Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

08.01.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: Supersport
Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: Hamilton Bulldogs - Toronto Marlies
Tip para: 2
Tečaj: 2.15
 
Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indiana-Miami 1 2,25@ Supersport  :uredu: Pacersi redaju domaće pobjede ove sezone i trenutno momčad Frank Vogela ima niz od sedam pobjed azredom što je najudlji niz pobjeda Pacersa u svojoj dvorani od niza koji je trajao prije tri godine. Aktualni prvaci Miami Heat imali su tešku utakmicu prošle sezone u playoffu upravo protiv Indiane u drugom krugu playoffa kada su već bili otipsani no uspijeli su se vratiti i na kraju osvojiti i naslov. Uoči ove sezone Inidana je najavila borbu za najviša mjesta u sezoni iako su počeli daleko od toga u zadnje vrijeme su se pribarali njihova dvorana može se nazvati i teško osvojivom tvrđavom a Miami ove sezone ne igra nimalo uvjerljivo na strani gdje su izgubili 7 od 13 utakmica. Miami u poslejdnje vrijeme ne igra ni uvjerljivo na svome parketu pa mislim da Indiana se ima čime nadati. Trener Pacersa dobio je nagradu za svoj dobar rad u Indianpolisu gdje je u tri sezone skupio skor 82-56 u vidu novoga ugovora. 2,25 na Indianu je po meni jedan dobar value. Heat je ove sezone u gostima najčešće razočarao, a Indiana bi mogla nastaviti svoj niz pobjeda i nakon ovoga susreta. Pacersi bi u ovoj susret mogli ući kao u "osvetnički" zbog poraza u lanjskom playoffu a uz to i brane svoj niz nepobjedivosti. James Wade i Bosh su izvrsni igrači ali očito se još nisu najbolje "kliknuli" na gostujucim utakmicama. Tvrda obrana domaćina mogla bi biti prednost u ovoj utakmici koja će na kraju i donjeti pobjedu Pacersa. Za koefcijent od 2,25 vrijedi pokušati.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Josh Smith 16,5 Više 1,85 @SuperSport  :uredu: Izvrsni igrač Atlante Hawkse koji je odlaskom Joe Johnsona u Brooklyn Netse postao uz Horforda vođa momčadi Hawksa. Koliko god je Smith odličan nekada na utakmicu "zaboravi donijeti šut". Često možemo vidjeti njegove promjenjive partije od izvrsnih do tragikomičnih. Protiv Bostona u zadnjoj utakmici pucao je vrlo loših 4-18. Smith je ipak igrač koji puno šutira i ne uđe li u utakmicutako loše često prebaci granicu. Danas idu u goste Minnesoti koja igra bez Lovea i Pekovića te bi njihovim izostankom mogla otvoriti šansa za Smitha i Horforda. Josh Smith ima i probleme sa ozljedom kuka iako se to nije osjetilo do utakmice sa Bostonom, jer je u tri utakmice prije išao u "over poena". Odmo od par dana doći će dobro SMithu da danas prebaci ovu granicu od 16,5.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kobe Bryant 34,5 Više 1,85@ SuperSport  :nije: Lakerse nikako da krene u ovoj sezoni, kada su nanizali par pobjeda činilo se da je to to i da Lakersi idu tamo gdje rosterom svakako pripadaju prema playoff mjestima. Nažalost po njih krenuli su loši rezultati a sada ih su zadesile i nove ozljede. Lakersi će na gostovanje raspucanom Hosutonu doći bez Gasola i Howarda što znaći da će puno šuteva koje dosada uzima Kobe Bryant biti još više uvećani jer uz njega u momčadi ne postoji šuter koji može postići 20+ poena po utakmici. Kobe je ove sezone posebno raspoložen iako kada on zabija preko 30+ poena Lakersi većinom gube zbog tog problema u momčadi mislim da i Kobe puca manje Lakersi bi imali probleme u ostvarivanju pobjeda. Ove sezone u Houstonu je Bryant dao već 35 poena uz Gasola i Howarda koji su bili na terenu. Rocketi se ne ubijaju previše od obrane, a Bryant je u stanju zabiti 35 poena i boljim obranama od one koju igraju Rocketsi. Ne volim parove koji moraju sigurno proći, over Bryanta je takav. Puno je ljudi ovaj par stavilo kao zicer i nadam se da nam se to većini nas neće obiti o glavu.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:00,Houston Rockets-Los Angeles Lakers, tip Under 223,5, @1.76, bet365, 4/10 Večeras se u Toyota Centeru igra meč između domaćih Rocketsa(20-14) i gostujućih Lakersa(15-18)...Domaćin je sezonu počeo dosta dobro trenutno su 6 tim na Zapadu igraju u odličnoj formi vezali su 4 pobede dok u zadnjih 10 mečeva imaju 8-2.Sa druge strane Lakersi su užasno počeli sezonu trenutno su tek 11 tim na zapadu u seriji su od tri poraza imaju gomilu problema sa povredama igrača tako je i večeras.Iako je domaćin postavljen za velikog favorita naravno veliki razlog je i problemi gostiju koji su bez  D. Howarda, P. Gasola i  J. Hilla kako je veliki hendikep ja nebi to dirao ali po meni je velika i margina na broj poena na meču i ja ću večeras igrati under koševa.Iako oba tima igraju na veliki broj koševa mislim da će gosti pokušati da malo uspore meč jel run gan košarka će teško gostima u ovom momentu doneti pozitivan rezultat i mislim da će Nesh malo usporiti meč po meni previsoka margina.U prilog ide i tradicija gde na zadnjih deset mečeva ova margina je samo jednom pređena-12/04/12  HOU 107 - LAL 105  11/18/12  LAL 119 - HOU 108  04/06/12  LAL 107 - HOU 112  03/20/12  HOU 107 - LAL 10401/03/12  LAL 108 - HOU 99  02/01/11  LAL 114 - HOU 106 (OT)  12/01/10  HOU 109 - LAL 99  10/26/10  LAL 112 - HOU 110  03/27/10  HOU 101 - LAL 109  01/05/10  LAL 88 - HOU 79Uzimam under 223.5 na meču...

