Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

24.10.2013.

Recommended Posts

Pozdrav svima,

 

Interesuje me kako će biti raspoređene nagrade na Expekt takmičenju jer nema "obojenih" prvih pet pozicija?

 

Tuto, ostao bez boja!  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim je otišao Ivanković, Dinamo dominira. PSV nije zapucao prema vratima..Samo da dođe rezultat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ovde i sestri.  

 

Npr. ona kojoj Bane šalje svakojake svoje slike, a da ni on ni ona nemaju pojma o tome  :77tooth:  :icon_biggrin: !

Eriče care!  :tzare:

:icon_eek:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevjerovatno kako su sebicni ovi tamni Dinamovci. :icon_mad:  :icon_mad:

Da. Preškrti su. Mogli smo dobit. PSV nije prdnuo u tekmi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Interesuje me kako će biti raspoređene nagrade na Expekt takmičenju jer nema "obojenih" prvih pet pozicija?

I ostale tablice su neobojene. :icon_biggrin:

 

Zbog otkaza dva sponzora (piše obavjest u zaglavlju foruma) za ovaj mjesec ili dok se ne nađu novi sponzori jedna od opcije bi mogla biti da se na sva tri natjecanja podijele nagrade za 1-3 mjesto, 'kako bi vuk bio sit i ovce na broju'. :50yes:

 

No, sačekaj dok se glavni službeno ne oglasi. :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvise se borio onaj 13-tica da dopre do sudije, bas me zanima sta bi bilo da je dosao do njega :77tooth:

nek dodje na balkan da sudi kad je onakav mangup  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvise se borio onaj 13-tica da dopre do sudije, bas me zanima sta bi bilo da je dosao do njega :77tooth:

Ništa. On je reagirao samo zato jer je znao da će ga spriječit. Mogao je neometano s desna doć i uhvatit suca, a tek kad ih je bilo dovoljno da ga zadrže je 'poludio'

Share this post


Link to post
Share on other sites

nek dodje na balkan da sudi kad je onakav mangup  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

 

mislim da je igracima posao da igraju, a sudijama da sude, sve ostalo je suvisno i treba neka komisija da resi, inace ce da bude belaja

 

Ništa. On je reagirao samo zato jer je znao da će ga spriječit. Mogao je neometano s desna doć i uhvatit suca, a tek kad ih je bilo dovoljno da ga zadrže je 'poludio'

 

raspalio sudija jednog igraca nogom, razjario se ko bik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...