Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

10.04.2013.

Recommended Posts

Jutarnji pozdrav društvu!   :57bye:

 

:kahva:

 

Na Kvarneru Posted Image

 

Uspjeha i danas!   :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

delpjero, isprazni poštanski sandučić da možeš primati poruke. Htjedoh ti odgovoriti, ali ne ide.
 
Natjecatelj koji osvoji nagradu na natjecanjima, da bi mu ona bila isplaćena mora na kraju mjeseca imati minimalan koeficijent aktivnosti od 35 bodova. Bodovi se skupljaju na cijelom forumu u svim temama, ali se različito obračunavaju. Više o tome piše na forumu u temama 'Rasprava oko računanja aktivnosti', Analize
 
Za ostele nejasnoće šalji PM.
 
Pozdrav.
 

sjajni dortmund. evo i mene posle duze pauze,,, pozdrav svima i jedno pitanje.
kakav je uslov u slucaju da se osvoji neka nagrada. jel treba skupljat postove ili pisati analize, predloge negde? :45th_sdb31709:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vozdra raja.... evo dva brza prijedloga, Juventus 1X i Barsa 3+... ukupna kvota oko 2.2. pa ko igra na vece uloge mislim da je ovo vrlo realno da prodje :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan....

 

Molim prijatelja iz Srbije,da napiše konačni rezultat Novi Sad - Čukarički....Hvala i lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perkane, u Srbiji je kišovito ili nevrijeme?? Sve utakmice 1.srbske lige(2.rang) odgođene za 24 sata........

Share this post


Link to post
Share on other sites

vozdra raja.... evo dva brza prijedloga, Juventus 1X i Barsa 3+... ukupna kvota oko 2.2. pa ko igra na vece uloge mislim da je ovo vrlo realno da prodje :48thumbsup:

 

Sretno, mada je meni Bayern blizi pobjedi.... ne vjerujem talijanima nimalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perkane, u Srbiji je kišovito ili nevrijeme?? Sve utakmice 1.srbske lige(2.rang) odgođene za 24 sata........

 Izvini  nisam na vreme ovo pogledao.

U Srbiji je dan zalosti ( sva sportska desavanja su odlozena ).Neka budala je poubijao  pola sela (13 osoba ).

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretno, mada je meni Bayern blizi pobjedi.... ne vjerujem talijanima nimalo...

da Bayernu treba pobjeda onda bi bio blizi... ovako nevjerujem da ce Bayern nesto ganjati da pobijedi, isto kao sto protiv Arsenala u revansu nije ganjo da ih dobije

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedno pitanje za sve .   Da li je neko od vas igrao over 2,5 Real - Galatasaraj juče i to u vremenu pre 9 sati prepodne 9.4.  i koja je kvota . Da li neko od vas ima racun na Mararthonbetu , ako ima da li bi mogao da ih pita kolika je kvota bila na real - galatasaraj over 2,5 u vremenu 9.04. u 01:26 .  Ili ako nekog znaju , da moze da pomogne.  Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...