Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

15.02.2013.

Recommended Posts

Svasta, da nisam procitao ne bi povjerovao. :tzare:

neznaju sta ce od dosade pa izmisljaju neke glupe zakone da ispadne da nesto rade  :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sarajlije, možete li otvarati bet365, bwin, Unibet?

 

Da, bez problema..

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je jos koji dan i onda ce ukinut... jesi li procito clanak sto je postavio?

 

 

jesam, ne mogu da vjerujem koji idioti... idemo se zaliti :icon_biggrin:

 

U ovoj drzavi se sve radi od amnje bitnih stvari ka onim najbitnijim.... po toj logici, onda online kladionice ne bi postojale u svjetu. Svojim neznanjem kako urediti da bude to kladjenje kao na zapadu, oni donijeli odluku zabrani online kladjenje.... jadna nam majka sa ovakvim debilima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan! 

 

Veću glupost od ovog da se ne dozvoli u BiH otvaranje  on-line  stranica koje vrse kladjenje, nisam čuo.  To je samo maslo lokalnih kladionica  ( jedne ili više njih) , da bi zastitili sebe. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan! 

 

Veću glupost od ovog da se ne dozvoli u BiH otvaranje  on-line  stranica koje vrse kladjenje, nisam čuo.  To je samo maslo lokalnih kladionica  ( jedne ili više njih) , da bi zastitili sebe. 

 

Upravo tako micha i ja sma odmah pomislio na to. Jer u BIh sve domace kladionice drze kriminalci i ratni profiteri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je HS kablovski internet i već od jutros su izvršili cenzuru. Sreća pa nisu na ADSL-u to isto uradili pa se snađoh i isplatih danas pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je HS kablovski internet i već od jutros su izvršili cenzuru. Sreća pa nisu na ADSL-u to isto uradili pa se snađoh i isplatih danas pare.

 

Nisu kod mene jos uvijek, ali ocekujem svakog casa.... mamu im kretensku, pa u BIh nije regulisan ni saobracaj,a  oni se uhvatili internet kladjenja.... samo da se pika da nesto rade, a nista ne rade.... bolje bi im bilo da zatvore lokalne klade, jer su i duzni po stotine hiljada maraka za porez, niko ziv nista ne placa cccccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu kod mene jos uvijek, ali ocekujem svakog casa.... mamu im kretensku, pa u BIh nije regulisan ni saobracaj,a  oni se uhvatili internet kladjenja.... samo da se pika da nesto rade, a nista ne rade.... bolje bi im bilo da zatvore lokalne klade, jer su i duzni po stotine hiljada maraka za porez, niko ziv nista ne placa cccccc

sad opet na narodni sistem... ponuda listici olovka kafica basta pa udri  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuhhh sad mi pade na pamet, pa ja nemam vise koristi takmicit se na forumu jer necu moci pristupit kladionici da vrtim bonuse  :whaat:  :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...