Jump to content
Sign in to follow this  
micha

MNF - April 2013.

Recommended Posts

KRAJJJJ!!!! Prvi smo . !  Svaka čast momci!  :icon_razz:  :48thumbsup:  :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odigrajte ga! Pocinje u 23:55  stavite ga do 23 : 24

nije potrebno.....pobjeda je našaaa!! :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog Tuto-inih  tipova sam otvorio nalog na Pinnacle.Isplatilo mi se. :48thumbsup:

 

Nadam se da ce nastaviti i u 5 mesecu tako.

 

Iskrene cestitke  celoj ekipi na pobedi!

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke ekipi na osvojenom prvom mjestu.  :50yes:

 

I ovaj mjesec po prvo mjesto.  :ball_hat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog Tuto-inih  tipova sam otvorio nalog na Pinnacle.Isplatilo mi se. :48thumbsup:

 

Nadam se da ce nastaviti i u 5 mesecu tako.

 

Iskrene cestitke  celoj ekipi na pobedi!

 

:icon_eek:

 

Verovali ili ne, ali i ja isto.  Ustvari otvorio sam ja nalog mnogo pre, ali sam tek u ova zadnja 2 meseca aktivno igrao.  Čik pogodite šta sam igrao?  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovali ili ne, ali i ja isto.  Ustvari otvorio sam ja nalog mnogo pre, ali sam tek u ova zadnja 2 meseca aktivno igrao.  Čik pogodite šta sam igrao?  

 

Pa nije valjda MLB?!  :icon_biggrin: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije valjda MLB?!  :icon_biggrin:

 

Jeste!  ( 99,7%)   Pogodili ste. Svaka čast. U to ime , častim vas pićem. 

 

Izvolite ! ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman, kad sam pomislio da je sve gotovo oko nagrada i poslao podatke, pojavio se 1 problem . 

 

1bet , prvoplasiranom forumu daje 100evra podeljenu na 2 dela. Znači 2X50 , dok Betspace daje 50e  i kod njih nema uslovlajvanja koliko mogu da osvoje.  Poslao sam poruku GSV-u da još jednom proveri sa njima ( 1bet) da li bas mora na  2 takmičara.  

Sa jedne strane to je dobro , jer jedan takmičar može najvise 3 puta da osvoji nagradu , a a ovako bi se menjali. 

 

Pošto posle Tute i Mirko je odustao od nagrade,Pa tako  Nas 5 imamo da delimo  sveukupno 150 evra .  Crni se bio  prvi prijavio da bi zeleo da mu ovaj mesec  nagrada ide na Betspace , tako da njemu ide 30evra na Betspace, a mi ostali Perkan, Igoric, Robert i ja da na Betspace ( ako može tako ) ide nam po 5 evra, a na 1Bet da se podelimo po dvoje , tako da bi se nagrada delila na 2X50. Evo ko hoce samnom da zajedno obrcemo , pa da delimo.   Podelimo se što pre , pa da šaljem podatke.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i Perkan smo se dogovorili , jos samo igoric i robert da se dogovore na ciji ce racun da ide ovaj mesec,  pa posle to lepo obrnite i delite kako milsite. A sledeci mesec ( ako osvojimo, a naravno da hocemo) ,  na ciji racun nije uplaceno ovaj ide bonus.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i Perkan smo se dogovorili , jos samo igoric i robert da se dogovore na ciji ce racun da ide ovaj mesec,  pa posle to lepo obrnite i delite kako milsite. A sledeci mesec ( ako osvojimo, a naravno da hocemo) ,  na ciji racun nije uplaceno ovaj ide bonus.  

Meni je svejedno dragi moji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konnacno sam poslao podatke.  Sa 1 bet ide na moj i Robertov racun, s tim da ja delim sa Perkanom i to Perkanu 30e , a meni 20 e, a na Robertov račun dele on i Igoric , tako da Robertov deo je 30e , a Igoric  - 20 e.  

 

Meni i Igoricu na nase racune ide jos po 10 evra na Betspace. 

 

Crni I Tuto svoje nagrade dobijaju na Betspace. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...