Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

05.04.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB
20:05  CET (05/04/2013)
Texas Rangers - Los Angeles Angels(Money Line)
Pick: Los Angeles Angels
Odd: 2.11
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 3/10


Večeras se na Rangers Ballpark in Arlington, (Arlington, Texas) igra meč između domaćih Rangersa(2-1) i gostujućih Angelsa(1-2)...
Svakako je da će upravo između njih se voditi borba za titulu u American League WEST iako su tu Marinersi i Athleticsi ipak su ovi timovi najveći favoriti.
Ja bi na ovom meču uzeo pobedu Angelsa ML jel po apsolutno ničemu nevidim večeras prednost domaćina.
Večeras na moundu za Tex.  D. Holland(LHP) dok za Angelse J. Vargas(LHP) ja bi ovde dao malu prednost Vargasu.
Holland iako je odradio dobro Spring ipak me ne oduševljava gledao sam ga i na World Baseball Classicu  i bio je prilično  loš. U karijeri sa Angelsima iako ima pozitivan skor 7-5 ali i prilično lošu statistiku 5.34 ERA prošle sezone je imao 2-2 uz užasnu ERU 7.00 nije to ni slučajno kad se zna da gotovo ceo lineup Angelsa je namešten protiv levorukog pičera.
Sa druge strane Vargas koji je stigao kao pojačanje iz Marinersa jedan sasvim solidan pičer koji je dosta perspektivan protiv Texasa u karijeri ima negativan skor 4-6 4.68 era. nije ni baš sajajno odradio Spring Trening ali svakako da poseduje kvalitet prošla sezona dosta dobra u sdnje dve sezone čak 6 CG i čak 3 SHO što svakako nije mala stvar nisu svakako bezveze Angelsi izdvojili ove sezone za njega Salary:$4,850,000 nadam se da neće imati tremu iako stadion Ball Parku Arlingtonu nije gostoljubiv za pičere.
Što se hiterskog dela meča tiče svakako da oba tima imaju sjajne udarače ali svakako je da su tu Angelsi jači imaju zaista impresivan hiterski tim upravo pojačan sa najvećom zvezdom Texasa do ove sezone sjajnim  J. Hamiltonom i ako neko zna da udara lopticu na Ball Parku to je svakako on.
Texas je posle premijernog meča koji je izgubio dobio naredna dva protiv Astrosa ali u oba ta meča do samog finiša je meč bio otvoren dok Angelsi posle premijernog meča i pobede sudoživeli dva vezana poraza na teškom gostovanju u Cinnc. od Redsa i to dva minimalna gde su na oba meča mogli i da dobiju.
Kako god bilo meni je bet na Angelse ML po sjajnoj kvoti koja je u padu veliki value makar i za niži ulog...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB01:05  CET (06/04/2013)Toronto Blue Jays - Boston Red Sox(Money Line)Pick: Toronto Blue JaysOdd: 1.63Bookie: MarathonbetStake: 7/10Večeras se na Rogers Centre,( Toronto, Ontario ) igra meč između domaćih Blue Jaysa(1-2) i gostujućih Red Soxa(2-1)...Nažalost i večeras moram uzeti bet protiv Red Soxa jel po meni je apsolutno sve na strani domaćina večeras...Od ogromne prednosti na moundu do i takođe prednosti i u hitingu...Večerasna moundu za Tor. TOR: J.Johnson(RHP) dok za  Bos. F.Doubront(LHP)svakako velika prednost na strani Johnsona koji je zaista jedan odnajperspektivnijih pičera današnjice i svakako najveće pojačanje ovegodine silno pojačanih Jaysa.Impresivno je odradio Spring Trening 5-0 2.70 era uz izuzetnu kontrolu loptice što je za njega izuzetno bitno.Jedino što se malo pribojavam je da ne sagore u želji da se pokaže na premijeri u pravom svetlu.Sa druge strane Doubront solidan pičer ali ne konstantan um dase raspadne kad uđe u probleme.SinoćToronto konačanoprekinuo post i jako teško došao do pobede ali sjajanhiting što bi večeras trebalo da presudi dok Bost. prilično bezopasansinoć u New Yorku.Kako god bilo večeras je sve na strani domaćina i uzimam pobedu Toronta ML...!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:30, San Jose Sharks(h-2.5) - Calgary Flames, tip 1, @3.50, 7/10, Unibet

