Jump to content
Sign in to follow this  
Gandalf

01.12.2007. - Subota

Recommended Posts

17:00, Randers FC - Viborg FF, tip 1, @1.70, Favorit, 6/10

 

 

Utakmica 18. kola, 1. danske nogometne lige.

Nakon ovog kola slijedi zimska pauza, a nastavak prvenstva biti će 16.03.2008. godine.

 

Nakon 17 odigranih kola, Randers FC zauzima 6. mjesto na ljestvici s omjerom 7-5-5 uz gol razliku 25:13 i 26 osvojenih bodova(3 boda manje od trećeplasiranog Midtjylland FC-a), dok se Viborg FF nalazi na pretposljednjem(11.) mjestu s omjerom 3-2-12 uz gol razliku 13:36 i 11 osvojenih bodova.

 

Na domaćem je terenu Randers FC odigrao 8 utakmica i zabilje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

Posted Image

 

 

Hertha u ovom kolu njemačkog prvenstva dočekuje vrlo neugodnog protivnika,a tu neugodost naročito dokazuje tradicija,gdje je Bayer jedna od rijetkih ekipa koja u Berlinu ima omjer koji na njhovoj strani(3-5-5 ; 20:24).Kada se uz ovo spomene i to da je Bayer pobijedio u Berlinu u zadnja 2 susreta,i to jedan poprilično ubjedljivo,uprkos sjajnoj domaćoj formi u ovoj sezoni ,pred Berlincima je izuzetno te

Edited by Zlaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pozdrav..

 

Ako postoji nešto na što sam alergičan, onda je to kad netko moj rad pripisuje sebi.

Registrirao sam se ovdje (prije nikad nisam ni čuo za ovaj forum) samo iz razloga da mogu odgovoriti na ovaj post. Ako si već kopirao moju analizu od riječi do riječi ovamo onda si trebao i napisati odakle je kopirana i razlog zašto je kopirana. Eto igrom slučaja mi je netko na blogu napisao da je našao moju analizu na ovo forumu ...

 

Inaće da nebi bilo zabune, ja sam analizu postao još sinoć prije 22:00, a ovdje je postana tek danas ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...