnijeg i jaceg protivnika nego sto su strumpfovi.. :50yes: inace u tom mecu je uradio jos svasta nesto...ovi su se pogubili...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=3FFn0k5WW7c

Sve sam to uredno pogledo čim su krenule glasine :48thumbsup:

fsdfsdf

Da, da. Slažem se. I ja volim kad dolaze i faca i cic i guz u kombinaciji.

 

dgdgtdf

Ne znam, većsam ispuco godišnnji. Jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I j*bo vas u anus pojedinačno s ovim esejima..Mozak mi se posr*o niz grlo od čitanja baljezgarija :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...