Jump to content
Sign in to follow this  
moc

07.11.2007. - Srijeda

Recommended Posts

Fenerbahče-PSV 1 @ 2,00 @ 20,45h @ Germania

Danas je na rasporedu 4 kolo u skupini G kojoj 3 ekipe ravnopravno konkuriraju za prolazak dalje.

 

 

Fenerbahče dr

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Manchester Utd-Dynamo Kyiv , h 0 : 1 tip 1 , @1,50 , Supersport , 10/10

 

 

 

Manchester dočekuje na Old Traffordu Kijevljanje u 4. kolu skupine F Lige prvaka.U prošlom kolu Manchester je gostovao u Kijevu i lagano pobijedio 4:2.Utakmica je bila riješena već prije kraja prvog poluvremena kada je Manchester imao dva gola prednosti.Nakon tri kola u skupini F Mancha ima svih 9 bodova i sa pobjedom večeras će i teoretski osigurati drugi krug dok Kijevljani nemaju ni boda , a na tome će ostati i nakon večerašnje utakmice.Mislim da će gosti puknuti pod pritiskom Old Trafforda i nogometnih veličina poput C. Ronalda , Rooneya , Teveza , Giggsa i ostalih zvijezda Sir Alexa Fergusona.Kijevljani nisu ona tvrda momčad kao nekad , imaju problema i u domaćem prvenstvu , a u Ligi prvaka ove sezone nisu uzeli ni bod.Velika je razlika u kvaliteti ove dvije momčadi i mislim da će se to vidjeti i u večerašnjoj utakmici gdje očekujem laganu pobjedu Vragova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petre isto sto sam napisao i za tvoju drugu analizu. "Bez uvrede Petre ali ovo nije analiza nego cista i nepotpuna statistika bez tvog razmisljanja. Pozdrav"

 

Potrudi se malo vise jer Tuto inace ovakve analize ne priznaje u natjecanju koliko sam do sada pratio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petre isto sto sam napisao i za tvoju drugu analizu. "Bez uvrede Petre ali ovo nije analiza nego cista i nepotpuna statistika bez tvog razmisljanja. Pozdrav"

Potrudi se malo vise jer Tuto inace ovakve analize ne priznaje u natjecanju koliko sam do sada pratio.

Jedina analiza koja u ovom ciklusu nije priznata je analiza od pet rečenica Shakazulu. Očekujum da analize ipak imaju 'glavu i rep', pa bez obzira na sve ova ipak nije za poništiti, tim više šta ni par nije bio za neku posebnu analizu, pa je analiza i priznata, kao i još neke druge sa sličinim tekstom.

 

Očekujem ipak malo više truda osim 'priče'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...