Jump to content
Sign in to follow this  
Goran1

petak 25.05.2007.

Recommended Posts

Montpellier-Grenoble

( pobjeda Montpelliera s 2 ili više razlike )

 

Utakmica 38. posljednjeg kola Francuske 2. lige.

Tablica:

1. Metz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fri 25-05-2007 - 20:00

Brest - Stade de Reims tip X @ 3.25

 

Brest ja 15. mesto sa 42 boda, 2 boda više od 18.-tog Cretila koji gostuje Guingamp-u . E sad kad bi svi kojima trebaju bodovi pobedili,ništa se ne bi promrnilo ,pa po meni i nije zanimljkivo.

U slučaju da Cretil uzme 3 boda Brestu bi bod bio baš koliko treba , s druge strane za Reims je sezona završena ,pa s tim verujem da od njih i neće mnogo zavisiti ishod ovog meča.U me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogheda-Shamrock R. 1 @ 1,80 @ 20,45h @ Germania FT 0:2 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

ulog: 8/10

Susret 12 kola Irske Ericom lige, u kojem se sastaju drugoplasirani Drogheda Utd. i sedmoplasirani Shamrock Roves.

 

Drogheda je u zadnjih mjesec dana zapala uvelike probleme, ozljedilo im se čak 13 igrača, tako da su neke utakmice igrali s juniorima, a sve su podredili osvajanju nacionalnog kupa, što im je i uspjelo nakon što su na penale pobjedili Linfield. Tako su uspjeli osvojiti Setanta kup koji je po va

Edited by Voluharica

Share this post


Link to post
Share on other sites

St. Patrick's Athletic - Sligo Rovers 1 @1.5

 

Patrick je prvi i doma od 5 utakmica ima 4 pobjede, dok Sligo u gostima uglavnom ide na izlete (4 poraza za redom). U me

Share this post


Link to post
Share on other sites

St.Patrick's-Sligo 1 @ 1,50 @ 20,45h @ Germania FT 3:1 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

ulog: 8/10

Još jedna utakmica Irske Eirecom lige u kojoj se sastaju vodeći St. Patrick's i osmoplasirani Sligo.

 

St. Patrick's se nalazi na vodećem mjestu sa 5 bodova i utakmicom više od Droghede koja dr

Edited by Voluharica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Waterford - Longford Town

 

Dvoboj začelja. Waterford nakon 10 utakmica ima 8 bodova, Longford nakon 11 utakmica 7 bodova. Longfordu je oduzeto 6 bodova zbog licenciranja, tako da ustvari imaju 1 bod. Klub je zbog toga blago rečeno u banani jer ionako su bili zadnji, a sada su u još goroj poziciji i ne znaju ni sami kako da se izvuku. U svjetlu te činjenice bilo bi interesantno odigrati na Waterford, ali postoji povijest ogleda ovih ekipa koja ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 - St. Patricks Athletic - Sligo Rovers (0:1) - 1 - 2.05

 

U večerašnjem susretu Irske Premier lige vodeći St. Patricks Athletic dočekuje na svom stadionu Richmond Parku osmoplasirani Sligo Rovers. Dosta toga se već i napisalo o ovom susretu, ali za spomenuti je da St. Patrick's Athletic u pet odigranih utakmica kod kuće ima 4 pobjede i 1 nerješen susret, te da su postigli 9 golova, a primili samo 2. S druge strane Sligo Roversi su na gostovanju

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...