Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

04.01.2013.

Recommended Posts

nije sad prica o trofejima Zelje i Sarajeva, nego pitaju ljudi koji navijaju za Dinamo ko im to dolazi..

 

ali vi morate nesto iz nekog kompleksa izvuci cccccc Cantona pita kakav je igrac, ovaj mu odgovara igrao je za smradove bordo boje...sta tu reci? je li to kompleks neki? tu se valjda trebalo reci vakav je, nakav je, valja ili ne valja,. sta ima dobro a sta ima lose i ostati na tome, ali ne mora se malo bocnuti, a kada vam se vrati onda od kulina bana i historije ill sta vec...Zeljo vakav Zeljo nakav ma koga uostalom boli kurac kakav je Zeljo i koliko ima trofeja, ovdje ljudi pitaju za novog igraca i to bi trebala biti tema...samo mi znamo nase prilike i nas rivalitet kao da nekog zanimaju desavanja u najgoroj ligi u Evropi...zbog toga i ne vrijedi vise para, ali vidjet cete da ce iz Dinama isti ovaj igrac otici za mnogo vece pare, jer ce ici iz kluba koji ima vrijednost, ime i reputaciju i koji je vec dao skupe i dobre igrace...zivi bili pa vidjeli...

 

 mada mi se ponekad i ne raspravlja sa vama...sta god da vam napisem, vi cete kontra...

 

"...u najgoroj ligi u Evropi...zbog toga i ne vrijedi vise para..."  hahahahaah tipicna pitarska prica kad dodju pameti pa skontaju da nemaju sta trazit u toj najgoroj ligi, onda je ko fol ne prate... al stvarno uvijek vam je takva prica, cuo sam je od dosta ljudi koji navijaju za sarajevo... a dok ste bili prvi, ono malo vremena, trcali ste na utakmice da gledate to neko sampionsko sarajevo i pratili ste ligu... sad ste skontali da vam bez Saida slijedi borba za opstanak  :icon_biggrin: 

 

P.S. razmisli malo kolko ste losi kad u najgoro ligi u evropi nemozete nista osvojit :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samo da napomenem kako su navijači Željezničara za Džeku govorili da je kloc, pa vi skontajte. :54beach:

 

kloc je i bio dok je bio u Zelji i da je osto u Zelji osto bi kloc... al njegova sreca pa je na vrijeme otiso u evropu gdje je imo puno bolje uslove za treniranje i razvijanje i posto pravi igrac... u fudbalu je 90% trening a 10% talenat... znaci bez pravih treninga nemozes postat igrac da si neznam kakav talenat

Share this post


Link to post
Share on other sites
"...u najgoroj ligi u Evropi...zbog toga i ne vrijedi vise para..."  hahahahaah tipicna pitarska prica kad dodju pameti pa skontaju da nemaju sta trazit u toj najgoroj ligi, onda je ko fol ne prate... al stvarno uvijek vam je takva prica, cuo sam je od dosta ljudi koji navijaju za sarajevo... a dok ste bili prvi, ono malo vremena, trcali ste na utakmice da gledate to neko sampionsko sarajevo i pratili ste ligu... sad ste skontali da vam bez Saida slijedi borba za opstanak  :icon_biggrin:

 

P.S. razmisli malo kolko ste losi kad u najgoro ligi u evropi nemozete nista osvojit :77tooth:

ma ebe mi se sta ti mislis.. :50yes: ovakvih postova imas na desetine...nema vrijednosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
kloc je i bio dok je bio u Zelji i da je osto u Zelji osto bi kloc... al njegova sreca pa je na vrijeme otiso u evropu gdje je imo puno bolje uslove za treniranje i razvijanje i posto pravi igrac... u fudbalu je 90% trening a 10% talenat... znaci bez pravih treninga nemozes postat igrac da si neznam kakav talenat

 

sve sam kazes...ja i nema potrebe da nesto pisem...drago mi je zbog vas 10000 trenera manijaka sto je takav kloc postao sto je postao...nek mu Bog dragi da jos vise...

Edited by Almiric

Share this post


Link to post
Share on other sites
sve sam kazes...ja i nema potrebe da nesto pisem...drago mi je zbog vas 10000 trenera manijaka sto je takav kloc postao sto je postao...nek mu Bog dragi da jos vise...

