Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

20.01.2013.

Recommended Posts

Conference ChampionshipsGeorgia Dome (Atlanta, Ga.)American Football, NFL21:00 CET (20/01/2013)Atlanta Falcons - San Francisco 49ers(Handicap)Pick: Atlanta Falcons +5  :uredu: Offered at: 1.82 (Pinnacle Sports)Stake: 5/10Večeras se u prvom Konfereciskom finalu  u Georgia Dome (Atlanta, Ga.) sastaju timovi iz NFC domaći Falconsi i gostujući 49ersi gde ćemo dobiti prvog učesnika velikog "SUPER BOWLA"...I dalje nemogu prežaliti što  večeras umesto Falconsa nisu Sihoksi koji posle velikog preokreta su na kraju u zadnjoj sekundi primili FG i ispali.Puno puta sam ove sezone igrao protiv Falconsa uglavnom u hendikepu tako je bio slučaj i na prošlom meču sam igrao na Sihokse +3 ali večeras ću prvi put ove sezone ako me sećanje služi biti na njima takođe u hendikepu!!!I dalje tvrdim da su mnogi klubovi u NFC konf. kvalitetniji od njih ali oni su za razliku od mnogih favorizovanih timova pokazali naravno neosporan kvalitet ali i veliki karakter i koncentraciju jel su ove sezone dosta mečeva dobili u finišu utakmica posebno je to došlo do izražaja u njihovom poslednjem meču protiv Seattla kada su posle ogromnog vođstva totalno pali u 4 četvrtini i dozvolili protivniku da preokrene svoj deficit od čak 20 poena smogli su snage i koncentracije i da za samo 30 sekundi protiv jedne od najkvalitetnijih odbrana u ligi pređu veliki deo terena i u zadnjim sekundama dođu do pobede.Naravno tu je veliki karakter i prisebnost u odlučujućim trenutcima pokazao vođa napada Falconsa QB M. Ryan sa dva sjajna passa.Svakako najveća snaga Falconsa je upravo sjajan napad  kroz vazduh gde Rayan ima tri fantastične opcije WR R. White i J. Jonesa kao i neverovatnog TE T. Gonzaleza iako će sa druge strane biti jedna od najboljih odbrana neće im biti lako da zaustave napad domaćina.Iako sam pominjao da je trčanje Atl. jako loše bilo tokom sezone na prošlom meču su totalno u tom segmentu iznenadili Sihokse pretrčavši im skoro 170y možda je upravo tu i bio ključ pobede tako da S.F. sebi nesme da dozvoli luksuz dase fokusira na pass igru a da zapostave trčanje.Odbrana Atl. svakako nije jači deo ekipe ali igraju solidno a i nije svakako napad S.F. bolji deo ekipe gostiju iako su protiv G.B. bili efikasni.Sa druge strane očekivano S.F. koga su svi videli u bar finalu NFC-a opet su na korak od "SUPER BOWLA" neće im biti lako iako se po meni oni i previše favorizuju na ovom meču.Svakako ekipa sa sjajnom odbranom ali i odbranom koja teško zaustavlja kvalitetne napade na malom broju poena nešto slično očekujem i večeras.Njih je svakako doveo na prošlom meču napad ali tamo gde su najmanje očekivali sa neverovatnim trčanjem QB C. Kaepernicka teško može nešto tako da ponovi on će biti pod velikim pritiskom od njega se sad očekuje mnogo između ostalog da bude i prvi ruki QB koji je odveo ekipu do "SUPER BOWLA".U napadu je tu svakako i fenomenalni RB F. Gore uz manju povredu ali će svakako igrati.Očekujem neizvesan meč gde u paklu Georgia Doma će domaćin sigurno imati vetar u leđa mislim da su nepravedno potcenjeni u ovom meču no videćemo jesam u pravu.Uzeću Falconse u hendikepu jel ako i pobedi S.F. sumnjam da će biti ubedljivo...

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večerašnji prijedlog NHL (Pinnacle OT including):

 

01:00 - New York Rangers - Pittsburgh Penguins - New York Rangers  :nije:

03:00 - Vancouver Canucks - Edmonton Oilers - Edmonton Oilers :uredu:

04:00 - Phoenix Coyotes - Chicago Blackhawks - Phoenix Coyotes over 2.5 :uredu:

 

Uspješan odabir!

 

:crossfingers:  :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...