Jump to content
Sign in to follow this  
PONCHO1

Bet365

Recommended Posts

Da ja kazem neku rijec o kladionuicama.Moje lutanje po online kladionicama trajalo je brat-bratu par godina dok mi frend nije preporucio Bet365.

I tako ja upalatio svoje prve pare i vjerovali ili ne prvi listic koji sam uplatio donio mi je 1975$.Mozete mislit koji je to pozitivni sok bio.I od tog dana meni je Bet365 prvi izbor.

 

SAD MALO O NJIMA.

 

Bet365 je jedna od najstarijih Europskih i svjetskih online kladionica,poceli su davne 1973-naravno ne odma na netu.Imaju veliku ponudu za sportsko kladjenje( prvi gol,nacin porvog gola,zbroj setova u gamu,prvi udarac na utakmici,hoce se ko ozlijedit na tekmi...) -ma stvarno na sve sto pozelite mozete se i kladiti.Sto se tice casina imaju Jako puno slot aparata,sve vrste pokera i naravno nezobilazni roulette( evropski i americki).NA prvu uplatu daju 100% bonusa koji nemorate vrtiti nego igrate s njime i kad htjednete povuc te pare samo vam oduzmu bonus koliko su vam dali i ostalo je sve vase.Sto se tice isplate,vrsi se preko kreditnih kartica,bankovnih transakcija,moneybookersa...Novci vam sjedaju na racun 48 sati nakon povlacenja na karticu( ni minutu duze,bilo nedjelja ,Bozoc ili bilo koji blagdan novci ce vam sjest u roku 48 sati.Jos jedna jako vazna stvar je da imaju Live Support-znaci ako vas nesto zanima kliknete na prozorcic i chatate sa agentom sta vas zanima - bez slanja mailova i cekanja odgovora.

 

Eto ukratko o meni najboljoj kladionici na netu..

 

Koga zanima vise neka mi se javi na P.M. i ja cu mu rado pomoc ili neka pogleda na licu mjesta Bet365.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prihvacaju..za uplatu sa moneybookersa daju i dodatni 15% bonuusa + 100% bonusa prilikom registracije...

Edited by PONCHO1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest evo i ja sam se imao prilike kladit na toj kladi oi sve 5 jedino mi je malo ta ponuda neprakticna,malo je nejasna i to...ali ako znas sta ces se kladit i za igrat singlove je super,e da i još jedan veliki plus za ovu kladu,kad sam povlacio na moneybookes lova je sjela u roku od pola sata..nisam mogao vjerovati to čak ni na gamebookersu nisam doživio..

 

sve u svemu bet365 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,a najboje im je kladjenje uzivo..stvarnoi se mogu dignut velike pare ako malo pratis, i koeficijenti su izuzetni veliki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju bet 365 ti je jedna od prvih otvorenih kladionica u Velikoj Britaniji ,a meni se takvo nesto nikad nije dogodilo niti znam da se ikom od priejatelja dogodilo ,osim tebi sad..A Centrabet i Canbet-NIKAD CUO!!

Edited by PONCHO1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju bet 365 ti je jedna od prvih otvorenih kladionica u Velikoj Britaniji ,a meni se takvo nesto nikad nije dogodilo niti znam da se ikom od priejatelja dogodilo ,osim tebi sad..A Centrabet i Canbet-NIKAD CUO!!

Poseti malo najveci evropski kladionicarski forum BA i u rubrici Bookie black list vides da nisam jedini kome je Bet365 ukrao novac.

A to sto nisi cuo za dve najvece Australijske kladionice koje po ugledu i odnosu prema igracima spadaju u top 5 to vec nije moj problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobro,nije vam ukraden,vjerojatno su vam ulozi vraceni,a moam priznat da za te Australske kladionice nisam cuo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bet365 se u zadnje vrijeme dosta popravio... Osobno se u toj kladionici kladim i nikada nisam imao nikakvih problema... Uskoro će se na portalu moći pronaći opis ove kladionice koja opasno postaje konkurencija Bwinu što se live kla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ljudi ako GAZDA kaze da valja onda je tako,meni je ta kladionica osobno najbolja i nikad nisam imao probleme sa uplatama a pogotovo sa isplatama-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ljudi ako GAZDA kaze da valja onda je tako,meni je ta kladionica osobno najbolja i nikad nisam imao probleme sa uplatama a pogotovo sa isplatama-

Nije sada da se svi moraju složiti s ovime, ali ja govorim iz svog iskustva, a svatko opet ima pravo na svoje mišljenje... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma znam,ni ja nisam imao ama bas nikakva losa iskustva s njima,asad ako jednom covjeku poniste kvote i vrate mu ulog neznaci da su najveci prevaranti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam jos iskustva sa bet365, ali iz iskustva drugih znam da su najbolja "europska" klada. Bwin je strasan sa limitima, iako imaju siroku ponudu, a bet365 ima mislim cak i siru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...