Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

04.05.2013

Recommended Posts

taman ispunim skriptu i stavim Stuttgard ali Almiric me preduhitrio :icon_biggrin:

 

Ako si jaca. nisi brza  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto  , i ovaj mesec nastavio  sa odlicnim tipovima na MLB. Ovo je jedini sport koji nikada nisam pratio  niti znam pravila niti me iskreno  interesuje.samo  sam sredinom  4 meseca otvorio racun na Pinnacle  i uplatio neku  sicu i  posle toga samo  ispratim uvece Tuto-ov tip i ujutru evo para na Rn.

 

:tzare:

 

:icon_eek:

 

Tuto samo nastavi tako,  da i mi malo brk omastimo  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već si to mogao davno prije učiniti (pitaj michu, Perkana, mene i još neke). :50yes:

Kako se kaže 'zrno do zrna pogača, kamen do kamena palača, MLB par po MLB par, zarada'.  :ball_hat:

Sretno u budućem izboru.  :57bye:

 

Tuto samo nastavi tako,  da i mi malo brk omastimo  :icon_biggrin:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već si to mogao davno prije učiniti (pitaj michu, Perkana, mene i još neke). :50yes:

Kako se kaže 'zrno do zrna pogača, kamen do kamena palača, MLB par po MLB par, zarada'.  :ball_hat:

Sretno u budućem izboru.  :57bye:

 

nikad nije kasno,

da se zaradi slasno  :48thumbsup:

 

A sretno TEBI u buducem izboru, meni ne treba sreca da prepisem hehehhe  :icon_surprised: ti si glavni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

taman ispunim skriptu i stavim Stuttgard ali Almiric me preduhitrio :icon_biggrin:

 

pa bona sto ne tipkas brze  :icon_mad:   

 

:icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad cu da probam kontru, dakle Vancouver Canucksi su izgubili prva dva meca kuci, sad cu na njih da odigram...da vidimo ima li tog bussinesa ebo ih da ih ebo (da izvines) :)

 

Neću ja da te odgovaram, pa da me kuneš posle  :icon_biggrin:, ali imaj u vidu da su Sharks žestoki domaćini. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gareeeeeeeth Baleeeeeeeeeeeee  uuuuuuuuhhhhh :) kakav gol, spasioce moj :) joj Fergusone, daj mu sta hoce, koliko hoce para, i i dodaj Nanija, ovaj vrijedi svake pare..... :50yes:  :50yes:  :50yes:  :48thumbsup:  :48thumbsup:  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću ja da te odgovaram, pa da me kuneš posle  :icon_biggrin:, ali imaj u vidu da su Sharks žestoki domaćini. 

 

Znam...hvala ti u svakom slucaju...Imao sam i u vidu da je Pittsburg u hokeju sto i Barcelona u fudbalu (barem do meca sa Bayernom) :48thumbsup:  :48thumbsup:  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ebem ti stvaio sma malo vise para nego sto imam obicaj na duo Tottenham - Arsenal.,.vec sam se halalio za ovaj prvi par, gol nije niti bio na vidiku, ali onda se ukazao Gareth Bale,,,Ljubi te tvoja velska majka, da znas da je rodila samo takvog sina  :icon_surprised:  :icon_surprised:  :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad nije kasno,

da se zaradi slasno  :48thumbsup:

 

A sretno TEBI u buducem izboru, meni ne treba sreca da prepisem hehehhe  :icon_surprised: ti si glavni :)

kakav si ne bi me cudilo da pogresno prepises  :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav si ne bi me cudilo da pogresno prepises  :77tooth:

 

To mi se moze desiti samo kada bi ne daj Boze morao da prepisem od tebe... :77tooth:  :77tooth:  :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam...hvala ti u svakom slucaju...Imao sam i u vidu da je Pittsburg u hokeju sto i Barcelona u fudbalu (barem do meca sa Bayernom) :48thumbsup:  :48thumbsup:  :48thumbsup:

NY Islanders su po tradiciji nezgodni za Pittsburgh u završnici. I mene je zavarala prva utakmica i pomislio sam da će biti metla, međutim uspeo sam juče da se uzdržim od opklade, mada me vuklo na over. Čudni su Pingvini, znaju da zeznu kad se najmanje nadaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...