Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

Isplata nagrada za 8,9,10,11,12 mjesec 2013.

Recommended Posts

Otvaram ovu temu da riješimo zadnja tri mjeseca jer se nažalost dogodilo puno neočekivanih preokreta kod naših sponzora.   Prvo molim sve koji imaju neke neisplaćene nagrade za 8. mjesec, da se jave i kažu točno gdje nisu dobili nagradu.   Analize: 9. mjesec: Nagrade isplaćene svima osim dvoje natjecatelja jer nisu napravili uplatu, jedno od to dvoje je napravilo (snježana), čekam na drugog. 10. mjesec: Nagrade upitne jer fortunawin se još nije izjasnila oko nastavka suradnje.     Expekt liga: Nagrade za 8 i 9 bi trebale biti isplaćene.   Za 10 mjesec (expekt): 1. mjesto - 25 € 2. mjesto - 15 € 3. mjesto - 10 €   H2H Nagrade za 8. isplaćene, osim Tuti kojemu rade probleme. Nagrade za 9. mjesec odbijaju isplatiti i one neće biti isplaćene, još nisam smislio kako ponuditi alternativne nagrade, ali radi se na tome.   Za 10 mjesec (expekt): 1. mjesto - 25 € 2. mjesto - 15 € 3. mjesto - 10 €   Hazarder: Nagrade za 8 i 9 bi trebale biti isplaćene.   Za 10 mjesec (expekt): 1. mjesto - 25 € 2. mjesto - 15 € 3. mjesto - 10 €     Takva je trenutna situacija i moja evidencija, pa ako sam nešto propustio ili vam se ne poklapa stanje, svakako javite što prije.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li nekih naznaka da bi se uskoro mogo pojaviti neki sponzor ?? realno nagrade su male a konkurencija je velika, dok je na drugim forumima obrnuta situacija, mala kokurencija a velike nagrade pa se bojim da forum ne propadne a steta bi stvarno bilo da se to desi

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam odakle vam informacija da su nagrade za Expekt ligu za deveti mesec isplacene?Meni nije uplaceno,a pitao sam Hareta pre par dana i rekao mi je da ni njemu nisu uplatili...

Edited by nisterlo
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam odakle vam informacija da su nagrade za Expekt ligu za deveti mesec isplacene?Meni nije uplaceno,a pitao sam Hareta pre par dana i rekao mi je da ni njemu nisu uplatili...

pise "trebale bi bit isplacene"... znaci nisu jos al bi trebali isplatit

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katastrofa, kada i osvojim neko takmičenje...sponzori odustanu od uplate...pih... :icon_mad:

Nije mi jasno samo kako se ta sponzorstva dogovaraju, znam da je u ova vremena teško naći sponzora, ali ako isti odustaje kako mu je volja...onda je to preloše... :icon_mad:

Biti će bolje...stara narodna... :48thumbsup:

Edited by pimpbeckham
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče fortunewin, ako ste uplatili na račun i u ovom mjesecu, nema problema dobijate bonus iz prošlog mjeseca.

Na chatu kladionice, objasnite gdje ste, kada i koliko bonusa osvojili,  dodate da ste izvršili uplatu, odmah će vam rješiti uplatu dotičnog bonusa na account.

Vrlo korektni su, imao sam već nekoliko tih situacija, i uvijek sam retogradno uspio doći do bonusa...+5 za kooperabilnost fortunewin!!! :48thumbsup:

Važno upozorenje, nekada ( kažem: nekada) se može odmah povući novac na MB ili karticu, jer ga ne označe kao bonus...ali i ovako za razliku od drugih kojekakvih kladionica, imaju odlične uvjete za rollover...svaka čast. :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li nekih naznaka da bi se uskoro mogo pojaviti neki sponzor ?? realno nagrade su male a konkurencija je velika, dok je na drugim forumima obrnuta situacija, mala kokurencija a velike nagrade pa se bojim da forum ne propadne a steta bi stvarno bilo da se to desi