San Jose Sharksi i Calgary Flamesi totalno su u suprotnim pozicijama gotovo po svemu gdje se mogu usporedjivati. Kao prvo Flamesi su cini se digli ruke od ove sezone, nalaze se na predzadnjem mjestu cijele lige, dok San Jose nastoji izboriti sto bolju poziciju s koje ce krenuti u doigravanje koje im ne bi trebalo umaknuti. Zaredali su sa 6 uzastopnih pobjeda, svladali su Minnesotu 4-2, Vancouver 3-2, Phoenix 3-2(OT), Detroit 2-0, te dva puta Anaheim 4-0 i 5-3, dok Calgary ima 3 poraza zaredom; 8-2 i 4-1 od Edmontona, te 6-4 od Columbusa. Primili su dakle 18 golova u 3 utakmice od ekipa koje takodjer nece u doigravanje, a sve to nakon sto im je prije par dana otisla legenda kluba, kanadjanin Jarome Iginla u Pittsburgh. To ih je cini se psihicki potpuno unistilo, jer bez njega je jasno da moraju slagati skroz novu ekipu, sto preko drafta sto na neki drugi nacin. U Calgaryju ce stoga od sad pa nadalje za vrijeme svakog prijelaznog roka biti prometno, ali dotada ce ostati mozda i najslabija trenutno ekipa. Sharksi ce takodjer morati u rekonstrukciju momcadi, ali ne jer su losi nego zato sto su stari, pa su tako poslali Ryana Clowea u Rangerse za pickove na draftu koje ce u buducnosti koristiti. No oni ce svoje probleme lakse premostiti jer imaju sto ponuditi iz svog vrlo dobrog rostera, a definitivno imaju pravo nadati se da mogu do Stanley kupa ove godine. Osobno mislim da ne mogu osvojiti Stanley kup, ali su definitivno jedni od mnogobrojnih kandidata, a trenutno igraju u odlicnoj formi i u seriji su domacih utakmica u HP Pavillionu gdje je vrlo tesko igrati. Stoga vjerujem da totalno demoraliziranim Flamesima koji su izmedju ostalog ostali i bez ponajboljeg branica Bouwmeestera nema spasa, tj. da bi mogli i danas izgubiti s vise od 2 razlike. Tecaj na to je odlican i mislim da je isplativo pokusati bez obzira sto su Flamesi i dalje NHL ekipa, a kao takvi sposobni uvijek igrati na visokom nivou, no sve cinjenice govore da bi ih San Jose danas trebao potrgati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB - 05.04.2013.
01:30 - Posted Image Atlanta Braves - Posted Image Chicago Cubs
SP Mike Minor LH - Scott Feldman RH

Danas bi se na stadionu Turner Field u Atlanti, trebao odigrati 'pitching mismatch' između Atlante i Chicago Cubsa. Cubsi su startali u sezonu sa dvije gostujuće pobjede i jednim porazom isto kao i Bravesi kod kuće (2-1). Atlanta je moćno startala protiv Philadelphiae te u prve dvije igre ostvarili su 16 runs, 19 hits, 6 home runs.

Po pokazateljima koji su mi bili dostupni u ovom susretu je velika prednost Atlane u SP. Minor je imao dobru prošlogodišnju završnicu 6-4, sa 2.16 ERA u 14 startova. U zadnjih 5 startova statistika mu je još bolja 4-0, 0.87 ERA uz 4 undera iz 5 susreta. Minor je protiv Cubsa startao 4 puta i ostvario 4 pobjede.

Feldman je u Cubse došao na kraju prošlogodišnje sezone iz Texasa. Njegov prošlogodišnji omjer je 39-44, 4.81 ERA, dok je u zadnjih osam startova ostvario omjer 0-5, 7.19 ERA. Feldman je protiv Atlante odigrao samo jedan susret i to daleke 2008, ostavivši Atlantu na 2 runsa i 5 hitsa, kroz 7 inninga.

