Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

17.06.2016.

Recommended Posts

Pozdrav društvu! :57bye:Za ekipicu   :13cheers:.Uspješan dan!  :50yes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

 

 

A ona ponoćna- - Gana - USA , biće čupavo. A za Amerikance smatram da mogu da iznenade, pa čak i da se možda plasiraju u 1/8 finala. 

 

Baš kao što sam pretpostavio.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas na SP, verujem da će Brazilci pokazati svoju snagu i ubedljivo pobedti Meksikance.  Belgijanci su veliki favoriti i očekujem da će to i na terenu potvrditi. A onaj zadnji, koji bi trrebalo da bude najneizvesniji, malu prednost dajem Rusima, jer će noćas imati jednog navijača više - t.j.mene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas na SP, verujem da će Brazilci pokazati svoju snagu i ubedljivo pobedti Meksikance.  Belgijanci su veliki favoriti i očekujem da će to i na terenu potvrditi. A onaj zadnji, koji bi trrebalo da bude najneizvesniji, malu prednost dajem Rusima, jer će noćas imati jednog navijača više - t.j.mene!

 

Sve si u pravu i slazem se sa tobom. A Rusi ce to dobiti bez vecih problema, siguran sam u to :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan....

 

Jučer sam gledao dvije utakmice .....prva je bila dobra ali Portugalci su me razočarali, a na drugoj utakmici Nigerija - Iran...prava "uspavanka"...Računao sam na pobjedu Nigerije, a Iran s svjetskog prvenstva odlazi kuči bez jednog pogodka.... Danas ću gledati samo jednu utakmicu i to u 21.sati, sutra Hrvatska protiv Kameruna igra u 24.sati???? :icon_eek: - ne mogu gledati....jednu ću sigurno gledati....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj Mexico, izbori još jedan korner u prvom poluvremenu.....još 7 minuta imaš vremena.... :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Que pasa   :57bye: ja gledao sve meceve  :icon_eek:  mozda ne bas svaki minut ali gledao 

 

Rusi ce imati jos jednog navijaca , mene  :50yes:  inace verovatno ce biti tvrd mec , moguce iz X i sa malo golova mada je ovo lud SP sa jako puno golova a najvise se isplati igrati 3+ iili GG3+ 

 

sutra bi Hrvatska morala pobediti Camerun a kad dodje njihov red i BIH da pobedi Nigeriju koji nisu pokazali nista 

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb....jim Mexico......u 2.minuti bio korner, a u ostalih 44 minuta ništa više......zjeb....su mi 15 € :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledajući kako je Mexico odigrao protiv Brazila, stekao sam dojam da je susret bio 'dogovoren'. I jednima i drugima nerješeni rezultat odgovara. Brazil tuče Kamerun, a Mexico odigra neodlučno ili pobjedi Cro. To je moja prognoza za ovu skupinu. Hrvatska će teško dalje. Niti statiska joj ne ide u prilog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB

 

 

CLE : LAA - CLE +1,5

ATL : PHI - ATL

ARI : MIL - MIL +1,5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...