 

Zbog malih nagrada forum neće propasti, može jedino da ostane bez sponzore za nagradne igre, a onda će biti šta će biti. Ova situacija se nenadano dogodila tijekom natjecanja i da se natjecatelji na sva tri natjecanja ipak nekako nagrade, iznosi su takvi kakvi jesu. Ukoliko se do kraja ovog mjeseca ne riješi sponzorstvo za sva tri natjecanja za sljedeći mjesec opcija može biti da se natjecanje Hazarder ne održi dok se ne nađe sponzor, a iznos nagrada uveća na preostala dva natjecanja Expekt.com liga i H2H. Ovaj mjesec i ja gratis radim.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog malih nagrada forum neće propasti, može jedino da ostane bez sponzore za nagradne igre, a onda će biti šta će biti. Ova situacija se nenadano dogodila tijekom natjecanja i da se natjecatelji na sva tri natjecanja ipak nekako nagrade, iznosi su takvi kakvi jesu. Ukoliko se do kraja ovog mjeseca ne riješi sponzorstvo za sva tri natjecanja za sljedeći mjesec opcija može biti da se natjecanje Hazarder ne održi dok se ne nađe sponzor, a iznos nagrada uveća na preostala dva natjecanja Expekt.com liga i H2H. Ovaj mjesec i ja gratis radim.

ma nece forum bukvalno propasti tj. nece se ugasiti al ce dosta igraca prestat da igra zbog malih nagrada i skoncetrisat ce se na takmicenje na drugim forumima... a ideja da se jedno takmicenje ukine (hazarder) dok se ne nadje sponzor nije nimalo losa  :48thumbsup:

 

P.S. i meni expekt uplatio za septembar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad će mi sjest pare za studeni 2013? Probao sam kontaktirat expekt podršku i nisu imali pojma o čemu govorim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad će mi sjest pare za studeni 2013? Probao sam kontaktirat expekt podršku i nisu imali pojma o čemu govorim

imaju kvotu na tebe @999.00, znaju da ispadaš u skupini...hehe :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi se možda raspitivao kod hrvatskih kladionica jeli koja za sponzoriranje? 

 

Nisam jer opet bi bilo problema kad bi osvoji nagradu netko iz druge države... a ovdje nas ima iz dosta država.

 

 

Ne znam odakle vam informacija da su nagrade za Expekt ligu za deveti mesec isplacene?Meni nije uplaceno,a pitao sam Hareta pre par dana i rekao mi je da ni njemu nisu uplatili...

 

Stigla mi je i potvrda iz expekta tako da bi sada svima trebalo biti isplaćeno.

 

 

Katastrofa, kada i osvojim neko takmičenje...sponzori odustanu od uplate...pih... :icon_mad:

Nije mi jasno samo kako se ta sponzorstva dogovaraju, znam da je u ova vremena teško naći sponzora, ali ako isti odustaje kako mu je volja...onda je to preloše... :icon_mad:

Biti će bolje...stara narodna... :48thumbsup:

 

Kod bespace-a je bio splet nesretnih okolnosti i njihove loše volje. Prvo su ukinuli kompletno sav fond za financiranje natjecanja zbog loših rezultata i onda je osoba s kojom je sve dogovoreno dobila otkaz. Sada ti novi zaposlenici ne žele uopće razgovarati o tim nagradama jer je za njih to prošlost.

 

 

Idući mjesec ćemo pauzirati Hazarder, a expekt fond nagrada podijeliti na preostala dva natjecanja.

 

Nažalost tako je to kao i u životu, ima uspona i padova i sad je trenutno prilično loša situacija što se tiče natjecanja, ali i to će proći i bit će bolje :48thumbsup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni je uplacena nagrada sa Expekta a slazem se da se hazarder zamrzne dok se ne resi sponzorstvo jer je to takmicenje najteze i najmanje takmicara ucestvuje 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...