Jump to content
Sign in to follow this  
Almiric

09.05.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: bet-at-home
Broj para iz kladionice: nema 
 
Vrijeme odigravanja: 03:30
Naziv para: Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
Tip para: 1
Tečaj: 1.650
 
Ev. dobitak: 6.650
Ev. gubitak: 1.650

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB22:05 CET (09/05/2013)Washington Nationals - Detroit Tigers(Money Line)Pick:  Detroit Tigers :nije: Odd: 1.81Bookie: MarathonbetStake: 6/10Večeras se na Nationals Park, (Washington, District of Columbia) igra meč između domaćih Nationalsa(18-15) i gostujućih Tigersa(19-12)...Drugi meč u seriji u okviru takozvane Interlige sinoć su Nationalsi pobedili sa 3-1  ali bi ja večeras dao prednost Detroitu i na moundu i u hitingu.Večeras na moundu za WAS: Dan Haren (3-3, 5.01) dok za DET: Doug Fister (4-0, 2.93) ja biovde svakako dao prednost Fisteru.Haren svakako iskusan pičer ali ne tako u sjajnoj formi kao prošlih sezona ali je posle užasnog starta popravio formu ali opet mislim da mu neće biti lako jel zaista gosti imaju sjajan hiting.Sa druge strane Fister je zaista moćan ostaje dugo u igri baca preko 100 pičeva u jedinom meču u karijeri sa Was. odbacao sjajno 8inn. iako i Was. ima dobre udarače ipak neizlaze u najboljem sastavu i mislim da bi Fister opet mogao imati dobar meč ako dobije odgovarajući suport.Was.izlazi sa -  1. Denard Span (L) CF2. Roger Bernadina (L) LF3. Bryce Harper (L) RF4. Ryan Zimmerman ® 3B5. Adam LaRoche (L) 1B6. Ian Desmond ® SS7. Danny Espinosa (S) 2B8. Wilson Ramos ® C9. Dan Haren ® PDok Detr. -1. Austin Jackson ® CF2. Torii Hunter ® RF3. Miguel Cabrera ® 3B4. Prince Fielder (L) 1B5. Andy Dirks (L) LF6. Jhonny Peralta ® SS7. Alex Avila (L) C8. Omar Infante ® 2B9. Doug Fister (L) PSvakako Detroit sa mnogo više power udarača i u hitingu bi im dao prednost.Uzimam ML na Tigerse...!!! 

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Današnji prijedlozi MLB (Pinnacle):

 

904 - Arizona Diamondbacks - Philadelphia Phillies - Arizona Ddbacks +0.5 - 1.621 - 1st Halfs (5 innings) :uredu:

904 - Arizona Diamondbacks - Philadelphia Phillies - Arizona Ddbacks +1.5 - 1.526  :uredu:

916 - Houston Astros - LAA Angels - Houston Astros +0.5 - 1.840 - 1st Halfs (5 innings) :uredu:

916 - Houston Astros - LAA Angels - Houston Astros +2.5 - 1.515 :uredu:

 

Uspješan odabir!

:crossfingers:  :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:10, Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays,Tip para: Over 7.5 @ 2.13, Pinnacle, 5/10 


Neki ne znaju ali Chika Crni zna da pratim bejzbol pa iako nisam strucnjak kao on koji to prati u detalje ipak sasvim solidno prolazim sa MLB a pogotovo statisticki tipovi mi idu solidno stim da ja prvo ostavim da se malo zahuktaju i onda kad ima veci broj meceva lakse se moze pogoditi
Tampa je oduvek bila ekipa za over i jako cesto predju granicu a kvote su odlicne ja se ne zamaram sa tim ko ce bacati i ko ce udarati  jer to cesto ne mora nista da znaci a pogovoto za broj poena
Tampa u 33 meca ima ucinak 33  15  18  152:148
dakle prosecno skoro 10 poena po mecu 
zadnjih 10 meceva sve su bile sa preko 10 poena
Toronto ima ucinak 35  13  22  135:185
nesto manji prosek ali isto dobar u zadnjih 10 meceva 7 su bile over 8,5 poena 
u ovoj seriji su odigrali 3 meca a rezultati su bili 
7-8
4-6
10-4
pa iako po kvotama vidim da se ocekuje neki manji broj poena ipak nastavljam sa overom jer Tampa je takva ekipa koja i postize dosta poenaali i dozvoljava rivalu da postigne dosta poena a mec je neizvestan sto se videlo i u ona 3 meca a granicaod 7.5 je prilicno niska za ovakvu kvotu

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB01:05 CET (10/05/2013)Baltimore Orioles - Kansas City Royals(Money Line)Pick: Kansas City Royals  :uredu: Odd: 2.04Bookie: MarathonbetStake:4/10Večeras se na Oriole Park at Camden Yards,( Baltimore, Maryland )igra meč između domaćih Oriolesa(21-13) i gostujućih Royalsa(17-13)...Treći meč u seriji prethodna dva su pripala Bal. ali obe veoma teške pobede -05/08/13  BAL 5 - KC 3  05/07/13  BAL 4 - KC 3Ja bi večeras dao ipak prednost Royalsima najvećim   delom zbog duela na moundu gde večeras za BAL: Freddy Garcia (0-0, 2.70) dok za KC: Jeremy Guthrie (4-0, 2.40) u duelu dva veoma iskusna pičera ja bi svakako večeras dao prednost Guthrieu.Garciu nikad nisam previše respektovao jedan sasvim prosečan pičer koji je u karijeri igrao u jako puno klubova što takođe pokazuje njegov ne preterani kvalitet.Prošlu sezonu je igrao u Yenkijima ali dosta loše i ako starter i kao riliver.On je svakako pičer koji nije u formi iako je odbacao dobro u L.A. ali mu je to bioprvi meč u sezoni i svakako je da nemože puno izdržati na moundu.Uz to ima prilično lošu statistiku u karijeri sa Royalsima 10-13 5,69 imislim da je on pičer po meri kojeg bi hiteri Royalsa mogli da dohvate.SA druge strane Guthrie koji pruža odkako je prošle sezone prešao u Royalse fantastične partije i ovu sezonu je otvorio izuzetno ono što može još da bude njegova prednost je i to da nikad nije bacao protiv Bal. i hiteri domaćina ga ne poznaju.Bal izlazi sa -  1. Nate McLouth (L) LF2. Manny Machado ® 3B3. Nick Markakis (L) RF4. Adam Jones ® CF5. Chris Davis (L) 1B6. Matt Wieters (S) C7. J.J. Hardy ® SS8. Ryan Flaherty (L) 2B9. Nolan Reimold ® DHSa druge strane Royalsi -  1. Alcides Escobar ® SS2. Lorenzo Cain ® CF3. Alex Gordon (L) LF4. Billy Butler ® DH5. Eric Hosmer (L) 1B6. Salvador Perez ® C7. Mike Moustakas (L) 3B8. Jeff Francoeur ® RF9. Chris Getz (L) 2BOba tima u gotovo najjačim sastavima svakako je da Bal. ima jači udarački tim ali i Royalsi su veoma dobri posebno imaju sjajan AVG.Bal. je u seriji od četiri vezane pobede dok su Royalsi posle 4 trijumfa poraženu na tri meča iako su sva tri mogli i da pobede.Kako god bilo mislim da je večeras idealna prilika da prekinu niz poraza i uzimam ih ML...!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...