Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

01.04.2017..

Recommended Posts

Pozdrav kolegama! :57bye:

:kahva:

Uspješan početak natjecanja! :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke nagrađenim natjecateljima dejan55 i rockytomas!:icon_razz:

Ispod tablice za ožujak postavio sam tablicu sa pogođenim i promašenim parovima po danima postavljanja za dobitnike nagrade.

Ukoliko postavljeno nije točno, javite mi ili objavite ovdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto ako sam ja dobro racunao greska je u tabeli

Dejan je imao 207, 860

+ 7,150 to je 215, 010

Ja sam imao 207, 063 + 7,950 sto je 215, 013 

 Dakle trebao bi da budem prvi 

Screenshot_3033.jpg.dd6cf0f9d9559007c9725983ece65d25.jpg

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molio bih da pogledaš ispod navedene tablice drugu tablicu u kojoj su postavljeni parovi po danima postavljanja. Ako je tamo greška, ispraviti ću, a ako tamo nema greške onda su redosljed i bodovi u tablici ispravni.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jucerasnja tabela je bila zvanicna na osnovu nje sam trazio tip i postavio a sad se tu postavljaju neki rezultati koji se ne uklapaju verovatno,  ne pada mi na pamet da racunam 30 dana, ako je tvoja greska trebao si da je ispravis pre zadnjeg dana ovako je bezveze doveo si nas u zabludu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budući na kraju svakog mjeseca vršim provjeru za prva dva mjesta tako sam i danas učinio. Provjeravao sam tri puta jer sam primjetio da mi se pojavila razlika u konačnom rezultatu. Očito sam ranije nešto pogrešno upisao. Nažalost, tko radi taj i greši. Ispod tablice koju postavljam svakodnevno piše da u slučaju pogrešnog obračuna pošaljete poruku. Žao mi je zbog toga ako te jučerašnja tablica pogrešno informirala, ali da si i ti ranije primjetio da je učinjena greška mogao si me i ranije izvjestiti.

Srdačan pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.

To se ne radi tako, trebalo je da proveris  pre zadnjeg dana jer kad postavis tabelu to je zvanicno a niko se nije zalio da nesto nije u redu , pogotovo kad je ovako izjednaceno , ja sam juce potrosio 3 sata da nadjem tip koji ima sanse da prodje i da ima dovolju kvotu da bih bio prvi a pre toga sam pratio i sta je uradio Dejan jer sam imao tip sa manjom kvotom koji je prosao i jutros kad sam pogledao rezultat pomislim imao sam srece i onda udjem ovde i vidim nisam prvi, mislim da nije fer uopste i da ne mislis da mi je do nagrade odricem je se u korist foruma ali jednostavno postuj nas trud ionako nas nema puno 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice ,,Ispod tablice koju postavljam svakodnevno piše da u slučaju pogrešnog obračuna pošaljete poruku. ,, ja pratim samo moje tipove i koliko imam pogodjene i promasene tipove i kad se jednom desila greska odmah sam javio ali ko ce da racuna decimale a uostalom koliko znam ranije si rekao da imas neki program ili sta li vec koji ti sam racuna kad uneses rezultat tako da u decimale uopste nisam ni razmisljao da nije nesto u redu tabela je zvanicna ako se nije niko zalio 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prihvaćam kritiku. Žao mi je da se to dogodilo baš tebi. Poštujem trud svih natjecatelja i nadam se da se više neće dogoditi da nikoga tako neugodno iznenadim.

Ugodan dan ti želim i sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...