Share this post


Link to post
Share on other sites
02:00,Houston Rockets-Los Angeles Lakers, tip Under 223,5, @1.76, bet365, 4/10 Večeras se u Toyota Centeru igra meč između domaćih Rocketsa(20-14) i gostujućih Lakersa(15-18)...Domaćin je sezonu počeo dosta dobro trenutno su 6 tim na Zapadu igraju u odličnoj formi vezali su 4 pobede dok u zadnjih 10 mečeva imaju 8-2.Sa druge strane Lakersi su užasno počeli sezonu trenutno su tek 11 tim na zapadu u seriji su od tri poraza imaju gomilu problema sa povredama igrača tako je i večeras.Iako je domaćin postavljen za velikog favorita naravno veliki razlog je i problemi gostiju koji su bez  D. Howarda, P. Gasola i  J. Hilla kako je veliki hendikep ja nebi to dirao ali po meni je velika i margina na broj poena na meču i ja ću večeras igrati under koševa.Iako oba tima igraju na veliki broj koševa mislim da će gosti pokušati da malo uspore meč jel run gan košarka će teško gostima u ovom momentu doneti pozitivan rezultat i mislim da će Nesh malo usporiti meč po meni previsoka margina.U prilog ide i tradicija gde na zadnjih deset mečeva ova margina je samo jednom pređena-12/04/12  HOU 107 - LAL 105  11/18/12  LAL 119 - HOU 108  04/06/12  LAL 107 - HOU 112  03/20/12  HOU 107 - LAL 10401/03/12  LAL 108 - HOU 99  02/01/11  LAL 114 - HOU 106 (OT)  12/01/10  HOU 109 - LAL 99  10/26/10  LAL 112 - HOU 110  03/27/10  HOU 101 - LAL 109  01/05/10  LAL 88 - HOU 79Uzimam under 223.5 na meču...

Ja bi radije uzeo under 333.5. Nekako mi je to sigurnije

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Supersport
Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: Hamilton Bulldogs - Toronto Marlies :nije:
Tip para: 2
Tečaj: 2.15
 

2:1FT :nije:

 

Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: Brandon Wheat Kings - Calgary Hitmen :uredu:
Tip para: 2
Tečaj: 1.500
 

2:7FT :uredu:

 

Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 03:00
Naziv para: Medicine Hat Tigers - Vancouver Giants :uredu:
Tip para: 1
Tečaj: 1.900
 

4:0FT :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...