Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

02.01.2008.

Recommended Posts

pozdrav ljudi i sretno svima,sve najbolje u novoj godini........sta mislite za danas partizan dali je 2.kvota je prejaka...njih ce pustiti partizan kao i prosle godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri dan, nadam se da ste se svi dobro proveli ovih par prethodnih dana, meni je dobro bilo....

Sretno svima danas !

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='snje

Share this post


Link to post
Share on other sites

nešto sam večeras pregledavao novine od prethodnih dana i u večernjaku od 27.12 im reklama za bet-club org! Dwiz to si ti sredio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inaće ja imam neke ideje gdje bi se puno više pisalo i to mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledajte postove od 2006. tamo 6-7 mjesec...pisalo se dosta u live-u...dok su kova i eagle1313 bili tu...http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo je kasno za neke analize..

ali evo dva tri para tenisa za koja mislim da bi mogla proci ;)

 

Spadea - Zverev .. 2. kolo Adelaide-a

Spadea je u 1. kolu u tri seta prosao Grosjeana koji i nije u nekoj formi, a ljevoruki Zverev lagano u 2 seta Mayera.

Granville/Uhlirova - Muller/Strycova..

ovo je prvenstveno tip kontra Muller koja je ocito samo nastavila niz losih igara od prosle godine

 

i jedno meni vrlo vjerojatno iznenadjenje Krajicek i Erakovic kontra Tu i Loit..

Od ove cetvorke jedino se Erakovic nasla u 2. kolu u singlu..

i mozda bi to mogao biti mali minus ovom paru jer svoj susret sa Zvonarevom igra prije meca parova..

Ali u svakom slucaju mislim da bi mogle iznenaditi ;)

Edited by m&m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekih promjena će morati biti definitivno, jer većina ovdje dolazi samo zbog natjecanja i ne sudjeluju u radu foruma.

 

nešto sam večeras pregledavao novine od prethodnih dana i u večernjaku od 27.12 im reklama za bet-club org! Dwiz to si ti sredio?

???

 

Mo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...