Jump to content
Dwiz

Expekt

Recommended Posts

Ne prihvaća se Visa Electron kartica svake banke.Npr. Visa Electron Zagrebačke banke nije devizni račun stoga se ne prihvaća.Erste i PBZ Visa Electron su kartice koje su devizni računi i prihvaćene su.Novac na Expektu možeš uložiti tek kad dobiješ potvrdu od njih da su dokumenti koje si poslao valjani.Što se tiče uplate, uzimaju prilikom uplate nešto sitno provizije pa ne možeš uložit cjelokupan iznos koji imaš na deviznom računu.Kad vršiš uplatu, pisat će ti koliko provizija iznosi.Pozz

Tacno je da se ne prihvaca Visa Electron od svake banke, ja na primer imam NBL T.B. Visa Electron, slovenacka banka u Makedoniji i nema problema za nigde, svugde mi prihvacaju deposit, al ako probam da uplatim novac preko Visa Electron od druge banke na isti sajt gde mi NLB Visu prihvacaju ova od druge banke mi je odbijena.

 

P.S. Nije mi ni devizna nego u domacoj valuti i opet nema problema za nigde.

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam u jednom postu na ovoj stranici sledece

 

Expekt.com zadržava pravo odbijanja isplate bonusa ukoliko smatra da je promotivna akcija i/ili bonus na prvu uplatu zloupotrebljen i/ili uvjeti promotivne akcije nisu ispunjeni i/ili su uočeni nepoželjni oblici igranja u kladionici. Odluka Expekt.com a u tom je slučaju konačna.

Pa me interesuje,ako mmi neko moze objasniti ovaj termin

Postupio sam kako mi je Tuto savjetovao i dobio sledeci odgovor

 

 

 

Postovani,

 

Ukoliko se uoce neke nepravilnosti tijekom igranja, neslaganja podataka navedenih na kladionicarskom racunu i onih u osobnim dokumentima, zloupotreba raznih bonusa i promotivnih akcija i sl. Ako Expekt tim utvrdi bilo kakva neslaganja duzan je obavjestiti korisnika i postupiti prema Uvjetima i odredbama, sto je najcesce zatvaranje kladionicarskog racuna.

 

Za sva ostala pitanja stojim Vam na raspolaganju.

 

Srdacan pozdrav,

Marko Grbic

Sluzba za korisnike

Expekt.com

Mangas Gaming Malta Limited

:nije:

Ovdje j.. lud zbunjenog

Share this post


Link to post
Share on other sites

ubjedljivo najbolja online kladionica a imam i puno razloga:

1.Imaju nas jezik.

2.Dobre kvote i ponuda.

3.Live tu i tamo.

4.Rulet odlican.

5.Izgled sajta i snalazenje.

6.i najvaznije ispata je brza i jednostavna, na moneybookers meni do sada bilo maximalno 1 ipo dan.

Posted Image

jedina mana je ta sto bonus sa foruma moras obrnuti 5x na kvotu 1.50 sto je Posted Image

Edited by Dusko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prilicno nezadovoljan.....live ponudom,vise nego skromna,komplikovana,refresh moras stalno sam raditi,tako da,mojih para nece videti,sem ako osvojim nesto na forumu,pa odigram neki tiket :nije:

Opet se slažem sa Zizuom.

Expekt je smeće od kladionice po pitanju klađenja live.

Ponuda užasno loša, razrada još i gora...

Za sastavljanje listića, ajde još donekle i vrijede nešto, ali izbacuju vas sa stranice svako malo pa se po 5-6 puta moraš logovati da bi sastavio jedan jedini obični listić s više parova, a kad malo bolje prokopate shvatite da na drugoj on-line kladionici isti listić možete složiti s puno većom konačnom kvotom... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au al ste nezadovoljni Posted Image ne znam,meni je jednostavan,pa ga to nekako vadi,al treba im dosta vremena da isplate pare od tiketa i većina igara im se svodi na golove. mada meni to ne smeta, pošto uglavnom ono što igram je dupla šansa, igra sa hendikepom i obe ekipe daju gol, tako da sam zadovoljan...

