Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

06.02.2014.

Recommended Posts

Pozdrav društvu i gostima! :57bye:  :kahva:Uspješan i ugodan dan!   :50yes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeci pik i ujedno poslednji sa listka mi je Wasington -San Antonio tip2@2.25 

 

posto je sada kvota u mozzu skocila na Waington 2.25, a ujedno mi je dobitak jednak jednoj valjevskoj plati, onda cu malo braniti sa 1/30 dobitka ali i dodati Majami hit jer ja volim da rizikujem, tako da ide Wasington+Majami @5.06

 

 

:77tooth: :77tooth: :77tooth: ž

 

dodje X Wasimgton-San Antonio , padoh oba tiketa. majami dosao. navikao sam ja na ovakve nesrece

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

:77tooth: :77tooth: :77tooth: ž

 

dodje X Wasimgton-San Antonio , padoh oba tiketa. majami dosao. navikao sam ja na ovakve nesrece

Ako mi verujes bas razmisljam nocas ako ti ne racunaju produzetke u kladionici da si trenutno baksuz broj 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ovo na expektu mi nista nije jasno.Dobijem bonus i sa tim bonusom napravim withdrawal money,sad imam 30 eura wihdrawala a bonus ne mogu da okrecem dok prvo ne uplatim tih 30 eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mi verujes bas razmisljam nocas ako ti ne racunaju produzetke u kladionici da si trenutno baksuz broj 1.

 

pisao sam o mom baksuzluku pre neki dan ako ste citali, ja sam oguglao na to. ali jedno znam sigurno, necu odustati jer kad tad ce me ukenjati po zakonu verovatnoce, i docice mojih 5 minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pisao sam o mom baksuzluku pre neki dan ako ste citali, ja sam oguglao na to. ali jedno znam sigurno, necu odustati jer kad tad ce me ukenjati po zakonu verovatnoce, i docice mojih 5 minuta.

Nemoj samo da dodju kad na racunu bude 0 :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav :81Bet-Club_forum:

 

Ostalo mi još 10-tak komada bonus kodova od 5 EUR za bet-at-home iz akcije od prije dva mjeseca koja je bila na portalu...

 

Pa tko nije iskoristio, a volio bi neka se javi. Po pravilu tko prvi njegovo. Ako ste već iskoristili bonus u toj akciji ovaj nećete moći jer će sustav javiti da kod nije dobar, pa prepustite radije da se jave one koji nisu iskoristili...

 

Da barem malo lakše prođe mjesec bez nagrada i sponzora. :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ovo na expektu mi nista nije jasno.Dobijem bonus i sa tim bonusom napravim withdrawal money,sad imam 30 eura wihdrawala a bonus ne mogu da okrecem dok prvo ne uplatim tih 30 eura.

ni meni nije jasno... dobio sam 60 eura bonusa, igro sam listice i uvijek je kvota bila preko 2, sad imam 50 eura bonusa i 30 eura withdrawl... medjutim idalje igram i listice al mi uplaceni iznos oduzima sa whitdrawl a bonus stoji... jel to znaci da bi ja sad trebo il isplatit il prokockat ovih 30 eura pa kad ih ne bude na racunu onda ce mi opet odbijat uplatu od bonusa i samim tim ce se okretati bonus... ovo je nesto novo, nije prije ovako bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

:77tooth: :77tooth: :77tooth: ž

 

dodje X Wasimgton-San Antonio , padoh oba tiketa. majami dosao. navikao sam ja na ovakve nesrece

mene obori samo toronto, igro 2 na njih protiv sacramenta u gostima i to prvo stavim over koji je proso al ga sklonim i stavim 2, haj reko sigurnije je... dodje mi da se pojedem kad tako nesto uradim jer uvijek sebi kazem nemoj mijenjat listic, odigraj kako si naumio

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je ovo s expektom danas... ukucam username i pasword, kliknem na OK, izgubi se OK i nece da udje na racun, idalje stoji ukucan username i pasword

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...