Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

04.03.2008.

Recommended Posts

Doobro jutro!

 

U Zagrebu kiša malo pada malo ne. Tmurno.

 

Sretno u izboru parova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta mislite o ligi sampiona, veceras?

sistem 2/4 ili 1/4 za HT/FT iz X-1

Imamo tri "favorita" veceras:

Sevilja, Barselona i Mancester, svi imaju razlicite rezultate iz prvih utakmica dok se sa Milanom nikad nezna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!!

 

Tuto,ja sam kod takmičenja grupe B napisao drugi par,jer teniski par odigra se sutra!Naravno,da taj teniski par meni ostane za sutra ali ne znam,da li češ ti popraviti iili napišem ponovo!!

 

Hvala i lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas odigrano

 

Milan - Arsenal (P/K) @ X-X

Sevilla - Fenerbahce @ 3 ili 4 gola

Man. Utd. - Lyon @ 1 ili 2 gola

Barca - Celtic @ 2 ili 3 gola

Watford - Norwich @ tip 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milan - Arsenal (P/K) @ X-X

Ja računam da će ga Pippo ugurati u sudačkoj nadoknadi

 

osim singla na Milan, rekreativno odigrano:

 

Guccione-Hanescu 1

Barcelona-Celtic 1

Llodra-Anderson 1

Starace-Berlocq 1

Melzer-Delić 2

Szavay-Amanmuradova 2:1 u setovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja računam da će ga Pippo ugurati u sudačkoj nadoknadi

 

osim singla na Milan, rekreativno odigrano:

 

Guccione-Hanescu 1

Barcelona-Celtic 1

Llodra-Anderson 1

Starace-Berlocq 1

Melzer-Delić 2

Szavay-Amanmuradova 2:1 u setovima

ja bi zaobisao delica.bit ce to gadna tekma.a milan bi trebao na poluvremenu biti X.ko zna,ipak je to liga prvaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi zaobisao delica.bit ce to gadna tekma.a milan bi trebao na poluvremenu biti X.ko zna,ipak je to liga prvaka.

ma to je ovako bezveze, uz mizeran ulog, milan je najvažniji danas. Premda djeluju traljavo u ligi, u europi ih u 2 utakmice nitko neće zaustaviti, pa ni sve lošiji arsenal http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif ...

 

Milsio sam na Zvereva u tenisu, ali jučer je izgubio od nekog andersona u kvalifikacijama, premda vjerojatno s namjerom, budući da je imao info. da će uletiti u turnir kao lucky luzer http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

Hamenlinu, šteta, blokiralo , a tako lijepa dojava bila http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobijo sam prošči misec nešto para na h2h i expektu,pa me zanima kada ce mi to biti isplaceno i kada bude da li ja trebam kladiti s tim novcem(tako sam cuo) da bi ih mogao isplatit na karticu ili....

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobijo sam prošči misec nešto para na h2h i expektu,pa me zanima kada ce mi to biti isplaceno i kada bude da li ja trebam kladiti s tim novcem(tako sam cuo) da bi ih mogao isplatit na karticu ili....

Biti će za koji dan...

 

Tu lovu koju dobiješ na račun moraš 3x okrenuti s minimalnim tečajem 1.5 i onda možeš isplatiti.

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...