Jump to content
Dwiz

Expekt

Recommended Posts

ni to ne daju mostovoj. Na jednoj kladi su mi rekli uplata sa Netellera je veca zato samo tamo moze isplata...

 

upravo mi se ovo desava sa betsafe... kakvi smecari... pa ovo nidje nema..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E imam problem sa dotičnom kladionicom. Pošto nisam dugo vremena ulazio na ovu kladionicu, a ostalo mi je bilo nešto sitno novaca, kontam da to potrošim, međutim zaboravio sam šifru. Tražio sam novu i dobio je preko e-maila, ali kad je unesem traži mi da ja stavim svoj novi password, ali to je nemoguce jer šta god unesem izbaci mi sljedecu poruku : Nije moguće sinkronizirati promjene sa poker sustavom

Share this post


Link to post
Share on other sites

E imam problem sa dotičnom kladionicom. Pošto nisam dugo vremena ulazio na ovu kladionicu, a ostalo mi je bilo nešto sitno novaca, kontam da to potrošim, međutim zaboravio sam šifru. Tražio sam novu i dobio je preko e-maila, ali kad je unesem traži mi da ja stavim svoj novi password, ali to je nemoguce jer šta god unesem izbaci mi sljedecu poruku : Nije moguće sinkronizirati promjene sa poker sustavom

 

Bit će da ti je šifra za pristup pokeru različita od ove koju si dobio za pristup sportskom klađenju. Možda trebaš deinstalirati stari poker i ponovo ga instalirati sa dobivenom šifrom. Ukoliko to nije u pitanju piši službi za korisnike sve dok ne riješiš problem, jer ti nitko drugi neće moći pomoći.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim da je sve riješeno, oni su imali nekih problema, ali korisnička služba riješila sve u najkraćem roku  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...