Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

12.03.2008.

Recommended Posts

koje sam ja sreće to je nevjerojatno zakasnim s uplatom hendikepa na Zenit i više od tri gola na HSV-Bayer, portsmoutha i Cardiffa

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bio instalirao BC chat i obrisao ga,nikoga na njemu nema,zasto to!

Nije da nas ima i na forumu nešto više nego tamo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj to je dobro pitanje..ali ajde možda jednog dana i bude,vidis kako ovaj cafe funkcionira nekolicina nas održava i svaki dan se pune u prosjeku 2-3 stranice...stvarno je šteta za ovako dobar forum,odnosno forum ovakvog izgleda da se ne koristi u potpunosti ali ajde o tome smo vec x puta raspravljali i niš pametnoga nismo zaključili. Nema veze mi ćemo se družit i dalje u cafeu i ko se pridruži dobrodošao..

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwiz ovako cemo,ti meni posaljes PM i kazes za 10 min budi na BC chatu...salim se naravno,nemoj da mislite ako bih nekad osvojio da je namjestaljka :uredu:

 

ja bio instalirao BC chat i obrisao ga,nikoga na njemu nema,zasto to!

A misliš da se ISA PERIC "slučajno" ovdje zatekao u pravo vrijeme :uredu: sigurno je dobio neku dojavu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

 

A što se chata tiče ne moraš ga imati instaliranog, u njega možeš ući i klikom na link u izborniku gore - desno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A misliš da se ISA PERIC "slučajno" ovdje zatekao u pravo vrijeme :uredu: sigurno je dobio neku dojavu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

 

A što se chata tiče ne moraš ga imati instaliranog, u njega možeš ući i klikom na link u izborniku gore - desno...

Ja se tog momenta ukljucio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog NBA utakmica za večeras: uključeni produžeci

 

00:00 - Atlanta Hawks - Houston Rockets - under 196.5

00:30 - Boston Celtics - Seattle Supersonics - over 203.5

02:00 - Denver Nuggets(-15.5) - Memphis Grizzlies - 1 - under 225.5

03:30 - Golden State Warriors - Toronto Raptors(+9.5) - 2 - over 222.5

 

Sretan izbor parova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde nek mi neko preporuči jedan ziher za nocas ili jos veceras sa nekim tečajem od 1.4 treba mi za H2H,ovaj moj danasnji protivnik izgubio..

 

..ajde Mido1986 ispali nešto..;)

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boosted Daily $300 Freeroll

NoLimit TexasHoldem

Buy-in: $0.00+$0

 

Evo ima jedan turnir u pokeru na Bwinu!! samo se treba prijavit! Pobjednik dobiva 50USD! Prvih 30 dobiva nagradu prijave pocinju u 22:30!! Turnir pocinje u 00:00!

 

Pa ako je tko zainteresiran...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde nek mi neko preporuči jedan ziher za nocas ili jos veceras sa nekim tečajem od 1.4 treba mi za H2H,ovaj moj danasnji protivnik izgubio..

 

..ajde Mido1986 ispali nešto..;)

 

Atlanta-Houston 2! To ti je po meni jedan ziher za veceras, a ovo New Jersey-Cleveland 2 drugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde nek mi neko preporuči jedan ziher za nocas ili jos veceras sa nekim tečajem od 1.4 treba mi za H2H,ovaj moj danasnji protivnik izgubio..

 

..ajde Mido1986 ispali nešto..;)

 

Ako smijem ja ;

Denver Nuggets - Memphis Grizzlies....under 233......1,40......Bet365

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nesto i od NHL-a pa odluci!

 

TOR Maple Leafs v PHI Flyers 2

BUF Sabres v PIT Penguins 2

VAN Canucks v ANA Ducks under 5,5

NY Islanders v FLO Panthers under 5,5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vec sam postavio,uzo sam ovaj under 233 od orijenta...sad jos cekamo Tuta sa njegovim prijedlozima pa cu si skuhat jos jedan nocni listic.. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@wettmafia

ti turniri su baš dobri ali kad su malo pre kasno i onda ak oćeš neke osojit moraš igrat do 3 sata ujutro

Edited by Suhi

Share this post


Link to post
Share on other sites

@wettmafia

ti turniri su baš dobri ali kad su malo pre kasno i onda ak oćeš neke osojit moraš igrat do 3 sata ujutro

Da nisu losi!! Jedino lose je to kaj dosta dugo traju!! Nista idemo se malo igrat kasnije pa da vidimo kakve cemo imati srece sa kartama...

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...