Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

17.03.2008.

Recommended Posts

Hvala Isa..

ova isprika gore posebno je isla tebi (Tipsa od neki dan)

 

ali ne ide me nesto u zadnje vrijeme..

ako bude sto zanimljivo napisat cu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Isa..

ova isprika gore posebno je isla tebi (Tipsa od neki dan)

 

ali ne ide me nesto u zadnje vrijeme..

ako bude sto zanimljivo napisat cu ;)

nema problema , ja retko prepisem sve kompletno. Vecinom uzmem ono sto mi se svidi

Edited by ISA PERIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

spamam znam.. ali @ Baptista.. postenje se ipak nagradi.. lijepo od njih u svakom slucaju http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

..a cuj jbg da sam odigrao ko zna...na masu foruma sam znao procitati da su se takve oklade ponistavale i ko zna sta jos..kako god okrenes oni su u pravu i mosh ga jbt...zato nisam htio to odigrat a znao sam da se nagra

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je peh...

 

Paszek T. v Dellacqua C. ~ 2 @ 2.15

Pennetta F. v Schiavone F. ~ 1 @ 2.40

Baghdatis M. v Wawrinka S. ~ 2 @ 2.35

Canas G. v Monaco J. ~ 2 @ 2.45

Medina Garrigues A. v Rodina E. ~ 2 @ 2.50

 

sama iznenadjenja.. as always..

 

Ljevoruka Dellacqua u dosta dobroj formi s nekoliko dobrih meceva u IW, posebno pobjeda protiv Vaidisove,

kontra Paszek koja je imala dosta zeznut mec sa Schruff.

 

Pennettin kraj prosle sezone i pocetak ove je kao iz snova.. stvarno me cudi ovako veliki koeficijent na nju.

Vjerojatno je za to razlog njihov h2h koji je na strani Schiavone 3:0, sv atri meca u tri seta.. knap..

Schiavone za razliku od prosle ocajne sezone ipak je malo pocela i pobjedjivati.. nadam se da nece i danas ;)

 

Od zenskog dijela jos mi se kao vrlo dobar par cini Rodina, mozda je malo neocekivano stigla do ovog dijela turnira

ali definitivno nije nezasluzeno... Garrigues mi se cini kao idelana protivnica da Ruskinja napravi jos korak dalje..

Edited by m&m

Share this post


Link to post
Share on other sites

"premlad da bi moga pobijedit"

ovo je besmislica, i nadam se da ne mislis za ozbiljno..

 

Sto je to Ljubo posebno napravio?

Imao je dvije odlicne sezone, polufinale RG-a, Davis Cup, top ten.. eto.. i to u kasnim dvadesetima..

Marin ima 19 godina, veliki potencijal i u svakom slucaju ako nastavi raditi i trenirati kako treba

ovi Ljubini rezultati za njega nece biti prevelika prepreka ;)

volio bi da svi dobivamo lovu kao vjerovatno i ti pa sam zato sugerirao da taj par "smrdi" i da nece čilić dobit.

btw ljubo ima 8 naslova i u 5.mjesecu je bio 3.a čilić će imas pravo jako napredovat ali za ovu tekmu je bio "neiskusan"naprema ljubi koji je ipak stari vuk.i da ljubo je bio najzasluzniji za rezultate hrvatske repke.http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif:biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

odigra sam par paszek-dellacqua 1 i ova je predala,znam da je to na zemaljskoj kladari kvota 1,a na betu mi piše da sam to falio i da je bila dvica,pa dali je to istina ili.........da isto sam je i na expektu igra

Share this post


Link to post
Share on other sites

odigra sam par paszek-dellacqua 1 i ova je predala,znam da je to na zemaljskoj kladari kvota 1,a na betu mi piše da sam to falio i da je bila dvica,pa dali je to istina ili.........da isto sam je i na expektu igra

 

Ne znam pitaj Tutu da li možeš staviti novi par!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam pitaj Tutu da li možeš staviti novi par!!!

 

mislio sam na expekt kladionici,ispricavam se,samo me zanima to pravilo kod predaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajme ove Pennette vodi 3:0 u drugom setu i izgubi 6:4 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

Pa ovo je nečuveno...Vidim da je dosta njih igralo na Pennettu, ali Schiavone je očito klasa više.

 

Za Pennettinu "sezonu snova" nisam baš siguran jer je uglavnom osvajala neke challengere ili neke slabašne turnire...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...