Jump to content
Sign in to follow this  
Goran1

01.11.2007. �etvrtak

Recommended Posts

19:00 5,5/Timra IK - Djurgarden IF 1@1,75 8/10 SuperSport

 

Timra polako prelazi u overaša, zadnje tri utakmice su im redom 7:5 Lulea, 3:5 Brynas te 2:5 Mora no ja i dalje vjerujemu njihov defenzivni stil igre pogotovo danas kad igraju protiv tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comet v Valerenga

Ice Hockey

Comet v Valerenga

Norway Elitserien

01.11.2007. 20:30

Gamebookers

 

Valerenga je trenutno prva, odigrali su 13 utakmica i svega dvije izgubili. Po meni, oni su trenutno najjača momčad norveškog hokeja. Comet se nalazi na petom mjestu sa omjerom 7-7. Comet je tipična "domaćinska ekipa", no kad im do

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sodertalje-MoDo 2 @ 2,20 @ 19,00h @ Germania

 

Sodertalje su u posljednjem kolu u utorak priredile veliko iznena

Edited by El Presidente

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:30 KalPa - Karpat Oulu 2 1,45

Iako je kof. pao jer sam sinoc uplatio dok je bio 1,55 mislim da se isplati odigrati i po 1,45 sto nije puno manji. Sastaju se zadnja i drugoplasirana ekipa SM-Liige. Karpat je zadnjih nekoliko godina najjaca ekipa Finske uz Jokerit i Tapparu. Ove godine su nesto slabije krenuli nego prosle ali opet su dosli do drugoga mjesta sa utakmicom manje od prvoplasiranog Lahtia. Za KalPu se nema nesto posbno reci.Skoro svake godine oni su kanta za nabijanje gol razlike ostalim ekipama. I prosle sezone su bili zadnji ako se ne varam sa nekih par pobjeda i cudo je sto nisu pali u nizi rang. Karpat je daleko mocnija ekipa na svom ledu kao i vecina hokejaskih timova ali za razliku od nekih oni i u gostima znaju lagano dobivati dok KalPi domaci teren i ne igra ulogu jer trenutno nemaju kvalitetu da bi se mogli nostiti sa prosjecnim a kamol ekipama koji su medju prvih pet u ligi. Karpat u gostima ima omjer 5-0-3 sa gol razlikom +4 (20:16) a KalPa kod kuce ima omjer 1-0-7 sa gol razlikom -19 (11:30). Karpat je od 18 utakmica ostavario 13 pobjeda a KalPa samo 3, samo to govori o ove dvije ekipe. U zadnjih 6 utakmica KalPa ima 1 pobjedu i 5 izgubljenih a Karpat 4 pobjede i 2 izgubljene. U zadnjih 6 medjusobnih susreta Karpat je svih 6 dobio i to svaki sa najmanje 2 razlike a prosle sezone njihovu zadnju utakmicu je Karpat dobio 2:10 dok je utakmicu prije dobio 0:7. Meni je sve ovo dovoljno da stavim na Karpat jer su oni trenutno svemirski brod za KalPu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:30 Tappara - TPS Turku 1 1,60

Po meni takodjer dobar izbor. Tappara trenutno na cetvrtom mjestu SM-Liige a TPS na devetom. Kao sto sam rekao da zadnjih nekoliko godina Karpat,Jokerit,Tappara i zaboravio sam H

Share this post


Link to post
Share on other sites

konačni ishod - Vienna - Salzburg - 1 @ 1.65

 

Evo za moj prvi par u analizama izabrao sam hokej i to gore predstavljen par i to iz nekolik razloga.

 

Kao prvo, domaćin vodi u svom prvenstvu sa bodom prednosti ispred slovenskih Jasenica. Kod kuće imaju solidan skor od 7 pobjeda i 1 poraz (uključujući i produ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...