Jump to content
Sign in to follow this  
micha

MNF - April 2013.

Recommended Posts

Her kapiten jel ja nisam na klupi fulao sam tri zaredom :icon_mad:

 

Upravo tako . Od sutra 18.4. 

 

 
Izmena 
 
Izlazi - Crni
 
Ulazi - Igoric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Košarka
Euro liga
20:45 Panathinaikos -vs-FC Barcelona Regal
Tip: Manje od 137,5 poena
Kvota: 2.05
Posted Image

 

 

:icon_eek:

 

 60-70 FT :uredu:

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj 1bet mi rade puno glavobolja.....Gdje god bi igrao za natjecanje preko drugih kladionica pogodio bih malo more....Za danas sam htio iz uzbekistanske lige(pogodio bi), za sutra bi odigrao iz 1.grčke odbojkarske lige, za subotu iz 1.slovenske odbojkarske lige, pa 1 bet nema ove ponude....šta meni taj 1 bet nude....50% manje ponuda ima kao ostali.....pa danas sam promašio u košarci..... :smile_mad:

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto ,

 

Svaka cast na igri u MNF.Dva meseca zaredom ovako igrati i pogadjti  ne moze biti  stvar srece vec znanja! :48thumbsup:

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto ,

 

Svaka cast na igri u MNF.Dva meseca zaredom ovako igrati i pogadjti  ne moze biti  stvar srece vec znanja! :48thumbsup:

 

:icon_eek:

 

Analiza, praćenje povrijeđenih i izostalih igrača, vjetar, kiša, forma momčadi, suci, tereni, a i malo sreće. Ima toga podosta šta treba da se uzme u obzir kod MLB-a. Za sada sam zadovoljan i pogođenim i  zaradom. Smo mi žao šta sam zbog pravila na MTF izgubio više od 100 bodova, ali možda se i to riješi do sljedećeg mjeseca.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle dugog većanja, merenja , sečenja , pokušaja da budu svi zadovoljni i takmičari i sponzori ( čitaj: 1bet), da vukovi budu siti , a ovce na broju, na MTf-u smo zaključili da je to teško, pa skoro nemoguće.  Glavni krivci za sve su oni sa 1bet, jer nikako neće da odustanu od tog uslova da moraju parovi samo iz njihove ponude. Zato smo doneli sledeću odluku. 

 

Tačka 15. se vraća kakva je bila pre 15.4. i glasi:

5. Dopušteno je postavljanje najviše 2 tipa dnevno po takmičaru, ali ne više od 35 tipova mjesečno. Jedan forum (ekipa sa zamjenama) može da postavi sveukupno najviše 175 parova na takmicenju. Kada se ispuni uslov od 175 postavljenih parova forum (ekipa) se više ne takmici. 

 

a mala promena je u tački 13.  i ona se računa od 15.4. i glasi:

 

13.  Takmičari imaju na raspolaganju dva dnevna topica - 1bet topic i Betspace topic. U 1bet topicu se mogu uzimati kvote samo iz 1bet kladionice. U Betspace topicu se mogu uzimati kvote iz svih drugih kladionica ponuđenih u skripti. Takmičari nisu dužni da koriste 1bet topic, ali nagrade sa 1 bet mogu dobiti samo forumi koji su imali najmanje po 4 takmičara sa najmanje po 10 tipova u toku meseca u 1 bet topicima.

Ovi topici su u potpunosti nezavisni jedan od drugog, tako da takmičar koji postavlja dva tipa u toku dana može oba tipa postaviti u jedan ili u drugi topic ili ih rasporediti na dva topica. 

 

I za kraj: 

tačka 10. ostaje na snazi i bez obzira na postojanje dva nezavisna topica MTF je ipak jedan i zato:

10. Jedan forum (ekipa) ne može tipovati dva puta na jedan sportski događaj bez obzira na različite tipove.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od sutra 20.4. 

 

 

Izmena 
 
Izlazi - Mirko
 
Ulazi - Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejzbol
MLB
01:05 Toronto Blue Jays - New York Yankees(Team Runs)
Tip: New York Yankees Over 3.5 :uredu::icon_razz:
Kvota: 1.826
Posted Image
Yankeesi na meču postižu više od 3.5 poena

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff,Lyon u zadnjoj minuti...danas od mene +326   :icon_surprised:

 

Lepo Lepo  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejzbol
MLB
21:05 New York Mets - Washington Nationals(Money Line)
Tip: Washington Nationals  :uredu:
Kvota: 1.620
Posted Image

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal
Srbija 1
18:30 FK Partizan-vs-FK Rad Belgrade
Tip: over 2,5 gol
Kvota: 1.915
Posted Image   2-0 FT na pol bilo  2-0  i ostalo  :nije:

 

 

Fudbal
Nemacka 1
18:30 Werder Bremen - VfL Wolfsburg
Tip: Oba daju  gol
Kvota: 1.55
Posted Image

 

:icon_eek:   0-3  FT  :nije:

 

retko( bas )  los dan !!!

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kratko. Posle 20 dana (2/3 takmičenja)  skor nam  je +1202,5  :48thumbsup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...