Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

02.02.2008.

Recommended Posts

Colorado Avalanche kod Detroit Red Wings (Ukupan rezultat (regularno vrijeme)) Manje od 5,5 Manje od 5,5

New York Rangers kod New Jersey Devils (Ukupan rezultat (regularno vrijeme)) Manje od 5,5 Manje od 5,5

Anaheim Ducks kod St. Louis Blues (Ukupan rezultat (regularno vrijeme)) Manje od 5 Manje od 5

New Jersey Nets kod Miami Heat (Oklada na pobjedu) New Jersey Nets New Jersey

Charlotte Bobcats kod Golden State Warriors (Oklada na pobjedu) Golden State Warriors Golden State

New York Knicks kod Portland Trail Blazers (Oklada na pobjedu) Portland Trail Blazers Portland

Los Angeles Lakers kod Toronto Raptors (Oklada na pobjedu) Los Angeles Lakers L.A. Lakers

Orlando Magic kod Philadelphia 76ers (Oklada na pobjedu) Orlando Magic Orlando

Houston Rockets kod Indiana Pacers (Oklada na pobjedu) Houston Rockets Houston

Utah Jazz kod Washington Wizards (Ukupan rezultat) Više od 199 Manje od 199

 

za 1 euro dobitak je bio 196.57, sva sreća da sam odigrao i još sistem sa tim za 5 eura i dobio 104.92eura!!!

Edited by tvicenti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro,Pula također kišovita..šteta zbog karnevala u Ri....

 

Parovi malo kasnije..

 

Sretno svima danas! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 1 euro dobitak je bio 196.57, sva sreća da sam odigrao i još sistem sa tim za 5 eura i dobio 104.92eura!!!

Ti si

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas ponudi i ovdje malo svojih 'specijaliteta'. :nije:

 

Evo danas sam za početak odigrao ovo za 14 eura = 72.47eura

 

EHC Basel - SC Bern (1 X 2 (regularno vrijeme)) SC Bern

Pelicans - SaiPa (Ukupan rezultat (regularno vrijeme)) Manje od 5,5

Zagreb CO - Zadar (Oklada na pobjedu) Zadar

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima iz Sarajeva.puno srece u odabiru parova.

 

 

1394 20:00 | cibona-siroki | tip 2 @ 1.500 ---sirokom nedostaje gotovo cijela petorka,koja je nastupala na pocetku sezone.

1417 14:00 | mersin-besiktas | tip 2 @ 1.400

1269 18:15 | liverpool-sunderland | tip 1 @ 1.200 .....premier kladionica.

 

ovo je od mene nekoliko prijedloga. sretno svima. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz Murske Sobote.....ovdje toplije ali nema sunca!!

 

Inače juče dobro startao kod takmičenja i naravno dobro zaradio kod svih 7 kladionica gdje sam registriran!!

 

Inače igram sistem od 4/6 + FIX i tako sam i danas!!

 

Jedva čekam,da idem na utakmicu u kojoj igra "naša" Mura,da vidim kako stoje....

 

Za danas sam igrao fix Porto : Uniao /hand.0:1/ i još 4/6 i vidjet ćemo!!

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto baš obožava da mi nađe neku grešku kada sam jučer pogodila par primjetila sam da nisam napisala vrijeme početka utakmice i samo sam stavila početak u 20 h i ništa drugo nisam ispravljala ali nema veze,bolje da sam ostavila kako je bilo

Snježo, Snježo!

 

Odakle da ja znam šta si ti radila sa parom nakon susreta? Ja ti vjerujem da je tako kako si ovdje napisala, ali pravila natjecanja kazuju drugačije. Nažalost, evidentirana si da si nakon susreta editirala post.

 

Sljedeći put, ukoliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav !!

U Zagrebu tumorno ali se sunašce probija kroza oblake ali slabo no dobro nije ovo vremenska prognoza.

 

Vidim da svi igraju na Zadar, ali ja ne igram već igram 1X na Zagreb s koef. 2.75 (superSport) -> obje ekipe su u odličnoj formi jest da Zagreb je u NLB-u podosta lošiji, ali utakmice koje gube gube jako gusto s par koševa razlike pa bi bolja solucija bio hendikep na Zgb, a Zadarskoj seriji jednom mora doći kraj pa zašto ne bi danas.

 

Par mogućig iznenađenja uz Zagreb su:

 

J. Melzer - R. Schuettler @ tip 2 @ 2.50 -> Schuetler je u odličnoj formi na zadnjih nekoliko turnira

Wigan - West Ham @ tip 2 @ 2.60 -> na krilima pobjede nad Liverpoolom dolaze u goste kod Wigana

i zaboravih još

Ambri - Rapperswil @ tip 2 @ 2.45 -> zadnjih nekoliko utakmica Rapperswil je u odličnoj formi

 

Ovo sam i odigro, a evo jednog neodigranog para za koji baš i nisam siguran ali bi mogo proći

 

Birmingham - Derby @ tip 2 ili X2 @ 5.30, 2.11

Edited by Suhi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...