Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

09.10.2013.

Recommended Posts

Kakva gužva u grupi C na H2H takmičenju... Malo se sad raščistilo, ali bilo je neizvjesno skroz  :crossfingers:

 

BTW, Botafogo mi se večeras čini kao jaka i poprilično sigurna dvojka...  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A niko da prokomentariše kvalitet suđenja... pogrešno dosudila aut.

 

Po čemu si to zaključio . Kad se ne vidi ko je zadnji igrao!  Igrač u belom dresu (koji je izveo aut) izveo je aut na protivničkoj polovini, 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sarajlije, je li mi živ kolega bordo boje Almiric? :D

promijenio je poso, sad malo vise radi pa nema vremena da naleti... uglavnom i dalje nikako da dodje pameti ko i ti  :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva gužva u grupi C na H2H takmičenju... Malo se sad raščistilo, ali bilo je neizvjesno skroz  :crossfingers:

 

 

 

Nisam znao  da je takav kolaps u saobraćaju. Šta li rade ti putari?  

 

Na onog sa crvenim slovima, ne obraćaj pažnju. On je tu samo da kvari igru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po čemu si to zaključio . Kad se ne vidi ko je zadnji igrao!  Igrač u belom dresu (koji je izveo aut) izveo je aut na protivničkoj polovini, 

Malo jeste nejasna situacija, glavni je još nešto svirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bas ovako dobra, tj nema ovolike sise koje bi je sprecavale u šprintovima :icon_biggrin:  :icon_cool:

 

 

a jbg, meni smorno jer ti ides da spavas u 23:00 ko god kokos pa vise i ne zalazim u kafanu. a treba piti celu noc , pogotovo sad kad je pocela sezona

Govoriš čovjeku koji pati od nesanice čitav život da ide spavat poslije 23:00. Ne idem u kafić jer nema nikog,  čak ni valjevskog vidovnjaka koji još vjeruje devilsima :icon_biggrin:

 

hvala, hvala. slobodno pošalji još djevojaka. kod mene uvijek ima mjesta :icon_surprised:

 

Da mu ne bude mnogo!?

neće. znao sam se mazit s dvije tri butrice kad sam bio mlađi..al nikad nisam jbo dvije odjednom. al nikad ne reci nikad :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cantona - kurvar stari.

Nesposoban da odrastem, ostajem vječni mladić. Runs in the family :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesposoban da odrastem, ostajem vječni mladić. Runs in the family :icon_biggrin:

 

Ne daj se ! :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo jeste nejasna situacija, glavni je još nešto svirao.

 

Misliš da on zna šta je svirao? :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...