Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

Tuto - duplanje u nizu

Recommended Posts

Današnji uplaćeni listić u kladionici McBet

 

Br. listića: 3137268985064

 

23:00 - 1714 - Henin - Dementieva - 1.25 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

23:55 - 1722 - Bryan/Bryan - Aspelin/Perry - 1.25 :o

21:30 - 1368 - Blake - Andreev :o

 

Kv.: 2,42

Uplata: 21,59

Isplata u slučaju dobitka: 49,97

 

Bo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja vidim ti neigraš da ono šta si osvojio prošli dan staviš (cijeli iznos) na sljedeći listić (novi dan)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da ne. Za sada sam osvojio u zadnjem kolu 21,59 kn, a toliko sam danas i uplatio.

 

Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za popi.... mi je. Noćas Henin . A, bila je izraziti favorit. Meni se čini da se Dementieva drogirala, kako je izgledala i kakvu je snagu odjednom dobila, a Henin zicera promaši.

 

A, ja od 10.

 

Pa, kako to nazvati? Pitam se, ima li smisla dalje igrati. Razmisliti ću do popodne.

 

 

Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krava - ovo je namišteno!

 

Da je Dementieva jaka shvatio bi ali nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas uzimam pauzu, da razmislim gdje griješim, ako mogu uopće išta pametno zaključiti. Mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije do tebe - već je baza u tome što mali parovi uvik negdi zajebu.

 

Zamisli 10 dana u komadu da nema niti jedno veliko iznena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je u tome da odigras 5, 6 parova sa koef. 1.25. znam vjeruj mi to sve lijepo izgleda i sve su to ziceri na papiru prije utakmice ali razmisli svaki dan odigrati 5,6 zicera kroz 10ak dana i ne nadati se da niti jedan nepadne.. provjerena metoda, ja je vec isto duze igram i grijesio sam tako u pocetku ali kasnije sam skuzio da mi se vise isplati naci 1, 2, maximalno 3 para sa koef. npr. 1, 6, 1, 8 i to odigrat.probaj, vidit ces da ce ti ici bolje. ja sam tako dogurao do 8000kn iz drugog pokusaja..sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem na savjetima. Koristiti će sigurno ubuduće! :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je u tome da nije dovoljno samo naći parove, nego treba imati i osjećaj i probat napraviti selekciju onih parova koji će proći.Tj. mislim da je uspješan onaj kladioničar koji zna izabrat parove koji neće proći i onda ih izbacit sa listića. To je teško. Gledaj danas Kopenhagen 1,35 koef.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igaro sam danas na svojim listićima i Copenhagen i Real M. Pa to, to je namješteno, to radi 'kladioničarska mafija'. Kako mogu znati da će Copenhagen koji do sada nije izgubio niti jednu utakmicu od Nordsjaelland, vodi 3:1, odjednom stane igrati, a utakmica završi 3:3. Tu se kriju prave dojave! Namješteno 200 %. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas krećem sa modificiranim duplanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...