Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

03.03.2013.

Recommended Posts

Povreda Pjanica a manje od mjesec pred duel sa Grcima ccccc ebem ti maler....

 

jel teska povreda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zna ni on, ode na snimanje...ali ocajno je izgledalo, izvrnuo je clanak, bas je gadno izgledalo....gledao sam cijeli mec..

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej dinno ja cesto primijetim na ovim portalim koje citamo pogresne informacije, ili mene to hoce ili ovi fakat non stop grijese ili samo prepisuju, ali ne prevedu dobro sa stranih portala....to sstalno primijetim evo i sada na ovom clanku (pogotovo ovaj portal) http://sportsport.ba/ino_fudbal/vieira-zbog-povrede-pjanica-razocaran-napustio-olimpico/99717

 

kaze Viera dosao gledati Pjanica i Marquinhoa i otisao razocaran, pjanic se povrijedio a ovaj drugi nije igrao zbog povrede...da nisam gledao mec i vidio da je covjek usao u igru i povjerovao bi im...otkud njima ovakve informacije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blooming -  Aurora  , poluvreme 2:0 i + domaćini imaju igrača više!  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz: .  

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej dinno ja cesto primijetim na ovim portalim koje citamo pogresne informacije, ili mene to hoce ili ovi fakat non stop grijese ili samo prepisuju, ali ne prevedu dobro sa stranih portala....to sstalno primijetim evo i sada na ovom clanku (pogotovo ovaj portal) http://sportsport.ba/ino_fudbal/vieira-zbog-povrede-pjanica-razocaran-napustio-olimpico/99717

 

kaze Viera dosao gledati Pjanica i Marquinhoa i otisao razocaran, pjanic se povrijedio a ovaj drugi nije igrao zbog povrede...da nisam gledao mec i vidio da je covjek usao u igru i povjerovao bi im...otkud njima ovakve informacije?

 

Moj Almire davno sam ja prestao citati ta sranja od portala.... i ako procitam nesto uzmem to stoborom rezervom.... njima je bitno da pisu, a i kada pisu lupe informacije.... uzas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blooming -  Aurora  , poluvreme 2:0 i + domaćini imaju igrača više!  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz: .  

 

gledao taj par htio igrati keca...i ne odigram... :icon_redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blooming -  Aurora  , poluvreme 2:0 i + domaćini imaju igrača više!  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz: .  

 

odlicno... igrao i ja keca :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao taj par htio igrati keca...i ne odigram... :icon_redface:

 

ja ga igrao sa cileancima colo colo 3+... cileanci zavtsili 3.3..... kako dobra liga, uzimati pare na njima slakocom... igrao i veceras i analizu sam postavio cobreloa - catolica 3+, zavrsilo 4:2... lagano nekad izgleda kladjenje hehe

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj Almire davno sam ja prestao citati ta sranja od portala.... i ako procitam nesto uzmem to stoborom rezervom.... njima je bitno da pisu, a i kada pisu lupe informacije.... uzas

 

ma ima ih koji barem doslovno prevedu neku vijest..ali ovi izgleda ne mare za kvalitet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ga igrao sa cileancima colo colo 3+... cileanci zavtsili 3.3..... kako dobra liga, uzimati pare na njima slakocom... igrao i veceras i analizu sam postavio cobreloa - catolica 3', zavrsilo 4:2... lagano nekad izgleda kladjenje hehe

 

ti si gol majstor svaka cast  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si gol majstor svaka cast  :48thumbsup:

 

hehe.... fine kvote, a padaju golovi ko ludi :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...