Nego šta sam ja hteo da pitam http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif jel igra neko onaj autumn challenge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao gdje da iznesem svoj problem pa evo ovdje jer nadam se da cu nekako naci rjesenje. Prvo: Expekt je jedno veliko smece a evo i mog problema. Mogu reci da sam od jednog bonusa sa expekt-a imao tri puta isplate ovog decembra pojedinacno xxx ciframa (obrnuto) i sinoc sam uplatio tiket na kome sam sve pogodio ukljucujuci i mec EVERTON - SWANSEA sve je bilo extra kada sam pogleado rezultat dok nisam usao na Expekt i vidio stanje 0,00 ...

 

Moja opklada na taj mec je bila da ce Everton imati veci posjed lopte kvota je bila 2.05 sto mi je bilo malo cudno jer su domacini i favoriti..

Ulazim na rezultati.com posjed 55% na strani Evertona

Ulazim na flashscore.com (isto) posjed 55% na strani Evertona

Ulazim na eurosport.com posjed 53% na strani Evertona

Ulazim na zvanican sajt Evertona posjed 53% na strani Evertona

Ulazim na zvanican sajt Swansee posjed 53% na strani Evertona

I ne znam gdje sve nisam ulazio... poslao sam im mail jer sam mislio da su pogrijesili a oni mene odgovaraju uzimamo podatke sa skysport-a , daju mi link i tamo JEDINO TAMO pise da je Everton imao 43% , znaci ili saradjuju snjima ili nesto drugo, ja stvarno ne znam mene nece moci varati, ostetili su me za preko 150e.... a mogu se zakleti da sam na TV vidio da je veci posjed imao Everton... Mislio sam da su dobra kladionica ali ipak su jedno smece smecasto i nece ni ulog da mi vrate... sta da radim..

Edited by Dusko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma expekt je smesan,live im je uzasan.....Izbegavaj te sumnjive kladze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ubjedljivo najbolja online kladionica a imam i puno razloga:

1.Imaju nas jezik.

2.Dobre kvote i ponuda.

3.Live tu i tamo.

4.Rulet odlican.

5.Izgled sajta i snalazenje.

6.i najvaznije ispata je brza i jednostavna, na moneybookers meni do sada bilo maximalno 1 ipo dan.

:crossfingers:

jedina mana je ta sto bonus sa foruma moras obrnuti 5x na kvotu 1.50 sto je :icon_eek:

 

Jeste jedna od boljih ali nikako nije ubedljivo najbolja

 

1. Jezik ima puno kladionica srpski, a inace ako hoces biti ozbiljan igrac moras se barem pasivno sluziti engleskom

2. Istina da su dobre, ali nije odlicno (sta se ocekuje za top kladionicu)

3. Live opet prosecno, ima boljih

4. Rulet neznam nije faktor za kladionicu jeste za gambling

5. Dosta dobro, ali ponekad bezveze logout znaci nije bas 10 ali je veoma dobro

6. Istina, jedino kod vecih iznosa zahtevaju dodatne dokumente (ali to je skoro kod svih kladionica)

 

Imaju limit, ali ga velika vecina igraca ne oseti.

 

Za mene negde 2. grupa kladionica, sigurna ali nikako must have

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li iko barem jednu kladionicu koja nema pravilo '' sa koje opcije uplata samo sa te isplata'' osim Comeona... ali on nema Neteller za moju drzavu..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zna li iko barem jednu kladionicu koja nema pravilo '' sa koje opcije uplata samo sa te isplata'' osim Comeona... ali on nema Neteller za moju drzavu..

 

Nikad mi nije trebalo pa ne znam odgovor. Bas sve uplate i isplate radim preko Skrilla.

Ali ne vidim problem, zasto ne napraviti minimalnu uplatu na nacin na koji zelis isplatu i problem rijesen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni to ne daju mostovoj. Na jednoj kladi su mi rekli uplata sa Netellera je veca zato samo tamo moze isplata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...