Jump to content
Sign in to follow this  
micha

MNF - April 2013.

Recommended Posts

Za kraj ovomjesečnog MNF natjecanja i ja odigrah par, pa možda pripomogne (ukoliko bude pogođen) ukupnoj ekipnoj pobjedi.
 
Naziv kladionice: Pinnacle
Broj para iz kladionice: 902

Vrijeme odigravanja: 01:10
Naziv para: Atlanta Braves - Washington Nationals - Team Totals
Tip para: Atlanta Braves Over 3
Tečaj: 1.826

 

:crossfingers:  :14clover: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar izbor ma kako se meč završio meni je to prvo danas palo na pamet kad sam video startere još dok nisam video margine očekivao sam 3.5 ali 3 je zaista mala margina ma nedali ni jedan ali daće bar 4 :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostaje nam jos malo današnjeg dana i ceo dan sutra,  pa da vidimo da li ćemo biti prvi ili drugi. Nagradu neku dobijamo. Pa da vas podsetim oko nagrada

 

- Forum pobednik (ekipa) dobija nagradu u iznosu od 100 EUR na 1 bet kladionici + 50 EUR na Betspace.

- Drugoplasirani forum dobija nagradu u iznosu od 50 EUR na 1 bet kladionici + 20 EUR na Betspace.

- Najbolji pojedinac u takmičenju dobija nagradu od 30 EUR na Betspace.

 

Moj predlog je , da u slučaju drugog mesta tih sveukupnih 70 EUR , podelimo svima po 10 EUR, a u slučaju da osvojimo prvo mesto, 150 EUR podelimo svima po 20 EUR , a Tuto da dobije 30EUR.  

 

I moramo da vidimo  da se dogovorimo, ko hoće bonus na BetSpace, a ko na 1bet.  .  To moramo sutra u toku dana da se dogovorimo, i samo da napomenem da oni koji ovaj mesec uzmu bonus na  BetSpace sledeći uzimaju na 1bet, moramo da se rotiramo , jer vidite sve mi jedni isti igramo , a jedan od uslova 1beta je da jedan takmičar može najviše 3 puta da osvoji bonus.  

 

Pošto Tuto najverovatnije osvaja pojedinačnu nagradu na Betspace, nek se prvo izjasni da li  hoće i deo od ekipne nagrade na BetSpace ili hoće na 1bet.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejzbol
MLB
02:10 Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates(Money Line)
Tip: Milwaukee Brewers  :uredu::icon_razz:
Kvota: 1.80
Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam moje verovatno za ovaj mesec odigrao opet sam napravio kakav takav + radim noć a vama želim dobar odabir za danas i da osvojimo No.1  :50yes:

 

Her Kapiten ako mogu da biram ako osvojimo nešto meni baci na Betspace :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da će nakon današnjeg dana prvo mjesto i dalje biti moje, a tih 30€ je meni dovoljno. :50yes:

 

Nadam se da će nakon današnjeg dana prvo mjesto i dalje biti naše, a nagrade podijelite (bez mene) međusobno.

Isto važi ukoliko budemo drugi. :57bye:

 

:81Bet-Club_forum:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta sada prijedlažate....igramo ili ne....???

 

Čekat ću do 20.30 sata...onda čemo vidjeti....

 

Ako još neka odigramo.....neka kažu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja predlazem da cekamo.  Da vidimo kako će oni proci sa svoja dva para.  Verujem da i oni to cekaju . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veče.....

 

Što se tiče nagrada, meni je svejedno.....na betspace imam lova tako,da može na bet1.....a naredni mjesec ako budemo opet među najboljima pa na betspace....

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim sve takmičare, osim Robert, Tuto, da mi na PM pošalju svoje podatke sa 1Bet kladionice.. , da bi večeras već predao podatke dalje.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pogode ovaj zadnji  

Sport Huancayo   Inti Gas Deportes

 

Igrali X/1 - onda su oni prvi, a ako ne mi smo.  

 

Trenutno je 0:0 - 20min. 

 

A neznam da li i ima šta da se igra ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostao je samo još jedan teniski par koje imaju na Bwinu i u Bet 365 - Rice D./Thornley S. - Gonzales R./Letcher C. TIP 1 @ 1,55 - a igra se za pola sata....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odigrajte ga! Pocinje u 23:55  stavite ga do 23 : 24

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...