Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

03.03.2013.

Recommended Posts

hehe.... fine kvote, a padaju golovi ko ludi :icon_surprised:

treba to iskoristit pa igrat na vece uloge dok nisu oborili kvote :48thumbsup: prodjose meni i Roma i Marsej dok  neki izmisljaju opklade pored toliko finih parova  :77tooth: al kao sto smo konstatovali od koga je dosta je i onih 15 bodova  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba to iskoristit pa igrat na vece uloge dok nisu oborili kvote :48thumbsup: prodjose meni i Roma i Marsej dok  neki izmisljaju opklade pored toliko finih parova  :77tooth: al kao sto smo konstatovali od koga je dosta je i onih 15 bodova  :icon_biggrin:

 

Samo sma cekao kada ces se ti javiti :icon_biggrin:

 

Ma nece oboriti kvote, ovakve su uvijek, vjerovatno jer se ne igra puno....

 

nemoj nam druga prozivati, pa nije losa opklada neko dobije u drugom poluvremenu :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba to iskoristit pa igrat na vece uloge dok nisu oborili kvote :48thumbsup: prodjose meni i Roma i Marsej dok  neki izmisljaju opklade pored toliko finih parova  :77tooth: al kao sto smo konstatovali od koga je dosta je i onih 15 bodova  :icon_biggrin:

 

da mi nisi ukrao par - Roma (rekoh dan prije da ce dobiti u sklopu onih crvenih ekipa) i ja bih ga tu pogodio...lako se kititi tudjim perjem  :smile_redcard:  zato sam pogodio sampdoriu, 2.15 kvota, a bajern je izmedju ostalog zdrmao dvije precke u drugom poluvremenu...al kad nece nece...bolje ti pazi da zavrsis na kraju barem u minimalnom minusu  a ne brini za nas koji cemo poslovicno  zavrsiti u plusu  :uredu:  :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da mi nisi ukrao par - Roma (rekoh dan prije da ce dobiti u sklopu onih crvenih ekipa) i ja bih ga tu pogodio...lako se kititi tudjim perjem  :smile_redcard:  zato sam pogodio sampdoriu, 2.15 kvota, a bajern je izmedju ostalog zdrmao dvije precke u drugom poluvremenu...al kad nece nece...bolje ti pazi da zavrsis na kraju barem u minimalnom minusu  a ne brini za nas koji cemo poslovicno  zavrsiti u plusu  :uredu:  :57bye:

"ukrao ti par" hahahaha da nije tragicno bilo bi komicno  :77tooth: imo si jos 56476344 parova pa ako si toliki znalac kao sto pricas sto ne nadje bar jedan koji ce proci  :icon_biggrin:

 

P.S. kad se bude igralo za precke i ja cu igrati na Bayern  :icon_lol: al posto se igra za golove onda igram neke druge parove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...