 

Dzeko sa 17 godina je bio taraba, a nije Messi pa da se vidi da ima tehniku (on je ni sada nema) i da se moze reci da je extra talenat... ovo sto kaze Nadrealista je 100% tacno... da je ostao u Zelji bio bi kao i svi ostali igraci Zelje, nista ne bi bio ni bolji ni gori.... sreca njegova pa se razvijao u normalnim sredinama, a ne u BIH

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzeko sa 17 godina je bio taraba, a nije Messi pa da se vidi da ima tehniku (on je ni sada nema) i da se moze reci da je extra talenat... ovo sto kaze Nadrealista je 100% tacno... da je ostao u Zelji bio bi kao i svi ostali igraci Zelje, nista ne bi bio ni bolji ni gori.... sreca njegova pa se razvijao u normalnim sredinama, a ne u BIH

 

 

Sreca pa je Jirzi Plisek  "vidio" da je on kloc, da nema tehniku i da ne obecava da bude evropska zvijezda..

.mora stranac doci i " ne vidjeti" neke stvari koje vide vi koji gledate taj svoj klub...

sreca pa stranac dodje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sreca pa je Jirzi Plisek  "vidio" da je on kloc, da nema tehniku i da ne obecava da bude evropska zvijezda..

.mora stranac doci i " ne vidjeti" neke stvari koje vide vi koji gledate taj svoj klub...

sreca pa stranac dodje...

 

pa zato on i jeste trener, a ja nisam.... sta je tu cudno? jel ti treba da znas bolje o vremenskoj prognozi od Majstorovica?

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa zato on i jeste trener, a ja nisam.... sta je tu cudno? jel ti treba da znas bolje o vremenskoj prognozi od Majstorovica?

 reci to 10 000-ici trenera koje ima FK Zeljeznicar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzeko sa 17 godina je bio taraba

Nemojte više procjenjivati igrače. :37smartass: Čovjek sa 17 godina trpao po četiri komada na utakmici.

 

Zašto se štrumfovi upale na ime Saida Husejinovića?

 

http://fksinfo.com/assets/pictures/press_cliping/29_10_2012_oslobodjenje_vel.jpg

 

Što obeća, uradi.

 

 

 

:icon_lol::laugh::hysterical:

 

 

 

00:56

 

I onda kaže na 1:27:

 

http://www.source.ba/clanak/3392405114852/pitajti/%E2%80%9E%C5%BDeljeznicar-je-moja-stalna-musterija!%E2%80%9C

 

 

Odahnite, otišao je frajko. :57bye:

Edited by Hare88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi su ovo codovi za linkove, Bože sačuvaj. Izbrišite gore ona dva posta.

Edited by Hare88

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha ha ha...grohotom se smijem, ali grohotom :77tooth:

 

prije ce biti da vi odahmete, jer ste i sa njim iza nas, a sada slijedi borba za sredinu tabele, pod uslovom da imate struju, vodu i kifle... jer ovo jada od para sto ste dobili (ako ste ikako i to dobili) Selimovic & company ce da strpaju u svoj dzep....

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw mi za ove pare prodajemo rezerve, a vi glavnog i jedinog igraca.... dno dna, nema dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemojte više procjenjivati igrače. :37smartass: Čovjek sa 17 godina trpao po četiri komada na utakmici.

 

Zašto se štrumfovi upale na ime Saida Husejinovića?

 

http://fksinfo.com/assets/pictures/press_cliping/29_10_2012_oslobodjenje_vel.jpg

 

Što obeća, uradi.

 

 

 

:icon_lol::laugh::hysterical:

 

 

 

00:56

 

I onda kaže na 1:27:

 

http://www.source.ba/clanak/3392405114852/pitajti/%E2%80%9E%C5%BDeljeznicar-je-moja-stalna-musterija!%E2%80%9C

 

 

Odahnite, otišao je frajko. :57bye:

reci cu i tebi sto sam reko mom drugu almiricu... dabogda mi uvijek imali frustracije od njegovih golova i driblinga a vi od nasih titula

 

usput receno nemoj da postavljam klipove od Beslijinih golova il od Dzele Muharemovica samo sto je razlika i to velika da smo mi tad i titule uzimali a vi od ovih poteza necete imat ama bas nikakve koristi :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...