Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

03.11.2013.

Recommended Posts

2009. kad sam slučajno nabasao na ovaj forum, znalo je bit online cijelo vrijeme oko dvadesetak-tridesetak ljudi. Kad su bili poker turniri čak i dvjestotinjak. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2009. kad sam slučajno nabasao na ovaj forum, znalo je bit online cijelo vrijeme oko dvadesetak-tridesetak ljudi. Kad su bili poker turniri čak i dvjestotinjak. 

 

u tom je kvaka, cim si ti dosao na forum ljudi se razbezali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je, jako loš dan, mene Celtic, Porto, Devilsi...

 

A naljutio me je i BWIN, mamicu im jareću...pokupio sam im jučer ujutro 170 eura na deset, na ruskoj hokejaškoj MHL ligi, proknjižili su mi listić dobitan i sve je to ok po rezovima...i zatražim ispaltu na MB...i što bi trebalo trajati nekoliko minuta...još stoji i piše...ČEKA SE POTVRDA kao neke tvrtke koja radi uplate/isplate...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

čekam već više od 24 sata, pa to je kriminal mamicu im jareću, a chata u živo nema, samo neki mail, već sam im našibao desetke mailova, svih vrsta, od zamolbi da mi isplate više, do provanja i hebanja majke onima koji tamo rade...aaaaaaaaaaaaaaa za popizditi

 

E BWIN nećete vidjeti više moju kintu zauvijek...ah što su mi se zgadili...auuuuuuuuuuuuuuuuuuu (glavno da kad sam uplaćivao 10 eura sa MB-a kod njih, odmah je sve bilo transferirano)...mamicu im lopovsku... :icon_eek:

Pa ja nisam ni znao do maloprije da su uveli 3% proviziju na isplatu preko Skrilla. :icon_eek: Sad povukoh lovu i zapamtit će ovaj dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u tom je kvaka, cim si ti dosao na forum ljudi se razbezali

:spank:

 

Pa ja nisam ni znao do maloprije da su uveli 3% proviziju na isplatu preko Skrilla. :icon_eek: Sad povukoh lovu i zapamtit će ovaj dan.

Crni dan kad su morali isplatit 25€ u Sarajevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekad davno, sad se spominjalo... :50yes:

u tom je kvaka, cim si ti dosao na forum ljudi se razbezali

 

I stručnjaci za Ameriku, što se igra danas? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 neko se ovdje zalio da su mu poslije par dobitaka ogranicili uplatu na 1 euro... njima izgleda u intereseu otjerati a ne privuci igrace  :50yes:

Da ja sam se zalio pre nekolko meseci na to.Odmah sam povukao pare i  sad ih vise ni  ne pogledam na netu.

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagrađeni na natjecanjima Bet-Club Foruma u listopad 2013.

Unos broja računa

 

 Posted Image

Natjecanje - Expekt.com liga - listopad 2013.

(2. mjesto i 8 bodova koeficijenta aktivnosti osvojio je rockytomas)

 

Nagrađeni:

1. Catalonec4ever - 20
2. milance23 - 15
3. igoric69 - 10

 

 

85. natjecanje H2H - listopad 2013.

(1. mjesto i 10 bodova koeficijenta aktivnosti osvojio je pimpbeckham)

 

Nagrađeni:
1. HaRe! - 20
2. rockytomas - 15
3. Catalonec4ever - 10

 

Natjecanje - Hazarder - listopad 2013.

 

Nagrađeni:

1. emir1983 - 20
2. micha - 15
3. pimpbeckham - 10
 

Iskrene čestitike!

:76tatice_06::74tatice_04::75tatice_05::76tatice_06:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

I stručnjaci za Ameriku, što se igra danas? 

 

ja nisam nista igrao, ubili su me norvezani danas fudbal, golovi, a moj predlog je devilsi po 3.9 ili konacan ili dnb. kako god. sad na devilse

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nisam nista igrao, ubili su me norvezani danas fudbal, golovi, a moj predlog je devilsi po 3.9 ili konacan ili dnb. kako god. sad na devilse

Zahvaljujem kolega. Kad sam vidio ovo, znao sam da ce minnesota rasturit ove katastrofalne devilse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keenum me iznenadio jebeno, a Coltsi su danas katastrofa..I TD dok ovo tipkam na mobu

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako retardirano..coltsi okrenu nemoguće nakon fulanca mutavog bullocka..sad je 27:24 za Coltse..zadnji minut se jebeni pagano u trećem na svojih petnaest jardi odluči zs probijanje..uz jebenog lucka u naletu u tri pigsgvdb,lfvbččćd,ćčdfgegb wrtnbrgnb

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha .. retardirani bullock treći fulanac FG za redom.. ništa od produžetka :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:  :icon_razz:

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...