Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

31.05.2013.

Recommended Posts

hehehe ovaj put sam izolovan od radnih kolega, naime macke se pritajile, boje se ovih silnih lutalica po gradu :) 

 

Ha ha ha ha ha macak konfuzije se sakrio od lutalica :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol::44th_sdb11835:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi Tuto,

 

Skupio sam 11.589 potpisa članova i posjetilaca Bet Club Foruma koji žele da se uvede pravilo da "spavači" poput Almirica i Sase mogu da postaju najviše do 3 posta dnevno u zadnjih 5 dana natjecanja.

 

Naime, prije svega se brinem za Almiricevo zdravlje jer je prošli mjesec dobio žuljeve na prstima koliko je otipkao postova u samo zadnja dva dana mjeseca aprila (bio je i na bolovanju).

 

Također moj je prijedlog da im se otvori topic pod nazivom "Pozdrav za laku noc" gdje bi završilo 97,6% njihovih postova.

 

Hvala na razumjevanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi Tuto,

 

Skupio sam 11.589 potpisa članova i posjetilaca Bet Club Foruma koji žele da se uvede pravilo da "spavači" poput Almirica i Sase mogu da postaju najviše do 3 posta dnevno u zadnjih 5 dana natjecanja.

 

Naime, prije svega se brinem za Almiricevo zdravlje jer je prošli mjesec dobio žuljeve na prstima koliko je otipkao postova u samo zadnja dva dana mjeseca aprila (bio je i na bolovanju).

 

Također moj je prijedlog da im se otvori topic pod nazivom "Pozdrav za laku noc" gdje bi završilo 97,6% njihovih postova.

 

Hvala na razumjevanju.

 

Javio se mačak Konfuzije sa svojom peticijom, nadam se da ce uskoro otvoriti centar za zbrinjavanje lutalica pa da ces moci da hodas slobodno i dostojno jedne mačke koja je sada u nezavidnom položaju i mislim da si za to trebao peticiju da skupljas :50yes::icon_lol: a ne za ovo sto si napisao jer ipak treba otkucati bezbroj puta Laku noc pa to ti je nauka... :77tooth: :77tooth: :77tooth::tongue: :tongue: :tongue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi Tuto,

 

Skupio sam 11.589 potpisa članova i posjetilaca Bet Club Foruma koji žele da se uvede pravilo da "spavači" poput Almirica i Sase mogu da postaju najviše do 3 posta dnevno u zadnjih 5 dana natjecanja.

 

Naime, prije svega se brinem za Almiricevo zdravlje jer je prošli mjesec dobio žuljeve na prstima koliko je otipkao postova u samo zadnja dva dana mjeseca aprila (bio je i na bolovanju).

 

Također moj je prijedlog da im se otvori topic pod nazivom "Pozdrav za laku noc" gdje bi završilo 97,6% njihovih postova.

 

Hvala na razumjevanju.

 

Dragi Tuto,

 

Nije potrebno skupljati potpise ili praviti peticiju za nesto sto je ocigledno, nas forum nazalost broji i neke clanove koji su loseg psihickog zdravlja i za koje drzava iz koje dolaze nazalost nema adekvatnu ustanovu za njihovo zbrinjavanje...U tom smislu, dragi Tuto, ispred svih zdravih clanova ovog foruma, ja te molim da imas razumijevanja za ove "druge" i da ne pridajes neku vaznost njihovom e-maltretiranju, doci ce bolja vremena i takvi clanovi ce naci svoj kutak gdje ce im biti lijepo...

 

Tebi, dragi Tuto, svakako savjetujem da imas celicne zivce, znam da ti nije lako voditi forum, sa ovakvim, hm, clanovima ali iskusan si ti, morska voda, koju imas u izobilju ti je svakako najbolji lijek za ovakvu vrstu e- stresa koju dozivljavas od pojedinih clanova...

 

Bice to sve dobro....

 

S postovanjem,

 

Zabrinuti clan

Edited by Almiric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javio se mačak Konfuzije sa svojom peticijom, nadam se da ce uskoro otvoriti centar za zbrinjavanje lutalica pa da ces moci da hodas slobodno i dostojno jedne mačke koja je sada u nezavidnom položaju i mislim da si za to trebao peticiju da skupljas :50yes::icon_lol: a ne za ovo sto si napisao jer ipak treba otkucati bezbroj puta Laku noc pa to ti je nauka... :77tooth: :77tooth: :77tooth::tongue: :tongue: :tongue:

 

hahah smjesniji je od Jerry-a ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ce nas Tuto  sve redom banovat  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

 

Kazem ti ja da ce Konfuzije zavesti pravu konfuziju na forumu :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isner 2:2 i u trecem vodi 7:6, na servisu...je li moguce da ce preokrenuti - 2 seta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotovo...zaradilo se jos nekoliko evrica :) dobo dan poceo, Isner mi malo igrao po zivcima, ali na kraju je dobro ispalo...okrenuo levat sa 0-2 na 3-2...svaka cast  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...