Statističari kažu da je večerašnja prednost Atlante kod Startera, Bullpena, Hittinga, Powera, Defensea.

Još malo statistike:
- U zadnje 33 igre Atlanta je odigrala 24 undera.
- U zadnjih 26 utakmica petkom Atlanta je pobjedila u 19 susreta.
- U zadnjih 38 utakmica odigranih kod kuće Atlanta je pobjedila u 27 susreta.
- U međusobnih 11 susreta 8 ih je završilo under.

Sve u svemu, kada se sagleda sve gore navedeno nameću mi se sljedeći zaključci za tipovanje:
Atlanta under 8.5 - 1.610 @ Pinnacle (7/10) :uredu: 
Atlanta - 1.556 @ Pinnacle (8/10) :uredu: 
Atlanta -1.5 - 2.210 @ Pinnacle (6/10) :uredu: 

Uspješan odabir. :crossfingers::14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:30, San Jose Sharks(h-2.5) - Calgary Flames, tip 1, @3.50, 7/10, Unibet

 

San Jose Sharksi i Calgary Flamesi totalno su u suprotnim pozicijama gotovo po svemu gdje se mogu usporedjivati. Kao prvo Flamesi su cini se digli ruke od ove sezone, nalaze se na predzadnjem mjestu cijele lige, dok San Jose nastoji izboriti sto bolju poziciju s koje ce krenuti u doigravanje koje im ne bi trebalo umaknuti. Zaredali su sa 6 uzastopnih pobjeda, svladali su Minnesotu 4-2, Vancouver 3-2, Phoenix 3-2(OT), Detroit 2-0, te dva puta Anaheim 4-0 i 5-3, dok Calgary ima 3 poraza zaredom; 8-2 i 4-1 od Edmontona, te 6-4 od Columbusa. Primili su dakle 18 golova u 3 utakmice od ekipa koje takodjer nece u doigravanje, a sve to nakon sto im je prije par dana otisla legenda kluba, kanadjanin Jarome Iginla u Pittsburgh. To ih je cini se psihicki potpuno unistilo, jer bez njega je jasno da moraju slagati skroz novu ekipu, sto preko drafta sto na neki drugi nacin. U Calgaryju ce stoga od sad pa nadalje za vrijeme svakog prijelaznog roka biti prometno, ali dotada ce ostati mozda i najslabija trenutno ekipa. Sharksi ce takodjer morati u rekonstrukciju momcadi, ali ne jer su losi nego zato sto su stari, pa su tako poslali Ryana Clowea u Rangerse za pickove na draftu koje ce u buducnosti koristiti. No oni ce svoje probleme lakse premostiti jer imaju sto ponuditi iz svog vrlo dobrog rostera, a definitivno imaju pravo nadati se da mogu do Stanley kupa ove godine. Osobno mislim da ne mogu osvojiti Stanley kup, ali su definitivno jedni od mnogobrojnih kandidata, a trenutno igraju u odlicnoj formi i u seriji su domacih utakmica u HP Pavillionu gdje je vrlo tesko igrati. Stoga vjerujem da totalno demoraliziranim Flamesima koji su izmedju ostalog ostali i bez ponajboljeg branica Bouwmeestera nema spasa, tj. da bi mogli i danas izgubiti s vise od 2 razlike. Tecaj na to je odlican i mislim da je isplativo pokusati bez obzira sto su Flamesi i dalje NHL ekipa, a kao takvi sposobni uvijek igrati na visokom nivou, no sve cinjenice govore da bi ih San Jose danas trebao potrgati.

Ovo je jako izgledno, u obrani nema Marka Giordana pa su iz Heata su povukli Bretta Carsona. Kockanje s ionako bijednom obranom će im se obit o glavu. Može se tu igrat sve i svašta na San Jose. Ja bez straha igram da Marleau postiže pogodak večeras

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:30, San Jose Sharks - Calgary Flames,Tip 1 regularni tok @  1.67,Expekt, 8/10

 

Ja sam zadovoljan i ovo da prodje 

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...