Jump to content
Dwiz

Novo natjecanje

Recommended Posts

Najmanji će problem biti otvoriti temu u podforumu, to svatko zna, a najte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali zasto ne smije biti isti tip. Nije mi jasno ako je moja analiza drugacija od necije druge. Npr. Ponedjeljkom cemo onda na natjecanju umati samo 10-ak analiza cak i manje jer nema ponude. Ja bi tu stavio da ako se otkrije slicnost sa necijom analizom onda se igrac kaznjava. Bolje ubacititi to pravilo.

Vidjeti ćemo.. mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali zasto ne smije biti isti tip. Nije mi jasno ako je moja analiza drugacija od necije druge. Npr. Ponedjeljkom cemo onda na natjecanju umati samo 10-ak analiza cak i manje jer nema ponude. Ja bi tu stavio da ako se otkrije slicnost sa necijom analizom onda se igrac kaznjava. Bolje ubacititi to pravilo.

Kako mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto ti onda neznas sta je analiza ako 2 mogu biti iste. Ovo tko u momcadi nedostaje i ko je koji na tablice i to slicno je statistika a ne analiza. Analiza je kada izneses svoje misljenje i ubacis jos nesto (npr. momcad u zadnjih 6 utakimica ima 2 poraza ostalo pobjede)

I ja znam da ne mogu biti 'iste' jedino ukoliko kopiraš, ali varijacija na zadanu temu ima puno.

 

Analiza u kojoj momčad ima u 6 utakmica

Share this post


Link to post
Share on other sites
I ja znam da ne mogu biti 'iste' jedino ukoliko kopiraš, ali varijacija na zadanu temu ima puno.

 

Analiza u kojoj momčad ima u 6 utakmica ima 2 poraza nije analiza, već statistika, ali sve je to nebitno, jer se računa u zadane riječi i prolazi ukoliko prvi postaviš i pogodiš par sa svojom analizom.

 

Da se ja i ti ne nadmudrujemo, neka meštar Dwiz odluči šta će sa pravilima.

 

Sretno u pisanju, pravovremenom postavljanju i poga

Edited by littlepimp

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta je sa minimalnim tečajem - baš čitam pravila i toga nema nigdje!

 

Bar 1.3 ili 1.4?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da nebi ni trebalo biti donje granice, nego gornje oko 5.00

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMAM PITANJE?

DA LI SE MOGU PRIJAVITI ZA H2H NATJECANJE BY BET-AT-HOME ZA IDUCI MJESEC I AKO MOGU GDJE SE TREBAM PRIJAVITI

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMAM PITANJE?

DA LI SE MOGU PRIJAVITI ZA H2H NATJECANJE BY BET-AT-HOME ZA IDUCI MJESEC I AKO MOGU GDJE SE TREBAM PRIJAVITI

Prijaviti se mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednom davno iza sedam gora, sedam mora...ma nije tako davno, ali me zanima mogu li ja nekako dobiti link ili ispis (copy/paste) iz arhive o mom pokušaju igranja baseballa na over i under. zapravo mi trebaju prva dva ili tri posta koje sam napisao, a ne tipovi koje sam predlagao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...