Jump to content
Sign in to follow this  
eKICh

Sevilla - Espanyol (finale kopa UEFA)

Recommended Posts

Evo Sevilla je uspijela doči do finala da brani prošlogodišnji naslov tu je još jedna španolska momčad Espanyol katalonjska momčad koja je iznena

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ću na jednom odigrati espanyol daje prvi gol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to stoji ali Sevilla je daleko daleko bolja. Znam da to ništa ne znaći u bilo kojem finalu ali nemojmo zaboraviti da je Sevilla prije par kola pobjedila Espanyol 3:1 i to bez 5 prvotimaca odnosno igrača koji nose Sevillinu igru. A sada će Sevilla igrati i sa njih 5. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 - Espanyol Barcelona - Sevilla (1:0) - 1 - 1.75 - Gamebookers

 

 

Po mojoj procjeni sutrašnja utakmica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nitko ne kaze da je los nego je Sevilla puno bolja i organiziranija ekipa i ako uspostave svoju igru ocekujte bar 3:0 a i ovako ce biti 2:0 za Sevillu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sevilla je danas bez Escudea ( obrana ), vjerojatno bez Correie ( veza ) a ozlije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Espanyol nije izgubio tekmu ove godine u cupu UEFA, ali mislim da neće niti danas jer vjerujem da će tekma ići u produ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Espanyol nije izgubio tekmu ove godine u cupu UEFA, ali mislim da neće niti danas jer vjerujem da će tekma ići u produ
Edited by littlepimp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to nikakve veze. Sevilla danas dobiva 2:0 u 90min. Golovi od 15-30min i 70-80min. Sevilla - Espanyol 2:0

espanyol daje gol 31-45 min, a dalje si rasporedite kako

Share this post


Link to post
Share on other sites
Espanyol nije izgubio tekmu ove godine u cupu UEFA, ali mislim da neće niti danas jer vjerujem da će tekma ići u produ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...