Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

15.02.2013.

Recommended Posts

uh kako sam ljut...ovo su nasli da urede pored 100 % neuredjenih stvari u drzavi...pa sta je onda sa lokalnim kladionicama? 

 

ja jos mogu otvarati, ali vjerovtano ce svaki cas ukinuti...nema nam druge nego zamoliti onda nekoga koga imamo van BiH da nam otvara racun....ali to je vec patnja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ovo neće zaživjeti ali eto digla se prašina  :icon_biggrin:

 

Vec je zazivjelo moj Emire. Pitaj hareta, on ne moze od jutros da otvara. HS kablovski internet je vec blokirao pristup ovim kladama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veće....

 

 

Danas sam lepo pogodio parove, a najviše iz biatlona....Jedini par sam samo izgubio gdje su Francuskinje bile slabije od Njemačke....Samo se pitam šta je s Francuzinjama??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ovo neće zaživjeti ali eto digla se prašina  :icon_biggrin:

U Srbiji  se jesenas digla prasina oko  toga,medjutim nema za sada nista od toga pa cak i tri kladionice iz Srbije imaju  sad neki vid Online kladjenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh kako sam ljut...ovo su nasli da urede pored 100 % neuredjenih stvari u drzavi...pa sta je onda sa lokalnim kladionicama? 

 

ja jos mogu otvarati, ali vjerovtano ce svaki cas ukinuti...nema nam druge nego zamoliti onda nekoga koga imamo van BiH da nam otvara racun....ali to je vec patnja...

koja je to veza mafije i politicara majko draga... u BiH jedna kladionica ima stotinu otvorenih poslovnica a prijavljen samo jedan uposlenik i niko nista plus godinama duguju milione za neplacene poreze i nikom nista plus sad im ukinuli konkurenciju da mogu vrsit monopol 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz :57bye:

 

daj baci nesto  za nocas ( amerikance) :48thumbsup:

proletim kroz ponudu pa ostavim koji prijedlog ak pomislim da vrijedi odigrat

Share this post


Link to post
Share on other sites

proletim kroz ponudu pa ostavim koji prijedlog ak pomislim da vrijedi odigrat

ja sam porodicni covek ,nisam nocna ptica ,pa pozuri  ako imas to.inace ce biti kasno!salim se pozz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Srbiji  se jesenas digla prasina oko  toga,medjutim nema za sada nista od toga pa cak i tri kladionice iz Srbije imaju  sad neki vid Online kladjenja.

 

Pa cak je i  drzavna lutrija Srbije krenula sa on-line kladjenjem preko sportingbeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

proletim kroz ponudu pa ostavim koji prijedlog ak pomislim da vrijedi odigrat

 

odavno nisam prepisao nesto od tebe. Možda budem dobre volje pa prepišem.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam porodicni covek ,nisam nocna ptica ,pa pozuri  ako imas to.inace ce biti kasno!salim se pozz.

Postavljeno u Američki sportovi topic :57bye:

 

odavno nisam prepisao nesto od tebe. Možda budem dobre volje pa prepišem.  

Čekaj kad krene sezona NRL. 07.03.2013. ja krećem u nenadjebiv niz. Australski ragbi fulam dvaput u pet godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja je to veza mafije i politicara majko draga... u BiH jedna kladionica ima stotinu otvorenih poslovnica a prijavljen samo jedan uposlenik i niko nista plus godinama duguju milione za neplacene poreze i nikom nista plus sad im ukinuli konkurenciju da mogu vrsit monopol 

Dugovi prema državi u vidu neplaćenih poreza:

 

DERBY BET SHOP D.O.O. MOSTAR 39.936.356,26PREMIER WORLD SPORT D.O.O. ČITLUK 15.943.076,47WILLIAMS KLADIONICA ŠIROKI BRIJEG 4.675.410,35

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...