Jump to content
Sign in to follow this  
frane

SUBOTA 09.06

Recommended Posts

7052-2 Nueva Chicago : River Plate 1:2(pobjeda river platea rezultatom 2:1)

 

argentinska 1.liga river plate 5. a nueva chicago 17.,nueva chicago je domaćin.Nueva chicago ima 4 pobjede 5 remija i 8 poraza,a nriver plate 8 pobjeda 5 remija i 4 poraza.Argentinci obično zabijaju puno golova pa mislim da će tako biti i ovaj put,utakmica će u svakom slučaju biti neizvjesna jer je river plate gost,a po kvaliteti je puno bolji pa mu dajem malu prednost od 1 gola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim nikog komentirati ali ova analiza uopće ne pokazuje zašto ti tipuješ na točan rezultat, nije mi jasno kako uopće mo

Edited by eKICh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne volim nikog komentirati ali ova analiza uopće ne pokazuje zašto ti tipuješ na točan rezultat, nije mi jasno kako uopće mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00 -

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00 Levante - Valencia FC X @3.15 Hrvatska Lutrija

 

Kad je završnica prvenstva u pitanju, najbolje je izbeći must win mečeve, jer uvek u takvim situacijama svojim tipovima nekog izvlačimo ili podi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brazilska 1. liga

 

 

Vasco - Gremio 23:10

 

Pick: 1

 

1.80 @ Favorit

 

Večeras se sastaju finalist kupa Libertadores Gremio i Vasco koji je prošli vikend remizirao sa b sastavom Fluminensesa. Večeras opet igraju protiv ekipe koja im dolazi s b sastavom Gremiom jer Gremio u srijedu ima tešku utakmicu finala kupa libertadores protiv odlične argentinske momčadi Boca Juniorsa. Gremio večeras igra samo s dvijem standardnima igračima a to su Lucas i Amoroso evo i kompletnih sastava oba tima:

 

VASCO 4-4-2:

S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haiti - Costa Rica 03:00

 

Nakon prvog kola stanje na tabeli grupae A je :

Group A

1. Canada 1 1 0 0 2:1 3

2. Guadeloupe 1 0 1 0 1:1 1

3. Haiti 1 0 1 0 1:1 1

4. Costa Rica 1 0 0 1 1:2 0

 

Mo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...