Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

04.01.2013.

Recommended Posts

btw Zasto si se ti nasao prozvanim? Ti da si citao malo bolje sta sam napisao, shvatio bi ovo skroz drugacije. Pisati sve najbolje o igracu koji igra za suprotni klub, se moze samo protumaciti kako je dobar igrac, ali ti to ne kontas  :icon_biggrin:  :77tooth:

 

e hajd nek ti kontas, Mr. Smislov... :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
nisam siguran da li je tvoj rjecnik u skladu sa pravilima foruma? smradovi bordo boje je direktna uvreda za sve koji navijaju za taj klub, zar ne? i pitas se zasto se ja osjecam prozvanim? pa citam li ja ovaj forum?

 

vidi ti malo te clanke u pravilima...

 

Kakve to veze ima sa tobom? Ovo me podsjeca na slucaj ''restoran'', samo sam ja sada daleko (na svu srecu  :icon_biggrin:  ). A to smradovi bordo boje moze biti samo plus, jer pricamo o Saidu, a rijetki navijaci ce reci za nekog igraca iz protivnickog kluba da je dobar i da bude realan, a ja sam to bio....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vidim i ja da ga hvale u BiH , moglo bi bit nesto od njega , a i 100 tisuca eura nije prevelika osteta , pa ako ne ispuni ocekivanja nije neki velik promasaj , kao sto je recimo Calello koji je placen preko dva miliona eura  :crossfingers:

 

 

znas sta, posto pretpostavljam da su u Dinamu ipak malo stroziji kriteriji i profesionalniji pristup treningu, kada se on dovede u red sto se tice kondicije i kilaze a sa onim sto zna o fudbalu, bit ce on za vas klub fino pojacanje...ne znam za nivo evropskih utakmica ali za domaceg prvenstva zasigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
pada noc, ...  cekam kosarku..  

 

I ja holandjane.... sada ce poceti  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
I ja holandjane.... sada ce poceti  :48thumbsup:

 

Vidim tek sada da su mi ovi holandjani otkazani.... :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kakve to veze ima sa tobom? Ovo me podsjeca na slucaj ''restoran'', samo sam ja sada daleko (na svu srecu  :icon_biggrin:  ). A to smradovi bordo boje moze biti samo plus, jer pricamo o Saidu, a rijetki navijaci ce reci za nekog igraca iz protivnickog kluba da je dobar i da bude realan, a ja sam to bio....

 

e nemoj ga na takav nacin hvaliti, evo ja te u njegovo ime molim...

 

necu vise da na ovoj nazovi temi skupljam postove,odoh radije pisati analizu..ako kome od Dinamovaca treba koja info, rado cu diskutovati, a vi iz tog tabora pisite kada vas neko pita za nekog vaseg igraca, mislim da je to postenije...

Share this post


Link to post
Share on other sites
e nemoj ga na takav nacin hvaliti, evo ja te u njegovo ime molim...

 

necu vise da na ovoj nazovi temi skupljam postove,odoh radije pisati analizu..ako kome od Dinamovaca treba koja info, rado cu diskutovati, a vi iz tog tabora pisite kada vas neko pita za nekog vaseg igraca, mislim da je to postenije...

 

 

I nemoj

 

Ostavi  inama malo prostora... :48thumbsup:

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko one raprave za Huseinovica, cim je dosao u Dinamo skocice mu cena, eno onaj Sretenovic iz Olimpije dosao u Partizan za 80.000e i nije odigrao nijedan mec u prvenstvu, samo jednu u kupu i ode za 350.000e u Koreju u Busan i jos ko zna koliko se ugradio menadzer 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz....

 

Eto sad jedan primjer....Vi Bošnjaki sigurno ste čuli za Nusmira Fajića......

Fajić je zaista došao bez odštete u Muru, prošle godine nakon završetka prvenstva armenski Šerif ponudio 400.000 € za njega,a Topi(č)lopov nije htio prodati....Sada je prestupio u Maribor za 30.000 € i sada me zaista zanima koliko će Maribor zaslužiti na prodaji za Fajića (sigurno 500.000€)....I danas sam Cantoni napisao neka u Mursku Soboti šalje Maminja, a mi damo blesavoga Topi(č)lopova....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oko one raprave za Huseinovica, cim je dosao u Dinamo skocice mu cena, eno onaj Sretenovic iz Olimpije dosao u Partizan za 80.000e i nije odigrao nijedan mec u prvenstvu, samo jednu u kupu i ode za 350.000e u Koreju u Busan i jos ko zna koliko se ugradio menadzer 

 

Tako je..on cim zaigra za Dinamo, on ce biti vrijedniji 5x...a ako jos odigra barem jednu sezonu dobro, prateci kako to radi Mamic, on ce na njemu zaraditi fin novac, uostalom kao sto zaradi na vecini transfera koje obavi...a nije ga on tek onako doveo...Hrvatska lige jeste bolja od BH lige, ali nije astronomska razlika, tako da ce on, ako bude igrao kao ovdje, biti dobar i u Dinamu, uz naravno malo stroziji trening...i eto ga u Ukrajini za dvije sezone :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da napomenem kako su navijači Željezničara za Džeku govorili da je kloc, pa vi skontajte. :54beach:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...